polski čeština

Vyhledávání
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Železniční tunely
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 2
Warszawa Zachodnia - Terespol
Trať 7
Warszawa Wschodnia - Dorohusk
Trať 7a
Brzeźno - Dominik
Trať 7b
Wólka Okopska - Damazy
Trať 7c
Wólka Okopska Odgałęzienie - Daniel
Trať 12
Skierniewice - Łuków
Trať 26
Łuków - Radom
Trať 30
Łuków - Lublin Tatary
Trať 60 (sz)
Kobylany - Terespol
Trať 63 (sz)
Dorohusk - Zawadówka Naftobaza
Trať 63a (sz)
Dorohusk - Damazy
Trať 63b (sz)
Dominik Odgałęzienie - Dominik
Trať 65 (sz)
Granica Państwa - Sławków Południowy
Trať 66
Zwierzyniec Towarowy - Stalowa Wola Południe
Trať 67
Lublin - Świdnik
Trať 68
Lublin - Przeworsk
Trať 68a
Miejsce Historyczne 68/1 - Miejsce Historyczne 68/2
Trať 69
Rejowiec - Hrebenne
Trať 69b
Hrebenne - Granica Państwa
Trať 72
Zawada - Hrubieszów Miasto
Trať 81
Chełm - Włodawa
Trať 82
Bąkowiec - Puławy Azoty
Trať 83
Zawada - Jarosławiec
Trať 101
Munina - Hrebenne
Trať 186
Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
Trať 446 (sz)
Terespol - Granica Państwa
Trať 450 (sz)
Kobylany - Wólka
Trať 453
Terespol - Granica Państwa
Trať 523a
Miejsce Historyczne 523 - Miejsce Historyczne Poważe
Trať 865
Magdalenka - Małaszewicze Centralne
Trať 866
Magdalenka - Małaszewicze Rozrządowa
Trať 867
Małaszewicze Centralne - Małaszewicze MsE
Trať 931a
Miejsce Historyczne 931 - Miejsce Historyczne 65
Trať 1023 (wąsk)
Biała Podlaska Osobowa - Janów Podlaski
Trať 1024 (wąsk)
Rozkosz - Konstantynów
Trať 1025 (wąsk)
Rokitno Podlaskie Odgałęzienie - Cieleśnica
Trať 2001 (wąsk)
Nałęczów Wąskotorowy - Opole Wąskotorowe
Trať 2002 (wąsk)
Karczmiska - Wilków Wąskotorowy
Trať 2003 (wąsk)
Rozalin - Poniatowa
Trať 2004 (wąsk)
Zwierzyniec Wąskotorowy - Biłgoraj
Trať 2005 (wąsk)
Werbkowice Wąskotorowe - Byków
Trať 2006 (wąsk)
Werbkowice Wąskotorowe - Strzyżów Hrubieszowski
Trať 2007 (wąsk)
Gozdów - Wojsławice
Trať 2008 (wąsk)
Dziekanów Mijanka - Matcze
Trať 2009 (wąsk)
Czerkasy Odgałęzienie - Witków Wąskotorowy
Trať 2010 (wąsk)
Łaszczów - Wożuczyn



Województwo lubelskie
Vojvodství město: Lublin • Počet obyvatel: 2.135.715 • Rozloha: 25.122 km2Web: www.lubelskie.pl

Abecední seznam železničních stanic a zastávek

===== Body na obvyklerozchodné trati =====
Adampol (podg)
Bełżec (st)
Bełżec Drugi (po)
Bezwola (st)
Biała Podlaska (st)
Biała Podlaska Rozrządowa (po+podt+ład)
Biłgoraj (st)
Biskupice Lubelskie (po)
Bogdanów (podg)
Borkowizna (st)
Borowina (po)
Bór (stt)
Brzeźnica Bychawska (po+mij)
Brzeźno (st)
Brzeźno (sz) (posł)
Brzozowica (po)
Bystrzyca k/Lublina (st)
Chełm (st)
Chełm Cementownia (po)
Chełm Miasto (po)
Chełm Wschodni (stt)
Chlewiska mebl. (bsz)
Chotyłów (st)
Ciecierzyn (po)
Ciosmy (po)
CPN Hrubieszów paliw. (bsz)
Czesławice (po)
Cześniki (po)
Damazy paliw. (p.przeład.)
