polski čeština

Vyhledávání
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Železniční tunely
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 1
Warszawa Zachodnia - Katowice
Trať 1a
Częstochowa - Częstochowa Stradom Odgałęzienie
Trať 1b
Częstochowa Towarowa - Częstochowa Stradom
Trať 1c
Częstochowa Towarowa - Ostatni Grosz
Trať 1d
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Pyskowice
Trať 1e
Katowice Zawodzie - Katowice Dąbrówka Mała
Trať 4
Grodzisk Mazowiecki - Zawiercie
Trať 61
Kielce - Fosowskie
Trať 61a
Miejsce Historyczne 61/1 - Częstochowa Towarowa
Trať 61b
Mirów Odgałęzienie I - Częstochowa Towarowa
Trať 61c
Dąbie - Mirów Odgałęzienie II
Trať 61d
Dąbie - Częstochowa Warta
Trať 61e
Miejsce Historyczne 61d/1 - Miejsce Historyczne 61d/2
Trať 61f (sz)
Dąbie - Ostatni Grosz
Trať 61g
Miejsce Historyczne 61/2 - Miejsce Historyczne 61/4
Trať 61h
Blachownia - Miejsce Historyczne Blachownia
Trať 62
Tunel - Sosnowiec Główny
Trať 64
Kozłów - Koniecpol
Trať 65 (sz)
Granica Państwa - Sławków Południowy
Trať 93
Trzebinia - Zebrzydowice
Trať 93a
Miejsce Historyczne 93/1 - Miejsce Historyczne 93/2
Trať 97
Skawina - Żywiec
Trať 117
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - Bielsko Biała Główna
Trať 127
Radzionków - Tarnowskie Góry
Trať 128
Radzionków - Nakło Śląskie
Trať 129
Tarnowskie Góry - Kalety
Trať 130
Tarnowskie Góry - Kalety
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 132
Bytom - Wrocław Główny
Trať 133
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Kraków Główny
Trať 134
Jaworzno Szczakowa - Mysłowice
Trať 135
Gliwice Łabędy - Pyskowice
Trať 137
Katowice - Legnica
Trať 137a
Zabrze - Zabrze Południowe
Trať 138
Oświęcim - Katowice
Trať 139
Katowice - Zwardoń
Trať 140
Katowice Ligota - Nędza
Trať 141
Katowice Ligota - Gliwice
Trať 142
Katowice Ligota - Tychy
Trať 143
Kalety - Wrocław Mikołajów
Trať 144
Tarnowskie Góry - Opole Główne
Trať 145
Chorzów Stary - Radzionków
Trať 145a
Piekary Śląskie Szarlej - Chorzów Stary
Trať 146
Wyczerpy - Chorzew Siemkowice
Trať 147
Zabrze Biskupice - Gliwice
Trať 147a
Miejsce Historyczne 147 - Gliwice
Trať 148
Pszczyna - Rybnik
Trať 149
Zabrze Makoszowy - Leszczyny
Trať 150
Most Wisła - Chybie
Trať 151
Kędzierzyn Koźle - Chałupki
Trať 152
Pyskowice - Lubliniec
Trať 153
Toszek Północ - Rudziniec Gliwicki
Trať 154
Łazy - Dąbrowa Górnicza Towarowa
Trať 155
Kucelinka - Poraj
Trať 156
Bukowno - Jaworzno Szczakowa
Trať 157
Pawłowice Śląskie - Skoczów
Trať 158
Rybnik Towarowy - Chałupki
Trať 158a
Olza - Olza Roszków
Trať 159
Orzesze - Wodzisław Śląski
Trať 160
Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
Trať 160A
Jaworzno Szczakowa - Bolęcin
Trať 161
Katowice Szopienice Północne - Chorzów Stary
Trať 162
Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce - Dąbrowa Górnicza
Trať 163
Sosnowiec Kazimierz - Sosnowiec Maczki
Trať 164
Chorzów Batory - Ruda Kochłowice
Trať 164a
Hajduki - Ruda Kochłowice
Trať 165
Bytom Bobrek - Bytom Karb
Trať 166
Ruda Wschodnia - Gliwice Sośnica
Trať 166a
Miejsce Historyczne 166 - Gliwice Sośnica
Trať 167
Szobiszowice - Gliwice Port
Trať 168
Gliwice - Gliwice Łabędy
Trať 168A
Lędziny - Mąkołowiec
Trať 169
Tychy - Orzesze Jaśkowice
Trať 170
Jastrzębie Zdrój Moszczenica - Cieszyn
Trať 170a
Cieszyn Markowice - Granica Państwa
Trať 171
Dąbrowa Górnicza Towarowa - Panewnik
Trať 171a
Katowice Janów - Katowice Murcki
Trať 172
Gierałtowice - Orzesze
Trať 173
Rybnik - Sumina
Trať 176
Racibórz Markowice - Olza
Trať 177
Racibórz - Pietrowice Głubczyckie
Trať 178
Zabrze Mikulczyce - Tworóg Brynek
Trať 179
Tychy - Lędziny
Trať 180
Dorota - Mysłowice Brzezinka
Trať 181
Herby Nowe - Oleśnica
Trať 182
Tarnowskie Góry - Zawiercie
Trať 183
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Brzeziny Śląskie
Trať 184
Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce - Sosnowiec Zagórze
Trať 184a
Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec Zagórze
Trať 185
Sosnowiec Główny - Sosnowiec Pogoń
Trať 186
Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
Trať 186A
Katowice Murcki - Katowice Murcki Towarowe
Trať 187
Ruda Kochłowice - Ruda Orzegów
Trať 188
Ruda Chebzie - Bytom Karb
Trať 189
Ruda Chebzie - Zabrze Biskupice
Trať 190
Bielsko Biała Główna - Cieszyn
Trať 191
Goleszów - Wisła Głębce
Trať 192
Syrynia - Pszów
Trať 193
Racibórz Studzienna - Krzanowice Południowe
Trať 194
Pietrowice Wielkie - Kietrz
Trať 197
Strzebiń - Woźniki Śląskie
Trať 198
Pyskowice - Pyskowice Miasto
Trať 199
