polski čeština

Vyhledávání
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Železniční tunely
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 18
Kutno - Piła Główna
Trať 18a
Miejsce Historyczne 18 - Bydgoszcz Główna
Trať 27
Nasielsk - Toruń Wschodni
Trať 27b
Grębocin Odgałęzienie - Lubicz Stary
Trať 33
Kutno - Brodnica
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 131a
Inowrocław - Miejsce Historyczne 206
Trať 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port Centralny
Trať 206
Inowrocław Rąbinek - Drawski Młyn
Trať 206a
Żnin Odgałęzienie I - Żnin Odgałęzienie II
Trať 207
Toruń Wschodni - Malbork
Trať 207a
Toruń Mokre Stare - Miejsce Historyczne 207/1
Trať 207x
Miejsce Historyczne 207/2 - Rogóźno Pomorskie
Trať 208
Działdowo - Chojnice
Trať 208a
Leosia - Miejsce Historyczne 208/2
Trať 209
Brodnica - Bydgoszcz Wschód
Trať 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Trať 231
Inowrocław Rąbinek - Mogilno
Trať 231a
Miejsce Historyczne 231 - Inowrocław
Trať 231b
Inowrocław Mątwy - Mątwy Port
Trať 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Trať 238
Mogilno - Barcin
Trať 239
Mogilno - Orchowo
Trať 240
Świecie n/Wisłą - Złotów
Trať 241
Tuchola - Koronowo
Trať 242
Twarda Góra - Nowe
Trať 245
Aleksandrów Kujawski - Ciechocinek
Trať 246
Toruń Wschodni - Chełmno
Trať 246a
Toruń Północny - Czarnowo k/Torunia
Trať 247
Chełmża - Mełno
Trať 248A
Kornatowo - Chełmno
Trať 249A
Gardeja - Łasin
Trať 251
Tama Brodzka - Iława Główna
Trať 263
Żnin - Szubin
Trať 264
Wąbrzeźno - Wąbrzeźno Miasto
Trať 281
Oleśnica - Chojnice
Trať 353
Poznań Wschód - Skandawa
Trať 353c
Toruń Miasto - Toruń Nadbrzezie
Trať 356
Poznań Wschód - Bydgoszcz Główna
Trať 385
Janowiec Wielkopolski - Skoki
Trať 1011a (wąsk)
Sierpc Wąskotorowy - Lubicz Wąskotorowy I
Trať 1012 (wąsk)
Majewo Sierpeckie - Rypin
Trať 5014 (wąsk)
Bydgoszcz Wąskotorowa - Koronowo Wąskotorowe
Trať 5014a
Miejsce Historyczne 5014/1 - Miejsce Historyczne 5014/3
Trať 5014b
Miejsce Historyczne 5014/2 - Miejsce Historyczne 5014/4
Trať 5015 (wąsk)
Smukała - Kozielec
Trať 5016 (wąsk)
Morzewiec - Wierzchucin Królewski
Trať 5017 (wąsk)
Gościeradz - Trzemiętowo Odgałęzienie
Trať 5018 (wąsk)
Łukowiec - Wąwelno
Trať 5019 (wąsk)
Nakło n/Notecią Wąskotorowe - Kasprowo
Trať 5020 (wąsk)
Trzeciewnica - Liszkowo Rozgraniczenie
Trať 5021 (wąsk)
Radzicz Rozgraniczenie - Zakłady Przemysłowe