Daniel (p.przeład.)
Dąbrowica (po)
Dąbrowica (po)
Dęblin (st)
Długi Kąt (po+ład)
Dobrynka (po)
Dominik (p.przeład.)
Dominik Odgałęzienie paliw. (rozj)
Dominów (po)
Dorohusk (st) Zdjęcia
Frankamionka (po)
Gołąb (po)
Gołębiów (mij)
Grabów Szlachecki (po)
Gródek (po)
Hordzieżka (po)
Hrebenne (st)
Hrubieszów Miasto (st)
Hrubieszów Towarowy (po+ład)
Hrubieszów Towarowy LHS (stt)
Izbica (po+ład)
Jarosławiec (posł)
Jaski (po)
Jaszczów (st)
Jedlanka (po+ład)
Jelinka (podg)
Józefów Roztoczański (po+ład)
Karczewo (stt)
Karolinówka (po)
Klemensów (st)
Klementowice (st)
Kmiczyn (ład)
Kobiałki (po)
Kobylany (stt)
Kobylany (po)
Kolonia (podg)
Koniuchy (po)
Konopne (po)
Kornie (podg)
Kowalewo (stt)
Kownatki (po)
Krasnystaw (st)
Krasnystaw Fabryczny (st)
Krasnystaw Miasto (po)
Kraśnik (st)
Krężnica Jara (po)
Krupiec (mij)
Krynka Łukowska (po)
Krzna (po)
Krzna (pe)
Krzywda (po+ład)
Las (pe)
Leopoldów (po)
Leśniczówka (po)
Lisiowólka (po)
Lubartów (st)
Lubartów Lipowa (po)
Lubartów Słowackiego (po)
Lublin (st)
Lublin Airport (po)
Lublin Lb1 (podg)
Lublin Ponikwoda (po)
Lublin Północny (podg)
Lublin Północny (po)
Lublin Tatary (podg)
Lublin Tatary (stt)
Lublin Zadębie (po)
Lublin Zalew (po)
Lublin Zemborzyce (st)
Lubycza Królewska (po+ład)
Łopatki (po)
Łuków (st)
Łuków Łapiguz (st)
Łuków Zapowiednik (po)
Łuski (pe)
Magdalenka (podg)
Majdan (po)
Majdan Stuleński (po)
Małaszewicze Centralne (stt)
Małaszewicze MsE (podg)
Małaszewicze Południowe (stt)
Małaszewicze Przystanek (po)
Małaszewicze Rozrządowa (stt)
Matysy (po)
Maziły (po)
Metelin (po)
Mętraki (podg)
Miączyn (po+ład)
Miączyn LHS (mij)
Miejsce Historyczne 12 (mh)
Miejsce Historyczne 2004/1 (mh)
Miejsce Historyczne 2004/2 (mh)
Miejsce Historyczne 523 (mh)
Miejsce Historyczne 65 (mh)
Miejsce Historyczne 65/1 (mh)
Miejsce Historyczne 65=66/1 (mh)
Miejsce Historyczne 65=66/2 (mh)
Miejsce Historyczne 65=66/3 (mh)
Miejsce Historyczne 65=66/4 (mh)
Miejsce Historyczne 65=66/5 (mh)
Miejsce Historyczne 65=66/6 (mh)
Miejsce Historyczne 65=66/7 (mh)
Miejsce Historyczne 66/1 (mh)
Miejsce Historyczne 66/2 (mh)
Miejsce Historyczne 68/1 (mh)
Miejsce Historyczne 68/2 (mh)
Miejsce Historyczne 83 (mh)
Miejsce Historyczne 931 (mh)
Miejsce Historyczne Brzozowica (po+pe)
Miejsce Historyczne Kolonia (podg)
Miejsce Historyczne Misie (po+pe)
Miejsce Historyczne Poważe (podg)
Miejsce Historyczne Wandzin (po)