Katowice Dąbrówka Mała - Katowice Wełnowiec
Trať 199a
Rudziniec Gliwicki - Kędzierzyn Koźle
Trať 200
Gliwice - KWK Sośnica
Trať 651a
Miejsce Historyczne 651 - Obroki
Trať 713a
Katowice Towarowa - Chorzów Batory
Trať 1098 (wąsk)
Stradom - Hantke
Trať 1099 (wąsk)
Gnaszyn - Łojki
Trať 4001 (wąsk)
Bytom Karb Wąskotorowy - Racibórz Płonia
Trať 4001a (wąsk)
Gliwice Dworzec - Gliwice Trynek
Trať 4002 (wąsk)
Nowy Karb - Bibiela
Trať 4003 (wąsk)
Bytom Karb Wąskotorowy - Maciejów Śląski
Trať 4004 (wąsk)
Trójkąt Karb - Kopalnia Wujek
Trať 4005 (wąsk)
Rozbark - Sucha Góra
Trať 4006 (wąsk)
Lasowice Śląskie Wąskotorowe - Strzybnica Wąskotorowa
Trať 4007 (wąsk)
Pole Północne - Paweł
Trať 4008 (wąsk)
Bytom Karb Wąskotorowy - Bytom Północny Wąskotorowy
Trať 4009 (wąsk)
Ruda Południowa Wąskotorowa - Zgoda
Trať 4010 (wąsk)
Ruda Południowa Wąskotorowa - Ruda Wirek Nowowiejski Wąskotorowy
Trať 4011 (wąsk)
Maciejkowice - Kopalnia Prezydent
Trať 4013 (wąsk)
Maciejowice - Dolomitołom
Trať 4014 (wąsk)
Maciejkowice - Brzeziny Śląskie Wąskotorowe
Trať 4015 (wąsk)
Paulina - Kopalnia Gottwald
Trať 4016 (wąsk)
Katowice Bogucice Wąskotorowe - Gisze
Trať 4017 (wąsk)
Zabrze Makoszowy Wąskotorowe - Kopalnia Makoszowy
Trať 4018 (wąsk)
Poręba Wąskotorowa - Skaley
Trať 4019 (wąsk)
Trójkąt Wiktor - Nakło Śląskie Wąskotorowe
Trať LT3 (wąsk)
Żar Stacja Dolna - Żar Stacja Dolna
Trať P101
Kuźnica Warężyńska - Bańgów
Trať P101b
Ksawera - Szyb Walery KWK Paryż
Trať P102
Rozkówka - Chechło
Trať P102d
Szamotownia - Szyb Alfons KWK Jowisz
Trať P103
Brzozowica - Będzin Łagisza
Trať P104
Kuźnica Warężyńska - Dąbrowa Górnicza Huta Katowice
Trať P105
Kuźnica Warężyńska - Antoniów
Trať P106
Łabędzka - Paryż
Trať P107
Boleradz - Będzin Grodziec
Trať P108
Cementownia - Cementownia Saturn
Trať P109
KWK Jowisz - Cementownia
Trať P110
Rozkówka Ra1 - Rozkówka R3
Trať P111
Rozkówka - Sosnowiec Pogoń
Trať P111a
Rozjazd Odgałęziający Julian - Szyb Julian KWK Saturn
Trať P111b
Małobądz - Szyb Małobądz KWK Paryż
Trať P112
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - KWK Jowisz
Trať P113
Będzin Grodziec - KWK Grodziec
Trať P114
Rozjazd Odgałęziający R206 - Szkłobudowa
Trať P115
Żychcice - Zwałowisko Żychcice
Trať P116
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Dąbrowa Górnicza Towarowa
Trať P117
Huta Katowice HKO - Huta Katowice HKA
Trať P118
Huta Katowice HK14 - Huta Katowice HKA
Trať P119
Huta Katowice HK16 - Elektrociepłownia
Trať P120
Huta Katowice HKA - Koksownia ZK
Trať P121
Dąbrowa Górnicza Towarowa - Koksownia ZKA
Trať P201
Jęzor Centralny - Szyb Dołki KWK Andaluzja
Trať P201b
Borki - Szyb Upadowa Borki KWK Siemianowice
Trať P201c
Azoty - Szyb Azoty KWK Polska
Trať P201d
Azoty Odgałęzienie - Szyb Ignacy KWK Michał
Trať P201e
Zygmunt August - Szyb Zygmunt August II KWK Barbara-Chorzów
Trať P201g
Lompa Odgałęzienie - ZGH Orzeł Biały
Trať P201i
KWK Andaluzja AnC - Żychcice
Trať P202
Jęzor Centralny JCA - Podlesie
Trať P203
Szczakowa Południe - Szyb Andrzej ZG Trzebionka
Trať P206
Szczakowa Północ - ZPPF
Trať P207
Borki - KWK Katowice
Trať P208
Roździeń - Szyb Powietrzny II KWK Kleofas
Trať P209
Siemianowice - Haldex Michał
Trať P210
Zygmunt August - Szyb Piast KWK Polska
Trať P210a
Marta - Szyb Jerzy KWK Śląsk
Trať P210b
Kinga - Szyb Kinga KWK Barbara-Chorzów
Trať P211
Karol Miarka - KWK Centrum Szombierki
Trať P212
Lompa - Szyb VI KWK Powstańców Śląskich
Trať P213
Julian - Szyb Julian KWK Julian
Trať P214
Jęzor Centralny JCC - Jaworzno
Trať P215
KWK Jan Kanty - Elektrownia Jaworzno III
Trať P216
Dąbrowa - Jaworzno
Trať P220
Przemsza Most - Przemsza
Trať P221
Jęzor Centralny JCA - Jęzor Centralny JCC
Trať P222
Jęzor Centralny JCA - Przemsza
Trať P223
Jaworzno Je1 - Las
Trať P226
Rozjazd Odgałęziający R601 - Szyb Kazimierz III KWK Niwka-Modrzejów
Trať P227
Milowice - Szyb Milowice III KWK Saturn
Trať P227a
Milowice Odgałęzienie - Szyb Milowice V KWK Saturn
Trať P228
Rozjazd R111 - Most Wanda
Trať P229
Siemianowice - Szyb Podsadzkowy II (KWK Siemianowice)
Trať P232
Rozjazd Odgałęziający R10 - Podstacja Maciejkowice
Trať P233
Rozjazd Odgałęziający R201 - Most Marta
Trať P234
Lompa - Szyb Lompa KWK Rozbark
Trať P235
Barbara - Szyb Witczak KWK Centrum-Szombierki
Trať P236
Rozjazd Odgałęziający R201 - Szyb Piekary KWK Centrum-Szombierki
Trať P237
Julian - Szyb Bobrowniki KWK Julian
Trať P238
Rozjazd Odgałęziający R406 - Szyb Wschodni KWK Niwka-Modrzejów
Trať P239
Jęzor Centralny JCC - Szyb Partia C KWK Jan Kanty
Trať P240
Rozjazd Odgałęziający R461 - Szyb Krasicki KWK Jan Kanty