Trať 5022 (wąsk)
Białośliwie Wąskotorowe - Witosław Wąskotorowy
Trať 5024 (wąsk)
Żnin Wąskotorowy - Ośno Wąskotorowe
Trať 5025 (wąsk)
Rydlewo - Ostrówce
Trať 5026 (wąsk)
Biskupin Odcinek - Szelejewo Wąskotorowe
Trať 5027 (wąsk)
Żnin Wąskotorowy - Żużoły
Trať 5028 (wąsk)
Uścikowo - Wola
Trať 5029 (wąsk)
Szelejewo - Grochowiska Szlacheckie
Trať 7028 (wąsk)
Aleksandrów Kujawski Wąskotorowy - Sompolno
Trať 7029 (wąsk)
Straszewo - Koneck
Trať 7030 (wąsk)
Zakrzewo Kujawskie - Siniarzewo
Trať 7031 (wąsk)
Dobre Kujawskie - Jerzmanowo
Trať 7032 (wąsk)
Nieszawa Waganiec Wąskotorowa - Dobre Kujawskie
Trať 7039 (wąsk)
Włocławek Wąskotorowy - Przystronie
Trať 7040 (wąsk)
Włocławek Wąskotorowy - Włocławek Port
Trať 7041 (wąsk)
Smólsk - Brześć Kujawski
Trať 7042 (wąsk)
Kruszyn - Guźlin
Trať 7043 (wąsk)
Boniewo - Krośniewice



Województwo kujawsko-pomorskie
Vojvodství město: Bydgoszcz • Počet obyvatel: 2.084.524 • Rozloha: 17.971 km2Web: www.kujawsko-pomorskie.pl

Abecední seznam železničních stanic a zastávek

===== Body na obvyklerozchodné trati =====
Aleksandrów Kujawski (st)
Anieliny (po)
Bachorce (pe)
Bachorce (po)
Barbarka (po)
Barcin (po+ład)
Bągart (sth)
Bedlenki (pe+ład)
Białebłota Prefabet bud. (bsz)
Białobłoty (po+ład)
Bielawki (pe)
Bielawy (po)
Bielczyny (po+ład)
Błądzim (po+ład)
Bocień (po+ład)
Boguszewo (po)
Brodnica (st)
Broniewice (pe)
Bronisław (po+ład)
Bruchniewo (po+ład)
Brzezie (po+ład)
Brzoza Bydgoska (st)
Brzoza Toruńska (po+pb)
Brzozowo Chełmińskie (sth)
Brzuchowo (po)
Budziszewo (pe)
Bug Góralski (pe)
Buk Pomorski (sth)
Bukowiec Świecki (po)
Bursztynowo (po)
Buszkowo (po)
Bydgoszcz Akademia (po)
Bydgoszcz Bielawy (po)
Bydgoszcz Błonie (po)
Bydgoszcz Brdyujście (po)
Bydgoszcz Czyżkówko (podg)
Bydgoszcz Emilianowo (st)
Bydgoszcz Fordon (po+ład)
Bydgoszcz Główna (st)
Bydgoszcz Leśna (po+podg)
Bydgoszcz Łęgnowo (st)
Bydgoszcz Osowa Góra (po)
Bydgoszcz Wschód (st)
Bydgoszcz Wschód Towarowa (stt)
Bydgoszcz Zachód (po)
Bydgoszcz Żółwin (po)
Cegielnia Michałowo ceg. (bsz)
Cegielnia Szymborze ceg. (bsz)
Cekcyn (po+ład)
Cepno (po)
Chabsko (pe)
Chełmce (st)
Chełmno (st)
Chełmno Grubno (po)
Chełmoniec (st)
Chełmża (st)
Chmielniki Bydgoskie (po)
Chorągiewka (podt)
Ciechocinek (po+ład)
Cierpice (stt)
Cierpice Kąkol (po)
Czarnowo k/Torunia (st)
Czermno (po)
Czerniak (ład)
Czerniewice (st)
Czernikowo (st)
Czersk Polski (pe)