Miejsce Historyczne Wilkołaz (st)
Miejsce Historyczne Wólka Orło... (po+ład)
Międzyrzec Podlaski (st)
Milanów (po)
Miłocin Lubelski (po)
Minkowice (st)
Misie (po)
Mokre (po)
Motycz (st)
Motycz Leśny (po)
Nałęczów (st)
Niedrzwica (st)
Niedrzwica Kościelna (po)
Niemce (po)
Nowa Osada (ład)
Nowiny (po)
Ogrodniki (po)
Okrzeja (st)
Okuninka Białe (po)
Osypisko (podg)
Oszczywilk (pe)
Pałecznica (po)
Parczew (st)
Parczew Kolejowa (po)
Perkowice (po)
Płoskie (podg)
Płoskie Zamojskie (po)
Podleśna (mij)
Podsędków (stt)
Podzamcze (po)
Polichna Kraśnicka (po)
Popiel (podg)
Por (mij)
Porosiuki (po)
Potok Kraśnicki (po)
Poważe (podg)
Pożóg (po)
PRD Zamość drog. (bsz)
Przetwórnia Tytoniu Krasnystaw tyt. (bsz)
Pułankowice (po)
Puławy (st)
Puławy Azoty (st)
Puławy Chemia (po)
Puławy Miasto (po)
Radzyń Podlaski (st)
Raniewo (stt)
Rejowiec (st)
Rejowiec Południowy (podg)
Rejowiec Zachodni (podg)
Rokitnia Stara (po)
Ruda Huta (po)
Ruda Opalin (po+ład)
Rudnik Przystanek (po)
Rury (podt)
Ruskie Piaski (st)
Ryki (po+ład)
Rzeczyca (st)
Rzeczyca Kolonia (po)
Sadurki (st)
Sarnów (po)
Serebryszcze (mij)
Siedliska (podg)
Siedliska Tomaszowskie (po)
Sitno (po)
Sobibór (po+ład)
Sobieszczany (po)
Sokule (st)
Sokule (podt)
Sporniak (pe)
Stasin Polny (po)
Stawy (st)
Stoczek Łukowski (st)
Stulno (po)
Sulów (po)
Susiec (st)
Szachy (po)
Szastarka (st)
Szczebrzeszyn (st)
Szczebrzeszyn LHS (stt)
Szczekarków (po)
Szczygły Dolne (pe)
Szozdy (po)
Świdnik (stt)
Świdnik Miasto (po)
Świdnik Wschodni (po)
Tarło (po)
Tarzymiechy (po)
Terespol (st)
Tereszpol Biłgorajski (po)
Trzaskoniec (podg)
Uherka (posł)
Uhrusk (po+ład)
Uhrusk Przystanek (po)
Wandzin (po)
Werbkowice (po+ład)
Werbkowice LHS (mij)
Wilkołaz (st)
Wilkołaz Wieś (po)
Wisła (podg)
Wisła R1 (rozj)
Wisła R4 (rozj)
Włodawa (po+ład)
Wola Duża (po)
Wólka (stt)
Wólka Dobryńska (ład)
Wólka Niedzieliska (po)
Wólka Okopska (st)
Wólka Okopska Odgałęzienie (rozj)
Wólka Orłowska (po)
Wólka Profecka (po)
Wrotków (po)
Wywłoczka (mij)
Zabiele (po)
Zaborze (podg)
Zadębie (podg)
Zagrody Kościół (po)
Zalesie Krasieńskie (po)
Zalesie Krasieńskie (mij)
Zamość (st)
Zamość Bortatycze (stt)
Zamość Północ (po)
Zamość Starówka (po)
Zamość Szopinek (stt)
Zamość Wschód (po)
Zarzeka (stt)
Zarzeka (po)
Zatyle (po)
Zawada (st)
Zawadówka (st)
Zawadówka Naftobaza paliw. (bsz)
Złojec (po)
Zwierzyniec (po)