Trať P241
Las - Elektrownia Jaworzno II
Trať P242
Jaworzno Szyb Sobieski - KWK Jaworzno Ruch III
Trať P243
Jaworzno Szyb Sobieski - Punkt Załadunku Kamienia KWK Jaworzno
Trať P244
Rozjazd Odgałęziający R51 - Szyb Pastwiska KWK Jaworzno
Trať P245
Jaworzno - Szyb Leopold KWK Jaworzno
Trať P246
Jaworzno - KWK Jaworzno Ruch I
Trať P249
KWK Jaworzno Ruch II - Elektrownia Jaworzno I
Trať P250
Jęzor Centralny JCB - PRKB
Trať P251
Jęzor Centralny - PRKB II
Trať P252
Jęzor Centralny - PRUE
Trať P253
Jęzor Centralny - Sosnowiec Jęzor
Trať P301
Kotlarnia - Klara
Trať P301b
Biskupice - Szyb Zachodni KWK Zabrze
Trať P302
Kotlarnia - Boguszowice
Trať P303
Kotlarnia - Korzonek
Trať P304
Kotlarnia - KWK Szczygłowice
Trať P305
Nieborowice - Szyb Foch KWK Knurów
Trať P306
Nieborowice - KWK Sośnica
Trať P307
Czechowice - Centralne Zwałowisko
Trať P308
Czechowice - Michał
Trať P308a
Wesoła - Ludwik
Trať P309
Michał Mi2 - Karol Miarka
Trať P309a
Karol - Szyb Jurand KWK Szombierki
Trať P310
Tunel - KWK Makoszowy
Trať P311
Michał - Szyb Zbigniew KWK Bobrek
Trať P312
Drama - Dzierżno
Trať P314
Rozjazd Odgałęziający R201 - Szyb Julita KWK Centrum
Trať P315
Posterunek Sz - KWK Sośnica Zachód
Trať P316
Elektrownia Rybnik EZ - Elektrownia Rybnik
Trať P317
Elektrownia Rybnik EW - Elektrownia Rybnik
Trať P318
Rozjazd Odgałęziający R101 - Gwarex
Trať P319
Paruszowiec - Leszczyny
Trať P320
Rybnik Towarowy - Szyb IV KWK Jas-Mos
Trať P321
Jas2 - Szyb III KWK Jas-Mos
Trať P322
KWK Jas-Mos Ruch Mos - Posterunek SB
Trať P323
KWK Borynia - Pawłowice Górnicze
Trať P324
Wodzisław Śląski - Rybnik Towarowy
Trať P325
Wodzisław Śląski - Szyb Marklowice KWK Marcel
Trať P326
Boguszowice Bg3 - Boguszowice Bg2
Trať P401
Jęzor Centralny - Klara
Trať P402
Jęzor Centralny - Szyb Otwór IV KWK Sosnowiec
Trať P403
Bór Kamień - Bór Dolny
Trať P404
Bobrek - Szyb Leśny KWK Porąbka-Klimontów
Trať P405
Jęzor Centralny JCC - Dąbrowa
Trať P406
Dąbrowa - KWK Ziemowit
Trať P407
Lędziny - KWK Czeczott
Trať P409
Hołdunów - KWK Wesoła
Trať P410
Brzęczkowice - Kosztowy
Trať P411
Dąbrowa - Elektrownia Jaworzno III
Trať P412
Szczakowa Północ - Sławków Cieśle
Trať P415
Bór Górny - Bobrek
Trať P416
Kosztowy R1 - Kosztowy R12
Trať P417
Bór Kamień - Jęzor Centralny JCB
Trať P420
Słupna - Szyb Wschodni KWK Mysłowice
Trať P421
Ćmok - Szyb Wschodni KWK Wieczorek
Trať P422
Poniatowski - Szyb IV KWK Staszic
Trať P423
Miejsce Historyczne Poniatowski - Szyb Poniatowski KWK Wieczorek
Trať P424
Szadok - Szyb IV KWK Śląsk
Trať P425
Wujek - Szyb Wentylacyjny KWK Wujek
Trať P426
Załęże - Szyb Wschodni KWK Kleofas
Trať P427
Kleofas Zachodni - KWK Kleofas
Trať P428
Nowy Wirek - Szyb Wschodni KWK Nowy Wirek
Trať P429
Maciej - Szyb VII KWK Nowy Wirek
Trať P430
Rozjazd Odgałęziający R11 - Szyb Północny KWK Halemba
Trať P431
Wanda Lech - Szyb Lech KWK Pokój
Trať P432
Maria - Szyb Maria KWK Pokój
Trať P433
Klara - Szyb Pawłów Górny KWK Zabrze-Bielszowice
Trať P434
Bobrek - Szyb Bobrek KWK Niwka-Modrzejów
Trať P435
Bór Górny - Szyb Maczki KWK Kazimierz-Juliusz
Trať P436
Rozjazd Odgałęziający R201 - Szyb Bory KWK Kazimierz-Juliusz
Trať P437
Rozjazd Odgałęziający R201 - KWK Kazimierz-Juliusz
Trať P438
Staszic - KWK Niwka-Modrzejów
Trať P439
KWK Porąbka-Klimontów - Szyb Józef KWK Porąbka-Klimontów
Trať P440
Wesoła - Szyb Wacław KWK Wesoła



Województwo śląskie
Vojvodství město: Katowice • Počet obyvatel: 4.564.394 • Rozloha: 12.333 km2Web: www.slaskie.pl

Abecední seznam železničních stanic a zastávek

===== Body na obvyklerozchodné trati =====
Alfred (stt)
Annolesie (po)
Antoniów (po)
Antonowiec (pe)
Azoty (podg)
Azoty Odgałęzienie (rozj)
Bańgów (podg)
Baraniec (podg)
Barbara (podg)
Bażanowice (po)
Bełsznica (po)
Betoniarnia Częstochowa bet. (bsz)
Będzin (st)
Będzin Grodziec (st)
Będzin Ksawera (po)
Będzin Łagisza (st)
Będzin Miasto (po)
Będzin Wojkowice (po+pb)
Bielsko Biała Aleksandrowice (po)
Bielsko Biała Fiat (pb)
Bielsko Biała Główna (st)
Bielsko Biała Górne (po)
Bielsko Biała Komorowice (po+pb)
Bielsko Biała Leszczyny (po+pb)
Bielsko Biała Lipnik (po+podt)
Bielsko Biała Mikuszowice (po)
Bielsko Biała Północ (po)
Bielsko Biała Wapienica (st)
Bielsko Biała Wschód (st)
Bielsko Biała Zachód (po)
Bieniowiec (podg)
Bieruń Mleczarnia (po)
Bieruń Stary (st)
Biskupice (stt)
Blachownia (st)
Bluszczów (po+podg)
Bobrek (podg)
Bobrek Dolny (pe)
Bobrek Trójkąt (podg)
Bobrowniki (pe)
Boguszowice (stt)
Boguszowice Bg2 (podg)
Boguszowice Bg3 (podg)
Boleradz (podg)
Borki (podg)
