polski čeština

Vyhledávání
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Železniční tunely
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 1
Warszawa Zachodnia - Katowice
Trať 1a
Częstochowa - Częstochowa Stradom Odgałęzienie
Trať 1b
Częstochowa Towarowa - Częstochowa Stradom
Trať 1c
Częstochowa Towarowa - Ostatni Grosz
Trať 1d
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Pyskowice
Trať 1e
Katowice Zawodzie - Katowice Dąbrówka Mała
Trať 4
Grodzisk Mazowiecki - Zawiercie
Trať 61
Kielce - Fosowskie
Trať 61a
Miejsce Historyczne 61/1 - Częstochowa Towarowa
Trať 61b
Kucelin Odgałęzienie I - Częstochowa Towarowa
Trať 61c
Dąbie - Kucelin Odgałęzienie II
Trať 61d
Dąbie - Częstochowa Warta
Trať 61e
Miejsce Historyczne 61d/1 - Miejsce Historyczne 61d/2
Trať 61f (sz)
Dąbie - Ostatni Grosz
Trať 61g
Miejsce Historyczne 61/2 - Miejsce Historyczne 61/4
Trať 61h
Blachownia - Miejsce Historyczne Blachownia
Trať 62
Tunel - Sosnowiec Główny
Trať 64
Kozłów - Koniecpol
Trať 65 (sz)
Granica Państwa - Sławków Południowy
Trať 93
Trzebinia - Zebrzydowice
Trať 93a
Miejsce Historyczne 93/1 - Miejsce Historyczne 93/2
Trať 97
Skawina - Żywiec
Trať 117
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - Bielsko Biała Główna
Trať 127
Radzionków - Tarnowskie Góry
Trať 128
Radzionków - Nakło Śląskie
Trať 129
Tarnowskie Góry - Kalety
Trať 130
Tarnowskie Góry - Kalety
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 132
Bytom - Wrocław Główny
Trať 133
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Kraków Główny
Trať 134
Jaworzno Szczakowa - Mysłowice
Trať 135
Gliwice Łabędy - Pyskowice
Trať 137
Katowice - Legnica
Trať 137a
Zabrze - Zabrze Południowe
Trať 138
Oświęcim - Katowice
Trať 139
Katowice - Zwardoń
Trať 140
Katowice Ligota - Nędza
Trať 141
Katowice Ligota - Gliwice
Trať 142
Katowice Ligota - Tychy
Trať 143
Kalety - Wrocław Mikołajów
Trať 144
Tarnowskie Góry - Opole Główne
Trať 145
Chorzów Stary - Radzionków
Trať 145a
Piekary Śląskie Szarlej - Chorzów Stary
Trať 146
Wyczerpy - Chorzew Siemkowice
Trať 147
Zabrze Biskupice - Gliwice
Trať 147a
Miejsce Historyczne 147 - Gliwice
Trať 148
Pszczyna - Rybnik
Trať 149
Zabrze Makoszowy - Leszczyny
Trať 150
Most Wisła - Chybie
Trať 151
Kędzierzyn Koźle - Chałupki
Trať 152
Pyskowice - Lubliniec
Trať 153
Toszek Północ - Rudziniec Gliwicki
Trať 154
Łazy - Dąbrowa Górnicza Towarowa
Trať 155
Kucelinka - Poraj
Trať 156
Bukowno - Jaworzno Szczakowa
Trať 157
Pawłowice Śląskie - Skoczów
Trať 158
Rybnik Towarowy - Chałupki
Trať 158a
Olza - Olza Roszków
Trať 159
Orzesze - Wodzisław Śląski
Trať 160
Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
Trať 160A
Jaworzno Szczakowa - Bolęcin
Trať 161
Katowice Szopienice Północne - Chorzów Stary
Trať 162
Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce - Dąbrowa Górnicza
Trať 163
Sosnowiec Kazimierz - Sosnowiec Maczki
Trať 164
Chorzów Batory - Ruda Kochłowice
Trať 164a
Hajduki - Ruda Kochłowice
Trať 165
Bytom Bobrek - Bytom Karb
Trať 166
Ruda Wschodnia - Gliwice Sośnica
Trať 166a
Miejsce Historyczne 166 - Gliwice Sośnica
Trať 167
Szobiszowice - Gliwice Port
Trať 168
Gliwice - Gliwice Łabędy
Trať 168A
Lędziny - Mąkołowiec
Trať 169
Tychy - Orzesze Jaśkowice
Trať 170
Jastrzębie Zdrój Moszczenica - Cieszyn
Trať 170a
Cieszyn Markowice - Granica Państwa
Trať 171
Dąbrowa Górnicza Towarowa - Panewnik
Trať 171a
Katowice Janów - Katowice Murcki
Trať 172
Gierałtowice - Orzesze
Trať 173
Rybnik - Sumina
Trať 176
Racibórz Markowice - Olza
Trať 177
Racibórz - Pietrowice Głubczyckie
Trať 178
Zabrze Mikulczyce - Tworóg Brynek
Trať 179
Tychy - Lędziny
Trať 180
Dorota - Mysłowice Brzezinka
Trať 181
Herby Nowe - Oleśnica
Trať 182
Tarnowskie Góry - Zawiercie
Trať 183
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Brzeziny Śląskie
Trať 184
Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce - Sosnowiec Zagórze