Zwierzyniec Towarowy (stt)
Zwierzyniec Wieś Wąskotorowy (po)
Żdżary (po)
Żulin (po+ład)
Żwirownia Hedwiżyn żwir. (bsz)
Żwirownia Podlesina żwir. (bsz)
Żwirownia Senderki żwir. (bsz)


===== Body na úzkorozchodné trati =====
Biała Podlaska Miasto (po)
Biała Podlaska Osobowa (po+mij)
Biała Podlaska Wąskotorowa (st)
Biłgoraj (st)
Brodzica (po)
Bukownica (po)
Byków (st)
Cieleśnica (po+ład)
Cieleśnica Wieś (po)
Czerkasy Odgałęzienie (rozj)
Dobużek (po)
Dziekanów (po)
Dziekanów Mijanka (podg+mij)
Feliksów (po+ład)
Głusko (po)
Gozdów (st)
Grodysławice (po+ład)
Hedwiżyn (po+ład)
Hołodnica (po+ład)
Hrubieszów Wąskotorowy (st)
Husynne (po)
Janów Podlaski (po+ład)
Kanie (po)
Karczmiska (st)
Kijowiec (po+ład)
Klonownica Duża (po+ład)
Klonownica Mała (po+ład)
Konstantynów (st)
Kopyłów (po+ład)
Leopoldów Wąskotorowy (po)
Leszczyniec (po)
Leśna Podlaska (st)
Liski (po)
Łaszczów (st)
Magazyn Poturzyn roln. (bsz)
Magazyn Urządków roln. (bsz)
Magazyny Sporniak spoż. (bsz)
Malice (po+ład)
Malowany Most (ład)
Mariampol (po+ład)
Matcze (st)
Mleczarnia Łaszczów spoż. (bsz)
Moroczyn (po)
Nałęczów Wąskotorowy (po+ład)
Nieledew (st)
Niezabitów (po+ład)
Nosów (po)
Obliźniak (po)
Opole Wąskotorowe (po+ład)
Polanówka (po)
Poniatowa (po+ład)
Poturzyn (sth)
Rampa Żulice roln. (bsz)
Rapy (po)
Rokitno Podlaskie (po+ład)
Rokitno Podlaskie Odgałęzienie (rozj)
Rokitno Wąskotorowe (po)
Rozalin (po+ład)
Rozkosz (st)
Skład Mogiła roln. (bsz)
Skład Podhajce roln. (bsz)
Stasinów (po+ład)
Strzyżów Hrubieszowski (st)
Szaniawy (po+podt)
Szozdy (po+ład)
Szpikołosy (po+mij)
Tarnoszyn (po)
Telatyn (po+ład)
Teratyn k/Uchania (po+ład)
Tereszpol Wąskotorowy (sth)
Trawniki (st)
Trzeszczany (po+ład)
Tuczapy (sth)
Turkowice (sth)
Turkowice Zakład (po)
Tyszowce (po+ład)
Uchanie (st)
Ulhówek (po+ład)
Urządków (po)
Wasylów (po+ład)
Wąwolnica (po+ład)
Werbkowice Wąskotorowe (po+ład)
Wilków Wąskotorowy (po+ład)
Witków Wąskotorowy (st)
Witulin (po+ład)
Wojsławice (sth)
Wożuczyn (st)
Wólka Kańska (po)
Wólka Pukarzowska (po+ład)
Wronowice (po+ład)
Wymysłów (po+ład)
Zakłady Poniatowa mech. (bsz)
Zwierzyniec Wąskotorowy (st)
Żmijowiska (po+ład)
Zdjęcia Obrazová dokumentace pro 1 z 375 bodů

Atlas Polských a Českých Drah • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2017 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: 1 (7943437 / 17417 / 2814 / 1661 / 4782.32)