Boronów (st)
Borowa Górka (podg)
Borowiany (po+podg)
Bory (po)
Bory (pe)
Bór Dolny (stt)
Bór Górny (stt)
Bór Kamień (podg)
Bór Wschód (podt)
Bronów (podg)
Browar Żywiec spoż. (bsz)
Browarek (pe)
Brynów (podg)
Brzezie n/Odrą (po)
Brzezinka (stt)
Brzeziny Śląskie (st)
Brzęczkowice (podg)
Brzęczkowice Bc1 (rozj)
Brzozowica (stt)
Buglowiec (podg)
Buglowiec (po)
Bycina (pe)
Bytom (st)
Bytom Bobrek (st)
Bytom Karb (st)
Bytom Północny (po+podg)
Bytom Zachodni (st)
Bzie Las (podg)
Cementownia (podg)
Cementownia Saturn (stz)
Centralne Zwałowisko (ład)
Chałupki (st)
Chechło (stz)
Chełm Śląski (st)
Chorzów Batory (st)
Chorzów Miasto (st)
Chorzów Stary (st)
Chruszczobród (po)
Chudów (po)
Chudów (podg)
Chybie (st)
Chybie Mnich (po)
Ciasna (st)
Ciepłownia (podg)
Cieszyn (st) Zdjęcia
Cieszyn Marklowice (st)
Cieszyn Mnisztwo (po)
Cieszyn R102 (podg)
Cieszyn R103 (podg)
Cięcina (po)
Cięcina Dolna (po)
Cisiec (po)
Cykarzew (st)
Cykarzew Stary (po)
Czarków (pe)
Czarków (st)
Czechowice (podg)
Czechowice (pb)
Czechowice Dziedzice (st)
Czechowice Dziedzice Południow... (st)
Czechowice Dziedzice Przystane... (po)
Czekanów (mij)
Czekanów Śląski (po+pe)
Czekanów Wieś (po)
Czerwionka (st)
Czerwionka Dębieńsko kop. (po+pb)
Częstochowa (st)
Częstochowa Aniołów (po)
Częstochowa Gnaszyn (st)
Częstochowa II (stt)
Częstochowa Mirów (stt)
Częstochowa Raków (po)
Częstochowa Stradom (st)
Częstochowa Stradom Odgałęzien... (podg)
Częstochowa Towarowa (stt)
Częstochowa Warta (ład)
Częstochowianka (po)
Czyżowice (po)
Czyżowice (mij)
Ćmok (rozj)
Dankowice (pe)
Dankowice (po)
Dańdówka (po)
Dąbie (ład)
Dąbrowa (podg)
Dąbrowa Górn. Huta Katowice DG... (podg)
Dąbrowa Górnicza (st)
Dąbrowa Górnicza Gołonóg (po+ład)
Dąbrowa Górnicza Huta Katowice (podg+ład)
Dąbrowa Górnicza Huta Katowice (po)
Dąbrowa Górnicza Piekło (po+podg)
Dąbrowa Górnicza Pogoria (po)
Dąbrowa Górnicza Południowa (st)
Dąbrowa Górnicza Sikorka (po)
Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce (st) Zdjęcia
Dąbrowa Górnicza Towarowa DT (stt)
Dąbrowa Górnicza Towarowa DTB (pz)
Dąbrowa Górnicza Wschodnia (st)
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice (st)
Dąbrówka (pb)
Dąbrówka Wielka (po)
Dębie (pe)
Dębina (podg)
Długoszyn (podg)
Dorota (podg)
Drama (podg)
Drama R8 (rozj)
Drogomyśl (po)
Droniowiczki (podg)
Dubiele (pe)
Dzierżno (stt)
Elektrociepłownia (kt)
Elektrociepłownia Częstochowa elc. (bsz)
Elektrownia Jaworzno I (stz)
Elektrownia Jaworzno II (stz)
Elektrownia Jaworzno III (stt)
Elektrownia Łagisza (stt)
Elektrownia Rybnik (stz)
Elektrownia Rybnik EW (podg)
Elektrownia Rybnik EZ (podg)
Energetyka Cieszyńska paliw. (bsz)
Fabryka Mebli Jasienica mebl. (bsz)
Fiat Auto Poland sam. (bsz)
Gierałtowice (podg)
Gliwice (st)
Gliwice Kuźnica (po)
Gliwice Lokomotywownia (ps)
Gliwice Łabędy (st)
Gliwice Łabędy GŁ1 (pe)
Gliwice Port (stt)
Gliwice Sośnica (st)
Gliwice Sośnica GSB (podg)
Gliwice Sośnica (rozj)
Gliwice Sośnica Towarowa (stt)
Gliwice ZNTK (ps)
Goczałkowice (po)
Goczałkowice Zdrój (po)
Godów (st)
Goleszów (st)
Goleszów Górny (po)
Gosek (podg)
Gottwald (podg)
Góra Włodowska (stt)
Górki Ściernie (podg)
Górki Śląskie (po)
Granice (podt)
Grodziec Śląski (po)
Grodzisko (pe)
Gródczanki (po)
Gwarex (kt)
Hajduki (podg)
Haldex Michał (stt)
Hałda Pochwacie II kop. (bsz)
Herby Nowe (st)
Herby Stare (st)
Herby Stare (st)
Hołdunów (podg+mij)
Hołdunów Ziemowit (st)
Huta Baildon (Mikrohuta) hut. (bsz)
Huta Katowice HK (stz)
Huta Katowice HK14 (podg)
Huta Katowice HK16 (rozj)
Huta Katowice HK6 (stz)
Huta Katowice HKA (stz)
Huta Katowice HKB (stz)
Huta Katowice HKO (stz)
Huta Katowice HKP (stz)
Huta Sosnowiec met. (bsz)
Imielin (st)
Izbiska (pe)
Jacków (po)
Jas (podg)
Jas2 (podg)
Jasienica k/Bielska (po)
Jastrzębie Zdrój (st)
Jastrzębie Zdrój Bzie (st)
Jastrzębie Zdrój Górne (po)
Jastrzębie Zdrój Moszczenica (st)
Jastrzębie Zdrój Moszczenica JZM1 (podg)
Jastrzębie Zdrój Moszczenica J... (podg)
Jastrzębie Zdrój Ruptawa (st)
Jastrzębie Zdrój Szotkowice (po)
Jastrzębie Zdrój Zofiówka (po)
Jastrzębie Zdrój Zofiówka (pb)
Jawornica (podg)
Jaworze Jasienica (st)
Jaworzno (st) Zdjęcia
Jaworzno Azot (po+ład)
Jaworzno Byczyna (st) Zdjęcia
Jaworzno Ciężkowice (st)
Jaworzno Je1 (podg)
Jaworzno Niedzieliska (po)
Jaworzno Szczakowa (st)
Jaworzno Szczakowa JSB (pz)
Jaworzno Szczakowa Lokomotywow... (po)
Jaworzno Szyb Sobieski kop. (po+podg)
Jazd (podg)
Jejkowice (podt)
Jejkowice (po)
Jeleń (podg)
Jeleśnia (st)
Jęzor Centralny JCA (stt)
Jęzor Centralny JCB (podg)
Jęzor Centralny JCC (stt)