Czersk Świecki (po+ład)
Czumsk (mij)
Dąbrowa Chełmińska (po)
Dąbrowy (po)
Dębiniec (sth)
Długi Most (mij)
Dobrzejewice (po)
Dorotowo (po)
Dragacz (po)
Drużyny (sth)
Drzycim (po+ład)
Dubielno (po)
Dziarnowo (podg)
Dziemiony (po+ład)
Firlus (po)
Gałczewko (sth)
Gącz (po)
Gębice (po)
Glinki (pe)
Głuchowo (po)
Gniewkowo (st)
Gnojno (pe)
Golub Dobrzyń (st)
Gołaszewo Kujawskie (po)
Gopło (po+ład)
Gorzuchowo Chełmińskie (po+ład)
Gostycyn (po+ład)
Górna Grupa (po)
Górsk (po+ład)
Grębocin (po)
Grębocin (podg)
Grębocin Cegielnia (st)
Grębocin Odgałęzienie (rozj)
Grocholin (po+ład)
Grocholin (ład)
Grudziądz (st)
Grudziądz Mniszek (st)
Grudziądz Owczarki (st)
Grudziądz Przedmieście (po)
Grupa (st)
Grzegorz Toruński (po+ład)
Grzybno (po)
Grzywna (po+mij+ład)
Gutowo Pomorskie (po)
Gzin (po)
Inowrocław (st)
Inowrocław Chemia (stt)
Inowrocław Mątwy (st)
Inowrocław Rąbinek (st)
Jabłonowo Pomorskie (st)
Jadowniki (po+ład)
Jadwiżyn (po)
Jajkowo (sth)
Jaksice (st)
Jaksiczki (pe)
Janikowo (st)
Janikowo Jezioro (po)
Janowiec Wielkopolski (st)
Jaroszewo (po+ład)
Jasiniec Białebłota (po+ład)
Jastrzębie Pomorskie (po)
Jeżewo (po+ład)
Kaliska Kujawskie (st)
Kaługa (sth)
Kamienica Pomorska (po+ład)
Kamień Krajeński (po+ład)
Kamionki (pe)
Kamionki Jezioro (po)
Kamlarki (sth)
Karczyn (st)
Karnkowo (po)
Karnowo (posł)
Katarzynka (podg)
Kawki (sth)
Kcynia (st)
Klonowo n/Brdą (po+ład)
Kłonówek (ład)
Kłopot (pe+ład)
Kobylniki (ład)
Kołaczkowo (po)
Kołodziejewo (st)
Koniec (po+ład)
Konojady (po)
Konopat pap. (bsz)
Konotopie (po)
Kornatowo (st)
Koronowo (po+ład)
Kościelec Kujawski (po)
Kotomierz (st)
Kowalewo Pomorskie (st)
Kowalewo Pomorskie Miasto (st)
Kowalewo Wielkopolskie (po)
Kozia Góra Krajeńska (po)
Koziołek (po)
Kretki (po+ład)
Królewska Droga (po+ład)
Kruszwica (st)
Książki (po+podt)
Kuczwały (ład)
Kunowo Kujawskie (po)
Kwiatki (po)
Kwieciszewo (po+ład)
Kwilno (ład)
Lachmirowice (po)
Laski Tucholskie (po)
Laskowice Pomorskie (st)
Leosia (po)
Linowo (po)
Lipienica (po)
Lipno (st)
Lipowa Tucholska (st)
Lipowa Wschodnia (po)
Lniano (po+ład)
Lubania Lipiny (po)
Lubanie (po+pe)
Lubaszcz (pe)
Lubicz (st)
Lubicz Budowa (po)
Lubicz Młyn (ład)
Lubicz Odgałęzienie (rozj)
Lubicz Stary (st)
Łagiewniki (ład)
Łasin (st)
Łasin Pomorski (sth)
Łążek (po+ład)
Łojewo (pe)
Łojewo (pb)
Łubianka Toruńska (sth)
Łysomice (po)
Makowiska (pe)
Maksymilianowo (st)
Malina (pe)
Mała Klonia (sth)
