polski čeština

Vyhledávání
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Železniční tunely
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 9
Warszawa Wschodnia - Gdańsk Główny
Trať 9a
Gdańsk Południowy - Gdańsk Kłodno
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port Centralny
Trať 201a
Kościerzyna - Gołubie Kaszubskie
Trať 201c
Gdynia Główna - Miejsce Historyczne 235
Trať 202
Gdańsk Główny - Stargard Szczeciński
Trať 202a
Słupsk - Dargoleza
Trať 202b
Kępno Słupskie - Ustka
Trať 202c
Komnino - Smołdzino
Trať 202d
Słupsk - Budowo
Trať 202e
Sławno - Ustka
Trať 203
Tczew - Kostrzyn
Trať 203a
Wierzchowo Człuchowskie - Brzeźno Człuchowskie
Trať 204
Malbork - Braniewo
Trať 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Trať 207
Toruń Wschodni - Malbork
Trať 207b
Kwidzyn - Kisielice
Trať 207c
Miejsce Historyczne 207/4 - Miejsce Historyczne 207/8
Trať 207d
Miejsce Historyczne 207/9 - Kwidzyn
Trať 207e
Miejsce Historyczne 207/11 - Ryjewo
Trať 207f
Miejsce Historyczne 207/14 - Miejsce Historyczne 207/17
Trať 208
Działdowo - Chojnice
Trať 210
Chojnice - Runowo Pomorskie
Trať 211
Chojnice - Kościerzyna
Trať 212
Lipusz - Korzybie
Trať 212a
Miejsce Historyczne 212/5 - Miejsce Historyczne Bytów
Trať 212b
Bytów - Cewice
Trať 212c
Bytów - Miastko
Trať 213
Reda - Hel
Trať 214
Somonino - Kartuzy
Trať 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Trať 218
Myślice - Szlachta
Trať 222
Małdyty - Malbork
Trať 226
Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny
Trať 226a
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie - Gdańsk Grobla
Trať 227
Gdańsk Główny - Gdańsk Zaspa Towarowa
Trať 228
Rumia - Gdynia Port Oksywie
Trať 229
Pruszcz Gdański - Łeba
Trať 229a
Wrzeście - Bargędzino
Trať 230
Wejherowo - Garczegorze
Trať 230a
Rybno Kaszubskie - Elektrownia Jądrowa Żarnowiec
Trať 230b
Miejsce Historyczne 230 - Miejsce Historyczne Prusewo
Trať 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Trať 233
Pszczółki - Kościerzyna
Trať 234
Gdańsk Wrzeszcz - Stara Piła
Trať 235
Gdańsk Kokoszki - Gdańsk Osowa
Trať 236
Swarzewo - Krokowa
Trať 237
Lębork - Cewice
Trať 243
Skórcz - Skarszewy
Trať 244
Morzeszczyn - Gniew
Trať 248
Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa
Trať 249
Gdańsk Główny - Gdańsk Nowy Port
Trať 249A
Gardeja - Łasin
Trať 250
Gdańsk Śródmieście - Rumia
Trať 253
Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk Osowa R1
Trať 256
Szymankowo - Nowy Dwór Gdański
Trať 260
Zajączkowo Tczewskie - Pruszcz Gdański
Trať 265
Zajączkowo Tczewskie - Pszczółki
Trať 281
Oleśnica - Chojnice
Trať 404a
Grzmiąca - Korzybie
Trať 405
Piła Główna - Ustka
Trať 413
Człuchów - Słosinko
Trať 418
Korzybie - Darłowo
Trať 846
Wisła Most - Gdańsk Grobla
Trať 5001 (wąsk)
Gdańsk Wąskotorowy - Sztutowo Port
Trať 5001a (wąsk)
Sztutowo - Krynica Morska
Trať 5002 (wąsk)
Przejazdowo - Giemlice
Trať 5003 (wąsk)
Koszwały - Giemlice
Trať 5004 (wąsk)