Julian (podg)
Julianka (st)
Juliusz (pb)
Jup (podg)
Kaczyce (st)
Kalety (st)
Kalina (podg)
Kamieniec (po)
Kamieniołom Wisła kłm. (bsz)
Kamień (pe)
Kanał (pe)
Kaniów (po)
Karol (podg)
Karol Miarka (podg)
Katowice (st)
Katowice Brynów (po)
Katowice Dąbrówka Mała (st)
Katowice Janów (podg)
Katowice Kokociniec (po)
Katowice Kostuchna (st)
Katowice Ligota (st)
Katowice Muchowiec KMA (pz)
Katowice Muchowiec KMB (st)
Katowice Murcki (st)
Katowice Murcki Towarowe (stt)
Katowice Ochojec (po+podg)
Katowice Ochojec KOc1 KOc1 (podg)
Katowice Piotrowice (po)
Katowice Podlesie (po)
Katowice Szopienice (podg)
Katowice Szopienice Południowe (po)
Katowice Szopienice Północne (stt)
Katowice Towarowa KTB (pe)
Katowice Towarowa KTC (podg)
Katowice Wełnowiec (st)
Katowice Załęże (po)
Katowice Zawodzie (st)
Kinga (stt)
Klara (stt)
Kleofas Zachodni (podg)
Kleszczów (podg)
Klimontów (podg)
Kłobuck (st)
Kłomnice (st)
Knieje (po)
Knurów (st)
Knurów Kopalnia (po)
Knurów Szczygłowice (st) Zdjęcia
Kobiór (po+pb)
Kochanowice (st)
Kochcice (pe)
Kokociniec (podg)
Kokotek (st)
Koksownia ZK (pb)
Koksownia ZKA (stz)
Kolonia Strzebin (pe)
Koniecpol (st)
Koniecpol Magdasz (po)
Kończyce (po)
Kopalnia Konopiska kop. (bsz)
Korwinów (po)
Korzonek (stt)
Koszęcin (st)
Kosztowy (podg+mij)
Kosztowy Krasowy (po)
Kosztowy R1 (rozj)
Kosztowy R12 (rozj)
Kotulin (po)
Kozioł (podg)
Kozy (st)
Kozy Zagroda (po)
Krupski Młyn (po)
Krupski Młyn (podg)
Krywałd (podg)
Krzanowice (po+ład)
Krzanowice Południowe (po)
Krzemionki (po)
Krzepice (st)
Krzyżanowice (st)
Ksawera (st)
Kucelinka (podg)
Kuleje (po)
Kusięta (po)
Kusięta Nowe (po)
Kuźnia Raciborska (st)
Kuźnica (podg)
Kuźnica Warężyńska (stt)
Kuźnica Warężyńska KWB (podg)
KWK Andaluzja (stt)
KWK Andaluzja AnC (podg)
KWK Borynia (stt)
KWK Budryk (pb)
KWK Centrum (pb)
KWK Cetrum-Szombierki (stt)
KWK Chwałowice (pb)
KWK Chwałowice Chw2 (pb)
KWK Czeczott (stz)
KWK Dębieńsko kop. (bsz)
KWK Grodziec (stz)
KWK Jan Kanty (stt)
KWK Jankowice (pb)
KWK Jas-Mos Ruch Mos (stz)
KWK Jaworzno Ruch I (stz)
KWK Jaworzno Ruch II (podg)
KWK Jaworzno Ruch III (stz)
KWK Jowisz (stz)
KWK Julian (pb)
KWK Katowice (stt)
KWK Kazimierz-Juliusz (stz)
KWK Kleofas (stz)
KWK Krupiński (pb)
KWK Makoszowy (pb)
KWK Michał (pb)
KWK Morcinek kop. (bsz)
KWK Murcki (pb)
KWK Niwka-Modrzejów (stz)
KWK Piast (pb)
KWK Porąbka-Klimontów (stt)
KWK Rozbark (pb)
KWK Sosnowiec (pb)
KWK Sośnica (stz)
KWK Sośnica (pb)
KWK Sośnica Pole Zachód (stz)
KWK Staszic (pb)
KWK Szczygłowice (stz)
KWK Śląsk (pb)
KWK Wesoła (stz)
KWK Ziemowit (stz)
KWK Ziemowit (pb)
KWK Zofiówka (stt)
Laliki (po) Zdjęcia
Las (podg)
Leboszowice (stt)
Lekartów (po+ład)
Leszczyny (st)
Leśniczówka (stt)
Lędziny (po)
Lędziny (podg)
Lędziny Hołdunów (po)
Lędziny Świniowy (po)
Ligota Toszecka (po)
Lipie Śląskie (st)
Lisowice (po)
Lisów (st)
Liswarta (podg)
Lompa (podg)
Lompa Odgałęzienie (rozj)
Lotnisko (pe)
Lubliniec (st)
Lubomia (po)
Lubsza Śląska (po)
Ludwik (podg)
Ludwik (podg)
Lusławice (po)
Łabędzka (stt)
Łagiewniki (podg)
Łaskarzówka (pe)
Łaziska Górne (po)
Łaziska Górne Brada (po)
Łaziska Huta (pb)
Łaziska Kopanina (po)
Łaziska Śląskie (po)
Łaziska Średnie (st)
Łazy (st)
Łazy (pe)
Łącza (mij)
Łodygowice (st)
Łodygowice Górne (po)
Łomnica (pe)
Łuków Śląski (po)
Maciej (stt)
Maciejów Południowy (podg)
Maciejów Północny (podg)
Maczki (ps)
Małobądz (podg)
Maria (podg)
Marta (stt)
Masłońskie Natalin (po)
Mąkołowiec (podg)
Miasteczko Śląskie (po)
Miasteczko Śląskie Brynica (po)
Miasteczko Śląskie Zalew (po)
Michał (st)
Michał Mi2 (podg)
Michałów (mij)
Miedary (po)
Miedźno (st)
Miejsce Historyczne 131/1 (mh)
Miejsce Historyczne 140 (gp)
Miejsce Historyczne 147 (mh)
Miejsce Historyczne 147a (mh)
Miejsce Historyczne 149 (mh)
Miejsce Historyczne 159 (mh)
Miejsce Historyczne 166 (mh)
Miejsce Historyczne 1a/1 (mh)
Miejsce Historyczne 1a/2 (mh)
Miejsce Historyczne 1b (mh)
Miejsce Historyczne 4002 (mh)
Miejsce Historyczne 61/1 (mh)
Miejsce Historyczne 61/2 (mh)
Miejsce Historyczne 61/3 (mh)
Miejsce Historyczne 61/4 (mh)
Miejsce Historyczne 61/5 (mh)
Miejsce Historyczne 61a (mh)
Miejsce Historyczne 61d/1 (mh)
Miejsce Historyczne 61d/2 (mh)
Miejsce Historyczne 61e (mh)
Miejsce Historyczne 61f (mh)
Miejsce Historyczne 651 (mh)
Miejsce Historyczne 700 (mh)
Miejsce Historyczne 93/1 (mh)
Miejsce Historyczne 93/2 (mh)
Miejsce Historyczne Blachownia (st)
Miejsce Historyczne Bluszczów (po+ład)
Miejsce Historyczne Elektrowni... el. (bsz)
Miejsce Historyczne Lisów (st)
Miejsce Historyczne P201/1 (mh)