Małe Gacno (po)
Małki (st)
Marcelewo (pe)
Mąkowarsko (po+ład)
Mątwy Port (ład)
Mełno (st)
Mgowo Pomorskie (po+ład)
Miejsce Historyczne 131/2 (mh)
Miejsce Historyczne 18 (mh)
Miejsce Historyczne 206 (mh)
Miejsce Historyczne 207/1 (mh)
Miejsce Historyczne 207/2 (mh)
Miejsce Historyczne 207/3 (mh)
Miejsce Historyczne 208/1 (mh)
Miejsce Historyczne 208/2 (mh)
Miejsce Historyczne 231 (mh)
Miejsce Historyczne 231a (mh)
Miejsce Historyczne 246 (mh)
Miejsce Historyczne 736 (mh)
Miejsce Historyczne Kościelec ... (st)
Miejsce Historyczne Śliwiczki (po)
Mimowola (podg)
Mirakowo (po+ład)
Mlewiec (po)
Młyn Strzelno spoż. (bsz)
Młyny (po)
Mogilno (st)
Mokre (po+ład)
Mrocza (po+ład)
Najmowo (po)
Nakło n/Notecią (st)
Nawra (po)
Nicwałd (po)
Nieszawa Waganiec (st)
Nieszawka (podg)
Niewierz (po)
Nowa Wieś Szlachecka (po+ład)
Nowa Wieś Wielka (st)
Nowe (st)
Nowe Dobra (pe)
Nowy Dwór Pomorski (mij)
Nowy Młyn (mij)
Obkas (po)
Obodowo (po)
Obrowo (po)
Odolion (po)
Ograszka (po)
Olek (po+ład)
Olek (pb)
Orłowo (po+ład)
Osie (st)
Osowa Dolina (pe)
Ostaszewo Toruńskie (st)
Ostromecko (po+ład)
Ostromecko Most (po)
Ostrowite k/Golubia (st)
Ostrówek (po+ład)
Otłoczyn (st)
Pakość (st)
Papowo Toruńskie (st)
Parlin (st)
Parlin Dąbrowa (st)
Paterek (po)
Pawłówek (po)
Pędzewo (po+ład)
Pęperzyn (po+ład)
Piastoszyn (po)
Piątnica (ład)
Piechcin (po+ład)
Pigża (sth)
Pińsko Wielkopolskie (po)
Piołunowo (ład)
Piotrków Kujawski (st)
Płowki (po)
Płutowo (sth)
Płużnica (st)
Pływaczewo (pe)
Podobowice (po)
Podole (mij)
Podstacja Trakcyjna Nowe Dobra elektr. (bsz)
Polanowice (po+ład)
Poledno (pe)
Poledno (po)
Prądocin (po)
Prądy (stt)
Procyń (po)
Pruszcz Bagienica (st)
Pruszcz Pomorski (st)
Przeczno (ład)
Przedbojewice (ład)
Przydatki (mij)
Przyłubie (po+pe)
Przyny (po)
Przyrowa (po)
Przysiek k/Torunia (po+ład)
Puszcza Rządowa (po)
PZZ Nakło n/Notecią zboż. (bsz)
Racice (po)
Radoszki (st)
Radzyń Chełmiński (sth)
Rajgród (po)
Rogóźno Pomorskie (st)
Rosochatka (po)
Rozgarty (po+ład)
Rożniaty (po)
Rubinkowo (pe)
Rudak (pb)
Rulewo (pe)
Runowo Krajeńskie (po+ład)
Rutkowice (po)
Rychnowo Wielkie (po+ład)
Rynarzewo (po+ład)
Rynkowo (po+pe)
Rynkowo Wiadukt (po)
Rypin (po+ład)
Samostrzel (st)
Sandowo (pe)
Serock (st)
Sępólno Krajeńskie (po+ład)
Sielec (ład)
Skąpe Chełmżyńskie (po+ład)
Skępe (st)
Składnica Leśna Wodek drzew. (bsz)
Sławęcin (pe)
Smolno Szerokie (po+ład)
Sobiejuchy (ład)