Stegna Gdańska - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5005 (wąsk)
Lisewo Wąskotorowe - Malbork Kałdowo Wąskotorowe
Trať 5005a (wąsk)
Bystrze Odgałęzienie I - Gnojewo
Trať 5005b (wąsk)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie III - Miejsce Historyczne Mątowy Wielkie
Trať 5005c (wąsk)
Pogorzała Odgałęzienie I - Kłosowo Wąskotorowe
Trať 5005d (wąsk)
Pogorzała Odgałęzienie II - Pogorzała Wieś Ładownia
Trať 5005e (wąsk)
Miłoradz - Miejsce Historyczne Miłoradz
Trať 5005f (wąsk)
Bystrze Odgałęzienie II - Kończewice Ładownia
Trať 5005g (wąsk)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie I - Mątowy Wielkie Odgałęzienie II
Trať 5005h (wąsk)
Miłoradz Odgałęzienie - Stara Kościelnica Szosa
Trať 5005i (wąsk)
Stara Kościelnica - Stara Kościelnica Pole
Trať 5006 (wąsk)
Lisewo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5006a (wąsk)
Lichnówki Odgałęzienie - Lichnówki Pole
Trať 5006b (wąsk)
Lichnowy Odgałęzienie - Boręty
Trať 5007 (wąsk)
Lichnowy - Lipinka Gdańska
Trať 5007a (wąsk)
Tropiszewo Odgałęzienie - Tropiszewo
Trať 5007b (wąsk)
Trępnowy Odgałęzienie - Parszewo
Trať 5007c (wąsk)
Nowy Staw Odgałęzienie I - Nowy Staw Wąskotorowy
Trať 5007g (wąsk)
Świerki Odgałęzienie - Świerki Pole
Trať 5007h (wąsk)
Trampowo Odgałęzienie - Brzózki
Trať 5007i (wąsk)
Parchowo Odgałęzienie - Parchowo
Trať 5008 (wąsk)
Jeziernik - Żuławki Północne
Trať 5009 (wąsk)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Jasna
Trať 5009b (wąsk)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Trať 5010 (wąsk)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Trať 5010a (wąsk)
Lasowice Wielkie Gdańskie - Szawałd Wieś
Trať 5010b (wąsk)
Pielica Odgałęzienie - Pielica Pole
Trať 5010c (wąsk)
Szawałd Odgałęzienie - Szawałd Pole
Trať 5011 (wąsk)
Mareza - Gurcz
Trať 5011a (wąsk)
Pastwa Południowa - Wielkie Walichnowy
Trať 5011b (wąsk)
Kramrowo - Miejsce Historyczne 5011
Trať 5011c (wąsk)
Wielkie Gronowo - Szprudowo
Trať 5012 (wąsk)
Mareza - Kwidzyn Wąskotorowy
Trať 5013 (wąsk)
Mareza - Rusinowo Wąskotorowe
Trať 8022 (wąsk)
Słupsk Wąskotorowy - Smołdzino
Trať 8023
Żelkowo - Cecenowo



Sopot Kamienny Potok
zastávka (z)
Železniční tratě:

žkm

13.56
Datum zahájení, vlastník:
1952.01.02 • PKP
Ředitelství pro 1939 rok:
-
GPS / Nadmořská výška:
Dříve druh bodu:
-
Lokomotivní depo:
-
Budova:
-
Točna:
-
Pokladna:
-
Vodárenská:
-
Vedlejší koleje:
-
Vodní jeřáb:
-
Návěstidlo:
-
Trójkąt:
-
Nástupiště / okraj:
1 / 2
Železniční podchod:
-
Střecha nástupiště:
-
Železniční nadchod:
-
Jeżeli posiadasz informacje których brakuje na tej stronie, to skorzystaj z arkusza i wyślij je do nas Pokaż arkusz / Ukryj
Województwo pomorskie
Geolokalizacja punktu

Poslední aktualizace: 2015.07.16 - 14:06
stat4u
Atlas Polských a Českých Drah • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2017 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: 2 (7943629 / 17417 / 3006 / 1661 / 4782.44)