Miejsce Historyczne P309 (mh)
Miejsce Historyczne Poniatowsk... (rozj)
Miejsce Historyczne Zebrzydowi... (po+ład)
Mierzęcice Zawierciańskie (po+ład) Zdjęcia
Mieszko (podg)
Mikołów (st)
Mikołów Jamna (po+mij)
Mikulczyce (mij)
Milowice (podg)
Milowice Odgałęzienie (rozj)
Milówka (st)
Milówka Zabawa (po)
Mirów (po+mij)
Mirów Odgałęzienie I (podg)
Mirów Odgałęzienie II (podg)
Mizerów (podg)
Mokra (pe)
Mokra Częstochowska (po)
Morskie Oko (pe) Zdjęcia
Most Marta (zp)
Most Ruda Południe (zp)
Most Wisła (podg)
Most Wojciech (zp)
Mykanów (po)
Mysłowice (pb)
Mysłowice (st)
Mysłowice Brzezinka (st)
Mysłowice Brzęczkowice (po)
Mysłowice Kosztowy (stt)
Mysłowice Kosztowy (po)
Mysłowice Kosztowy MKsA (podg)
Mysłowice Kosztowy MKsC (podg)
Mysłowice Kosztowy MKsC R208 (rozj)
Mysłowice Kosztowy MKsC R209 (rozj)
Mysłowice Wesoła (po+mij)
Myszków (st)
Myszków Mrzygłód (po)
Myszków Nowa Wieś (po)
Myszków Światowit (po)
Nakło (pe)
Nakło Śląskie (st)
Nędza (st)
Nędza Wieś (po)
Nędza Wieś (podg)
Nieborowice (podg)
Nierada (po)
Nowy Bieruń (st)
Nowy Dwór (pe) Zdjęcia
Nowy Wirek (podg)
Obroki (podg)
Ochodza (podg)
Okradzionów (podg)
Olszynka (posł)
Olza (st)
Olza Roszków (stz)
Ornontowice (po)
Ornontowice Budryk kop. (bsz)
Ortowice (stt)
Orzesze (st)
Orzesze Jaśkowice (st)
Orzesze Miasto (po)
Orzesze Zawada (po)
Orzesze Zawiść (po)
Ostatni Grosz (podg)
Ożarowice (po)
Paczyna (po)
Paczyna (podg)
Palowice (po)
Palowice Kolonia (po)
Panewnik (podg)
Panewnik Pi1 (podg)
Panki (st)
Paruszowiec (podg)
Patoka ceg. (bsz)
Paweł (stt)
Pawłowice Górnicze (stt)
Pawłowice Śląskie (st)
Pawonków (st)
Pewel Mała (po)
Pewel Wielka (po)
Pewel Wielka Centrum (po)
Piasek (po)
Piaskownia Lazarówka psk. (bsz)
Pieczyska (podg)
Piekary Śląskie (po)
Piekary Śląskie Szarlej (st)
Pierściec (st)
Pietrowice Wielkie (po+ład)
Pietrzykowice Żywieckie (po)
Platforma Dietla (po)
Pniaki (podg)
Podlesie (po)
Podstacja Maciejkowice (ptf)
Pogórze (st)
Pogwizdów (po)
Pogwizdów (pb)
Pokój (posł)
Poniatowski (podg)
Poraj (st)
Poręba (po+ład)
Posterunek FD (podg)
Posterunek PD (podg)
Posterunek SB (podg)
Posterunek SB1 (podg)
Posterunek Sz (podg)
PRKB (kt)
PRKB II (kt)
Pruchna (st)
PRUE (kt)
Przemiarki (podg)
Przemsza (podg)
Przemsza Most (podg)
Przezchlebie rem. (bsz)
Przezchlebie (po+pe)
Przyszowice (po)
Psary Grodków (po)
Psary Śląskie (sth)
Pstrowski Gigant (stt)
Pszczyna (st)
Pszczyna Czarków (po)
Pszczyńska (stt)
Pszów (st)
Punkt Załadunku Kamienia KWK J... (ład)
Puszczew (pe)
Pyskowice (st)
Pyskowice (stt)
Pyskowice Miasto (st)
Racibórz (st)
Racibórz Dębicz (po)
Racibórz Markowice (po+podg)
Racibórz Odgałęzienie I (rozj)
Racibórz Odgałęzienie II (rozj)
Racibórz Park (po)
Racibórz Studzienna (po+ład)
Radlin Marcel kop. (stz)
Radlin Obszary (podg)
Radlin Obszary (po)
Radostowice (po+mij)
Radoszowy (podg)
Radziechowy Wieprz (po)
Radzionków (st)
Radzionków Rojca (po)
Rajcza (st)
Rajcza Centrum (po)
Repty Kopalnia Zabytkowa (po)
Rogoźnik (stt)
Roszków Raciborski (po)
Rozbark (podg)
Rozjazd Odgałęziający Julian (rozj)
Rozjazd Odgałęziający nr 401 (rozj)
Rozjazd Odgałęziający R10 (rozj)
Rozjazd Odgałęziający R101 (rozj)
Rozjazd Odgałęziający R101 (rozj)
Rozjazd Odgałęziający R11 (rozj)
Rozjazd Odgałęziający R111 (podg)
Rozjazd Odgałęziający R201 (rozj)
Rozjazd Odgałęziający R201 (rozj)
Rozjazd Odgałęziający R201 (rozj)
Rozjazd Odgałęziający R201 (rozj)
Rozjazd Odgałęziający R206 (rozj)
Rozjazd Odgałęziający R406 (rozj)
Rozjazd Odgałęziający R461 (rozj)
Rozjazd Odgałęziający R51 (rozj)
Rozjazd Odgałęziający R601 (rozj)
Rozkówka (podg)
Rozkówka Odgałęzienie II (rozj)
Rozkówka R3 (rozj)
Rozkówka Ra1 (podg)
Roździeń (stt)
Roździeń Rd1 (podg)
Rój (pb)
Ruda Bielszowice (stt)
Ruda Chebzie (st)
Ruda Czarny Las (stt)
Ruda Kochłowice (stt)
Ruda Nowy Bytom (po)
Ruda Nowy Wirek (po)
Ruda Orzegów (po)
Ruda Orzegów (rozj)
Ruda Południowa (stt)
Ruda Śląska (po)
Ruda Śląska Chebzie (po)
Ruda Śląska Drogowa Trasa Śred... (po)
Ruda Śląska Halemba (po)
Ruda Wirek (pe)
Ruda Wschodnia (stt)
Ruda Wschodnia RWsC (podg)
Ruda Wschodnia RWsZ (podg)
Rudniki k/Częstochowy (st)
Rudno (mij)
Rudy (podt)
Rudyszwałd (po)
Rudziniec Gliwicki (st)
Rusinowice (po+pe)
Rybnik (st)
Rybnik Gotartowice (st)
Rybnik Niedobczyce (po+podg)
Rybnik Niewiadom (st)
Rybnik Paruszowiec (po)
Rybnik Piaski (po)
Rybnik RbC (podg)
Rybnik Rymer (po)
Rybnik Towarowy (st)
Rybnik Towarowy RT11 (podg)
Rycerka (po)
Rycerka Bocznica drzew. (bsz)
Rydułtowy (st)
Rząsawa (po+mij)
Rzeczyce Śląskie (po)
Rzerzęczyce (po)
Sączów (stt)