Solec Kujawski (st)
Solno (ład)
Sośno Sępoleńskie (po+ład)
Stablewice (ład)
Starogród (sth)
Stolno (st)
Stronno (po)
Strzelce (ład)
Strzelno (po+ład)
Studzienki (po)
Sucharzewo (po)
Suchatówka (po)
Sukowy (ład)
Sypniewo (po)
Szadłowice (ład)
Szaradowo Zalesie (po+ład)
Szarnoś (sth)
Szczeblotowo (ład)
Szczeglin (po)
Szczepice (po)
Szembruk (sth)
Szramowo (st)
Szubin (st)
Ślesin (po+ład)
Śliwice (po+ład)
Śliwiczki (po)
Świdwie Sępoleńskie (po)
Świecie n/Wisłą (sth)
Świecie Przechowo (po+ład)
Świekatowo (po)
Świekatowo Wschodnie (po+ład)
Świętosław Pomorski (po+ład)
Tama Brodzka (po)
Tarkowo (pe)
Terespol Pomorski (st)
Tleń (po)
Tokary (po+ład)
Toporzysko (po+ład)
Toruń Czerniewice (po)
Toruń Elana (po)
Toruń Główny (st)
Toruń Kluczyki (po)
Toruń Miasto (po+podt)
Toruń Miasto R202 (rozj)
Toruń Mokre Stare (st)
Toruń Nadbrzezie (ład)
Toruń Podgórz (podg)
Toruń Północny (ład)
Toruń Wschodni (st)
Toruń Zachodni (sth)
Trzciniec (st)
Tuchola (st)
Turzno (po+podt+ład)
Turzno Kujawskie (po)
Twarda Góra (st)
Twierdzin (ład)
Unisław Pomorski (st)
Wałdowo Szlacheckie (po)
Wapienno (po)
Wapienno (stt)
Warlubie (st)
Warząchewka (po)
Wąbrzeźno (st)
Wąbrzeźno Miasto (sth)
Wąsewo (pe)
Wąsosz Wielkopolski (po+ład)
WBK 523 Toruń wojsk. (bsz)
Widlice (ład)
Wieldządz (po+ład)
Wielowieś (mij)
Wierzchosławice (st)
Wierzchucin (st)
Wierzchucin Stary (po)
Więcbork (po+ład)
Więcławice (st)
Wiktorowo (po)
Wilcza Góra (po)
Witosław (po+ład)
Włocławek (st)
Włocławek Brzezie (stt)
Włocławek Zazamcze (po)
Włodzimierzewo (ład)
Wodek (pe)
Wrocki (st)
Wrocławki (po)
Wronowy (po+ład)
Wszedzień (po+ład)
Wudzyn (po)
Wybcz (sth)
Wydrzno (sth)
Wysoka Krajeńska (po+ład)
Wytwórnia Wyrobów Tynionowych ... tyt. (bsz)
Zakłady Chemiczne Polchem Toru... chem. (bsz)
Zakrocz (mij)
Zakrzewo Pomorskie (po+ład)
Zakrzewska Kolonia (po)
Zamek Bierzgłowski (st)
Zarośle (po+ład)
Zaskocz (pe)
Zawdzka Wola (sth)
Zelgno (po+ład)
Zieleń (po)
Zielonczyn (st)
Zielonka Pomorska (po)
Zławieś (po+ład)
Złotniki Kujawskie (st)
Żabieńko (ład)
Żabno (ład)
Żalno (po+ład)
Żnin (st)
Żnin Odgałęzienie I (rozj)
Żnin Odgałęzienie II (rozj)


===== Body na úzkorozchodné trati =====
Aleksandrów Kujawski Wąskotoro... (st)
Bachorza Aleksandrowska (po)
Balczewo (po+ład)
Białożewin (po+ład)
Bieganowo (po+ład)
Bilno (ład)
Biskupin Odcinek (po) Zdjęcia
Biskupin Wieś (po+ład)
Biskupin Wykopaliska (po)
Bodzanów (po)