Siemianowice (podg)
Siemianowice Bytków (po)
Siemianowice Śląskie (st)
Sieraków Śląski (st)
Siewierz (st)
Skoczów (st)
Skoczów Bładnice (po)
Sławków (st)
Sławków Cieśle (stt)
Sławków Południowy (stt)
Sławków Południowy LHS (stt)
Słupna (rozj)
Sosnowiec Dańdówka (st)
Sosnowiec Główny (st)
Sosnowiec Główny SG5 SG5 (podg)
Sosnowiec Jęzor (st)
Sosnowiec Kazimierz (st)
Sosnowiec Kazimierz SKz1 (podg)
Sosnowiec Kazimierz SKz2 (podg)
Sosnowiec Maczki (st) Zdjęcia
Sosnowiec Maczki R31 (rozj)
Sosnowiec Maczki SM11 (podg)
Sosnowiec Pogoń (stt)
Sosnowiec Południowy (st)
Sosnowiec Porąbka (po)
Sosnowiec Zagórze (ład)
Sól (st)
Sól Kiczora (po)
Stare Bielsko (ład)
Staropole Częstochowskie (po)
Starzyny (po)
Starzyny (podg)
Staszic (podg)
Staszic (podg)
Stawiska (podg)
Stawiska Sk1 (podg)
Stawiska Sk2 (podg)
Strumień (st)
Strzebiń (po+podt)
Studzionka (podg)
Sudół (pe)
Sumina (st)
Sumina Wieś (po)
Suszec (st)
Suszec Kopalnia (po)
Suszec Rudziczka (po)
Suszec Rudziczka (podg)
Syrynia (podg+ład)
Syrynia Zawada (po)
Szabelnia (podg)
Szadok (podg)
Szamotownia (podg)
Szamotownia (ps)
Szarlej (pb)
Szczakowa Południe (stt)
Szczakowa Północ (stt)
Szczejkowice (po+pe)
Szczekociny (st)
Szczerbice (pe)
Szczygłowice Kopalnia (po)
Szczygłowice Kopalnia (pb)
Szeroka (podg)
Szeroka Sz1 (pb)
Szkłobudowa (ład)
Szobiszowice (podg)
Szyb Alfons KWK Jowisz (zp)
Szyb Azoty KWK Polska (zp)
Szyb Barbara KWK Rozbark (zp)
Szyb Bobrek KWK Niwka-Modrzejó... (zp)
Szyb Bobrowniki KWK Julian (zp)
Szyb Bogucice KWK Katowice (zp)
Szyb Bojków KWK Sośnica (zp)
Szyb Bory KWK Kazimierz-Julius... (zp)
Szyb Dołki KWK Andaluzja (zp)
Szyb Foch KWK Knurów (zp)
Szyb Generał Bem KWK Katowice (zp)
Szyb Guido KWK Makoszowy (zp)
Szyb Helena KWK Jaworzno (zp)
Szyb Ignacy KWK Michał (zp)
Szyb III KWK Jas-Mos (zp)
Szyb IV KWK Jas-Mos (stz)
Szyb IV KWK Staszic (zp)
Szyb IV KWK Śląsk (zp)
Szyb Jadwiga KWK Szombierki (zp)
Szyb Jerzy KWK Śląsk (zp)
Szyb Józef KWK Porąbka-Klimont... (zp)
Szyb Julian KWK Julian (zp)
Szyb Julian KWK Saturn (zp)
Szyb Julita KWK Centrum (zp)
Szyb Jurand KWK Szombierki (zp)
Szyb Kazimierz III KWK Niwka-M... (zp)
Szyb Kinga KWK Barbara-Chorzów (zp)
Szyb Krasicki KWK Jan Kanty (zp)
Szyb Lech KWK Pokój (zp)
Szyb Leopold KWK Jaworzno (zp)
Szyb Leśny KWK Porąbka-Klimont... (zp)
Szyb Lompa KWK Rozbark (zp)
Szyb Maczki KWK Kazimierz-Juli... (zp)
Szyb Makoszowy KWK Makoszowy (zp)
Szyb Małobądz KWK Paryż (zp)
Szyb Maria KWK Pokój (zp)
Szyb Marklowice KWK Marcel (zp)
Szyb Milowice III KWK Saturn (zp)
Szyb Milowice V KWK Saturn (zp)
Szyb Otwór II KWK Sosnowiec (zp)
Szyb Otwór III KWK Sosnowiec (zp)
Szyb Otwór IV KWK Sosnowiec (zp)
Szyb Partia C KWK Jan Kanty (zp)
Szyb Pastwiska KWK Jaworzno (zp)
Szyb Pawłów Górny KWK Zabrze-B... (zp)
Szyb Piast KWK Polska (zp)
Szyb Piekary KWK Centrum-Szomb... (zp)
Szyb Podsadzkowy II KWK Siemia... (zp)
Szyb Poniatowski KWK Wieczorek (zp)
Szyb Powietrzny II KWK Kleofas (zp)
Szyb Północny KWK Halemba (zp)
Szyb Północny KWK Siemianowice (zp)
Szyb Staszic KWK Niwka-Modrzej... (zp)
Szyb Szczęść Boże KWK Zabrze (zp)
Szyb Upadowa Borki KWK Siemian... (zp)
Szyb Upadowa Niwecka KWK Porąb... (zp)
Szyb V KWK Jas-Mos (pb)
Szyb VI KWK Powstańców Śląskic... (zp)
Szyb VII KWK Nowy Wirek (zp)
Szyb Wacław KWK Wesoła (zp)
Szyb Wentylacyjny KWK Wujek (zp)
Szyb Witczak KWK Centrum-Szomb... (zp)
Szyb Wschodni KWK Kleofas (zp)
Szyb Wschodni KWK Mysłowice (zp)
Szyb Wschodni KWK Niwka-Modrze... (zp)
Szyb Wschodni KWK Nowy Wirek (zp)
Szyb Wschodni KWK Wieczorek (zp)
Szyb Zachodni KWK Kleofas (zp)
Szyb Zachodni KWK Zabrze (zp)
Szyb Zbigniew KWK Bobrek (zp)
Szyb Zygmunt August II KWK Bar... (zp)
Szyb Żeromski KWK Andaluzja (zp)
Szylerzowice (pe)
Szymocice (po+pe)
Śląsk (posł)
Śląsk Sl1 (podg)
Świętochłowice (po)
Świętochłowice Huta Florian (po)
Taciszów (st)
Taciszów Bycina (podg)
Tarnowskie Góry (st)
Tarnowskie Góry Fazos masz. (bsz)
Tarnowskie Góry Strzybnica (po+ład)
Tarnowskie Góry Żyglin (st)
Tartak Wisła drzew. (bsz)
Toszek (st)
Toszek Północ (stt)
Tresna (pb)
Tunel (podg)
Turów (st)
Turza Śląska (st)
Turze (podg)
Tworków (po+ład)
Tworóg (st)
Tworóg Brynek (po)
Tychy (st)
Tychy Aleja Bielska (po)
Tychy Czułów (po)
Tychy Górki (po)
Tychy Grota-Roweckiego (po)
Tychy Lodowisko (po)
Tychy Miasto (st)
Tychy Świerczyniec (po)
Tychy Urbanowice (po)
Tychy Zachodnie (po)
Tychy Żwaków (po)
Ustroń (st)
Ustroń Polana (st)
Ustroń Poniwiec (po)
Ustroń Zdrój (po)
Wanda (zp)
Wanda (pb)
Wanda Lech (podg)
Warszowice (st)
Wesoła (podg)
Wesoła (pb)
Węgierska Górka (st)
Widzów Teklinów (st)
Wiesiółka (po)
Wieszowa (st)
Więcki (pe)
Wilkowice Bystra (st)
Wisła Dziechcinka (po)
Wisła Głębce (st)
Wisła Kopydło (po)
Wisła Obłaziec (po)
Wisła Uzdrowisko (st)
Wiśnicze (pe)
Wodzisław Śląski (st)
Wodzisław Śląski Radlin (po)
Wojnowice (po)
Woźniki Śląskie (sth)
Wręczyca (st)
Wrzosówka (podg)
Wujek (podg) Zdjęcia
Wyczerpy (podg)
Wyry (po)
Wyry Wytwórnia Chemiczna chem. (bsz)
Zabłocie Czuchów (po)
Zaborze (po)
Zabrze (st)
Zabrze Biskupice (st)
Zabrze Biskupice ZB11 (podg)
Zabrze Makoszowy (st)
Zabrze Makoszowy Kopalnia (stt)
Zabrze Mikulczyce (st)
Zabrze Południowe (po)
Zabrze Południowe (stt)
Zabrze Północne (st)
Zabrze Wschodnie (st)
Zabrze Wschodnie Kopalnia (podg)
Zabrze Zachodnie (stt)
Zabrzeg (po+podg)
Zabrzeg Czarnolesie (po)
Zabrzeg Czarnolesie (stt)
Załęże (podg)
Zawiercie (st)
Zawiercie Borowe Pole (po)
Zbrosławice (st)
Zebrzydowice (st) Zdjęcia
Zebrzydowice Przystanek (po) Zdjęcia
ZGH Orzeł Biały (pb)
ZGH Orzeł Biały (stz)
Zumpy (pe)
Zwałowisko Żychcice (ład)
Zwardoń (st) Zdjęcia
Zwierzyniec (pe)
Zygmunt August (stt)
Żarki Letnisko (po)
Żory (st)
Żory Baranowice (po)
Żwaków (pe)
Żychcice (podg)
Żywiec (st)
Żywiec Sporysz (st) Zdjęcia
Żywiec Tartak drzew. (bsz)


===== Body na úzkorozchodné trati =====
Babice (po+ład)
Bibiela (po)
Bibiela Wschód (po+ład)
Biskupice Śląskie Wąskotorowe (stt)
Bojków Górny Wąskotorowy (po)
Bojków Wąskotorowy (st)
Brzeziny Śląskie Wąskotorowe (stt)
Buchacz (stt)
Bytków (po)
Bytom Bobrek Wąskotorowy (st)
Bytom Bt3 (posł)
Bytom Karb Wąskotorowy (st)
Bytom Północny Wąskotorowy (stt)
Bytom Rozbark (stt)
Bytom Wąskotorowy (po)
Cegielnia Bobrowniki ceg. (bsz)
Cegielnia Katowice ceg. (bsz)
Chorzów Wąskotorowy (ład)
Częstochowa I (st)
Dąbrowa Miejska (po)
Elektrownia Szombierki elektr. (bsz)
Florian (ład)
Gisze (ład)
Gliwice Basztowa (po)
Gliwice Dworzec (po+mij)
Gliwice Trynek (st)
Gliwice Wąskotorowe (st)
Gliwice Wschodnie (st)
Hantke (ład)
Huta Baildon (ład)
Huta Kunegunda hut. (bsz)
Huta Miasteczko Śląskie (stt)
Huta Zygmunt (stt)
Katowice Bogucice Wąskotorowe (stt)
Katowice Południowe Wąskotorow... (stt)
Katowice Wąskotorowe (stt)
Katowice Wschodnie (stt)
Kilometr 1.31 (b/d)
Kopalnia Gliwice (po)
Kopalnia Gliwice kop. (bsz)
Kopalnia Gottwald (ład)
Kopalnia Łagiewniki (stt)
Kopalnia Makoszowy (ład)
Kopalnia Prezydent (ład)
Kopalnia Śląsk (stt)
Kowaliki (stt)
KWK Bobrek kop. (bsz)
KWK Rozbark kop. (bsz)
KWK Siemianowice kop. (bsz)
KWK Szombierki kop. (bsz)
KWK Wujek (stt)
Lasowice Śląskie Wąskotorowe (podg)
Lasowice Zalew (po)
Lazarówka (stt)
Lipiny Wąskotorowe (stt)
Łojki (ład)
Maciejkowice (stt)
Maciejów Śląski (st)
Markowice Raciborskie Wąskotor... (po+ład)
Miasteczko Odgałęzienie (rozj)
Miechowice (stt)
Mysia Góra Osiedle (po)
Nakło Śląskie Wąskotorowe (ład)
Nędza Wąskotorowa (po+ład)
Nieborowice (st)
Nowa Wiktoria (ład)
Nowy Karb (podg)
Orzegów Wąskotorowy (st)
Paproć (po+ład)
Paulina (stt)
Paweł (st)
Piaskownia Bibiela psk. (bsz)
Piaskownia Miasteczko Śląskie psk. (bsz)
Piekary Śląskie Wąskotorowe (stt)
Pilchowice (st)
Pilchowice Bierawka (po)
Plac Drzewa KWK Rozbark kop. (bsz)
Pole Północne (stt)
Poręba Wąskotorowa (st)
Przeładownia Karb (ład)
Racibórz Płonia (st)
Racibórz Szosa Rybnicka (po)
Radzionków Wąskotorowy (ład)
Repty (stt)
Rokitnica Wąskotorowa (stt)
Ruda Południowa Wąskotorowa (st)
Ruda Wirek Nowowiejski Wąskoto... (st)
Ruda Wschodnia Wąskotorowa (st)
Rudy (st)
Siemanowice Śląskie Wąskotorow... (stt)
Siemianowice Bytków (stt)
Skaley (ład)
Stanice Wąskotorowe (st)
Stodoły (po+ład)
Stradom (st)
Strzybnica Wąskotorowa (st)
Sucha Góra Wąskotorowa (po+mij)
Szombierki Elektrownia (po)
Szyb Ludwik KWK Katowice kop. (bsz)
Szyb Powietrzny KWK Rozbark kop. (bsz)
Szyb Północny KWK Rozbark kop. (bsz)
Szymocice Wąskotorowe (po+ład)
Szymocice Wieś (po)
Tarnowskie Góry TGB (posł)
Tarnowskie Góry Wąskotorowe (po+mij)
Trójkąt Karb (podg)
Trójkąt Rozbark (podg)
Trójkąt Wiktor (podg)
Wapiennik (ład)
Warsztaty Wąskotorowe Bytom mech. (bsz)
Wilhelmina (bsz)
Zabrze Makoszowy Wąskotorowe (st)
Zabrze Północne Wąskotorowe (stt)
Zabrze Zachodnie Wąskotorowe (ład)
Zgoda (ład)
Żar Stacja Dolna (st)
Żar Stacja Górna (st)
Żeberko (ład)
Żyglin Wąskotorowy (ład)


===== Železniční tunely =====
Bielski (tunel)
Rydułtowski (tunel)
Zdjęcia Obrazová dokumentace pro 15 z 1039 bodů

Atlas Polských a Českých Drah • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2017 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (7321230 / 8851 / 1299 / 1606 / 4558.67)