Boniewo (st)
Borucin (po)
Bożejowice Polna (ład)
Bożejowiczki (po+ład)
Bożejowiczki Polna (ład)
Broniewo (po)
Brześć Kujawski (st)
Bydgoszcz Czyżkówko (po)
Bydgoszcz Las (po)
Bydgoszcz Opławiec (po)
Bydgoszcz Smukała (st)
Bydgoszcz Wąskotorowa (st)
Bytkowice (po+ład)
Cerekwica (po+ład)
Cetty (po+ład)
Chromowola (ład)
Chrząstowo (po+ład)
Czołówek (po)
Czyżkówko II (po)
Dąbie Kujawskie (po+ład)
Dobre Kujawskie (po+ład)
Duża Wólka (po+ład)
Falbanka (po)
Gądecz (po+ład)
Gąsawa (sth)
Gąsawa Majętność (po)
Gąsawa Polna (ład)
Gogółkowo (po+ład) Zdjęcia
Gogółkowo Polna (po+ład) Zdjęcia
Gołębin (po+ład)
Goncarzewo (po)
Gościeradz (po+ład)
Grochowiska Księże (po+ład) Zdjęcia
Grochowiska Szlacheckie (ład)
Gumnowice (po+ład)
Guźlin (ład)
Hutna Wieś (po+ład)
Izabela (po+ład)
Izbica Kujawska (st)
Izdebno (po+ład) Zdjęcia
Jarantowice (ład)
Jastrzębie (po+ład)
Jerzmanowo (st)
Kaczkowo (ład)
Kaczkowo Uścikowo (ład)
Kaczkowo Wąskotorowe (ład)
Kaczkówko Żnińskie (ład)
Kaniewo (po+ład)
Karnowo (po+ład)
Karnówko (po+ład)
Karolewo (ład)
Kasprowo (st)
Kawęczyn (st)
Kikół (st)
Klonowo Wąskotorowe (po)
Kłobia (po+ład)
Koneck (ład)
Kopalnia (po+ład)
Koronowo Wąskotorowe (st)
Kozielec (ład)
Kraczki (po+ład)
Krąpiewo (po+ład)
Kruszyn (po+ład)
Kruszynek Wąskotorowy (po)
Krzywosądz (po+ład)
Kusowo (po)
Linne (po)
Lipno Płockie (st)
Liszkówko (po+ład)
Lubicz Wąskotorowy I (st)
Lubicz Wąskotorowy II (po)
Lubomin Wąskotorowy (po+ład)
Lubraniec (sth)
Lubraniec Miasto (po)
Łania (po+ład)
Łowiczek Wąskotorowy (po)
Łowkowice Wąskotorowe (po+ład)
Łukowiec (po+ład)
Machowo (po+ład)
Maksymilianowo Wąskotorowe (st)
Mała Wólka (po)
Małocin Rozgraniczenie (po+ład)
Marcinkowo Dolne (po+ład) Zdjęcia
Michalin Bydgoski (po+ład)
Michelin (po)
Miejsce Historyczne 27/4 (mh)
Miejsce Historyczne 27/5 (mh)
Miejsce Historyczne 27/6 (mh)
Miejsce Historyczne 27/7 (mh)
Miejsce Historyczne 27/8 (mh)
Miejsce Historyczne 27/9 (mh)
Miejsce Historyczne 33/4 (mh)
Miejsce Historyczne 5014/1 (mh)
Miejsce Historyczne 5014/2 (mh)
Miejsce Historyczne 5014/3 (mh)
Miejsce Historyczne 5014/4 (mh)
Miejsce Historyczne Czernikowo (st)
Miejsce Historyczne Dobrzejewi... (po)
Miejsce Historyczne Karnkowo (po)
Miejsce Historyczne Skępe (st)
Mielęcin (po)
Mierucin (po+ład)
Mochle (po)
Morzewiec (st)
Mrozowo (po+ład)
Murucin (po+ład)
Nakło n/Notecią Stawidło (stt)
Nakło n/Notecią Wąskotorowe (po+ład)
Niedźwiady (po+ład) Zdjęcia
Nieszawa Waganiec Wąskotorowa (st)
Niszczewy (po+ład)
Nowa Wieś Kujawska (po)
Obiecanowo (po+ład)
Oćwieka (po+ład)
Okalewo (po)
Okole (po+ład)
Olszewka Wyrzyska (po+ład)
Osiecz (po)
Osięciny (sth)
Ostrówce (st)
Ośno Wieś (po+ład) Zdjęcia
Otmianowo (po+ład)
Pasieka (po+ład)
PGR Gogółkowo roln. (bsz)
Pikutkowo (po)
Piotrków Kujawski Wąskotorowy (podg+ład)
Płowce (sth)
Pniewy (po+ład)
Podgórzyn (po)
Podgórzyn Ładownia (ład)
Popielewo (po+ład)
Popowiczki (po)
Przybranowo (po)
Radzicz (po+ład)
Radzicz Rozgraniczenie (po+ład)
Radziejów Kujawski (sth)
Recz (po+ład) Zdjęcia
Redecz Wielki (posł)
Rogowo (st) Zdjęcia
Rydlewo (po+ład)
Rydlewo (ład)
Rypin (st)
Rzym (po+ład) Zdjęcia
Sadki I (po+ład)
Sadki II (po+ład)
Sadłowo (po)
Sarbinowo (po+ład) Zdjęcia
Sarbinowo Majętność folw. (bsz)
Seroczki (po+ład)
Sędzinek (po+ład)
Sicienko (po+ład)
Siniarzewo (ład)
Skrwilno (po+ład)
Słupowo (po+ład)
Smólsk (st)
Smukała Dolna (po)
Stary Brześć (po)
Steklin (po)
Stępowo (po)
Stopka (po+ład)
Straszewo (po+ład)
Strzelce Górne (po+ład)
Suchary (po+ład)
Szelejewo Majętność (ład)
Szelejewo Odgałęzienie (rozj)
Szelejewo Polna (ład)
Szelejewo Wąskotorowe (st)
Śmielin (po+ład)
Świątkowo (po+ład)
Świątkowo Polna (ład)
Świętosław (po+ład)
Teresin (po)
Tryszczyn (po)
Trzeciewnica (po+ład)
Trzemiętowo (po+ład)
Trzemiętowo Odgałęzienie (rozj)
Ujma Mała (po)
Ujma Wielka (po+ład)
Uścikowo (po+ład)
Uścikowo Polana (ład)
Wąsewo Dwór (po+ład)
Wąsewo Wieś (po)
Wąwelno (sth)
Wenecja (po+ład)
Wenecja Muzeum (po+mij)
Wenecja Ośrodek Wypoczynkowy (po+ład)
Wichrowice (po+ład)
Wielkie (po)
Wierzchucin Kraiński (po+ład)
Wierzchucin Królewski (sth)
Wilcze (po+ład)
Wioska (po+ład)
Witoldowo I (po)
Witoldowo II (po)
Witosław Wąskotorowy (st)
Włocławek Port (stt)
Włocławek Wąskotorowy (st)
Włóki (po)
Wojnowo (po+ład)
Wola (st)
Wola (ład)
Wójcin (po)
Wólka Służewo (po+ład)
Wtelno (po+ład)
Zakrzewo Kujawskie (po+ład)
Zębowiec (po)
Złotniki (mij)
Złotniki Wąskotorowe (ład)
Złotopole (po)
ZPD Żnin drzew. (bsz)
Żnin Wąskotorowy (st)
Żołędowo (po+ład)
Żurawice Kujawskie (po)
Żużoły (ład)


===== Železniční tunely =====
Toruński (tunel)
Zdjęcia Obrazová dokumentace pro 12 z 663 bodů

Atlas Polských a Českých Drah • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2017 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: 1 (7943400 / 17417 / 2777 / 1661 / 4782.30)