Trať 184a
Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec Zagórze
Trať 185
Sosnowiec Główny - Sosnowiec Pogoń
Trať 186
Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
Trať 186A
Katowice Murcki - Katowice Murcki Towarowe
Trať 187
Ruda Kochłowice - Ruda Orzegów
Trať 188
Ruda Chebzie - Bytom Karb
Trať 189
Ruda Chebzie - Zabrze Biskupice
Trať 190
Bielsko Biała Główna - Cieszyn
Trať 191
Goleszów - Wisła Głębce
Trať 192
Syrynia - Pszów
Trať 193
Racibórz Studzienna - Krzanowice Południowe
Trať 194
Pietrowice Wielkie - Kietrz
Trať 197
Strzebiń - Woźniki Śląskie
Trať 198
Pyskowice - Pyskowice Miasto
Trať 199
Katowice Dąbrówka Mała - Katowice Wełnowiec
Trať 199a
Rudziniec Gliwicki - Kędzierzyn Koźle
Trať 200
Gliwice - KWK Sośnica
Trať 651a
Miejsce Historyczne 651 - Obroki
Trať 713a
Katowice Towarowa - Chorzów Batory
Trať 1098 (wąsk)
Stradom - Hantke
Trať 1099 (wąsk)
Gnaszyn - Łojki
Trať 4001 (wąsk)
Bytom Karb Wąskotorowy - Racibórz Płonia
Trať 4001a (wąsk)
Gliwice Dworzec - Gliwice Trynek
Trať 4002 (wąsk)
Nowy Karb - Bibiela
Trať 4003 (wąsk)
Bytom Karb Wąskotorowy - Maciejów Śląski
Trať 4004 (wąsk)
Trójkąt Karb - Kopalnia Wujek
Trať 4005 (wąsk)
Rozbark - Sucha Góra
Trať 4006 (wąsk)
Lasowice Śląskie Wąskotorowe - Strzybnica Wąskotorowa
Trať 4007 (wąsk)
Pole Północne - Paweł
Trať 4008 (wąsk)
Bytom Karb Wąskotorowy - Bytom Północny Wąskotorowy
Trať 4009 (wąsk)
Ruda Południowa Wąskotorowa - Zgoda
Trať 4010 (wąsk)
Ruda Południowa Wąskotorowa - Ruda Wirek Nowowiejski Wąskotorowy
Trať 4011 (wąsk)
Maciejkowice - Kopalnia Prezydent
Trať 4013 (wąsk)
Maciejowice - Dolomitołom
Trať 4014 (wąsk)
Maciejkowice - Brzeziny Śląskie Wąskotorowe
Trať 4015 (wąsk)
Paulina - Kopalnia Gottwald
Trať 4016 (wąsk)
Katowice Bogucice Wąskotorowe - Gisze
Trať 4017 (wąsk)
Zabrze Makoszowy Wąskotorowe - Kopalnia Makoszowy
Trať 4018 (wąsk)
Poręba Wąskotorowa - Skaley
Trať 4019 (wąsk)
Trójkąt Wiktor - Nakło Śląskie Wąskotorowe
Trať LT3 (wąsk)
Żar Stacja Dolna - Żar Stacja Dolna
Trať P101
Kuźnica Warężyńska - Bańgów
Trať P101b
Ksawera - Szyb Walery KWK Paryż
Trať P102
Rozkówka - Chechło
Trať P102d
Szamotownia - Szyb Alfons KWK Jowisz
Trať P103
Brzozowica - Będzin Łagisza
Trať P104
Kuźnica Warężyńska - Dąbrowa Górnicza Huta Katowice
Trať P105
Kuźnica Warężyńska - Antoniów
Trať P106
Łabędzka - Paryż
Trať P107
Boleradz - Będzin Grodziec
Trať P108
Cementownia - Cementownia Saturn
Trať P109
KWK Jowisz - Cementownia
Trať P110
Rozkówka Ra1 - Rozkówka R3
Trať P111
Rozkówka - Sosnowiec Pogoń
Trať P111a
Rozjazd Odgałęziający Julian - Szyb Julian KWK Saturn
Trať P111b
Małobądz - Szyb Małobądz KWK Paryż
Trať P112
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - KWK Jowisz
Trať P113
Będzin Grodziec - KWK Grodziec
Trať P114
Rozjazd Odgałęziający R206 - Szkłobudowa
Trať P115
Żychcice - Zwałowisko Żychcice
Trať P116
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Dąbrowa Górnicza Towarowa
Trať P117
Huta Katowice HKO - Huta Katowice HKA
Trať P118
Huta Katowice HK14 - Huta Katowice HKA
Trať P119
Huta Katowice HK16 - Elektrociepłownia
Trať P120
Huta Katowice HKA - Koksownia ZK
Trať P121
Dąbrowa Górnicza Towarowa - Koksownia ZKA
Trať P201
Jęzor Centralny - Szyb Dołki KWK Andaluzja
Trať P201b
Borki - Szyb Upadowa Borki KWK Siemianowice
Trať P201c
Azoty - Szyb Azoty KWK Polska
Trať P201d
Azoty Odgałęzienie - Szyb Ignacy KWK Michał
Trať P201e
Zygmunt August - Szyb Zygmunt August II KWK Barbara-Chorzów
Trať P201g
Lompa Odgałęzienie - ZGH Orzeł Biały
Trať P201i
KWK Andaluzja AnC - Żychcice
Trať P202
Jęzor Centralny JCA - Podlesie
Trať P203
Szczakowa Południe - Szyb Andrzej ZG Trzebionka
Trať P206
Szczakowa Północ - ZPPF
Trať P207
Borki - KWK Katowice
Trať P208
Roździeń - Szyb Powietrzny II KWK Kleofas
Trať P209
Siemianowice - Haldex Michał
Trať P210
Zygmunt August - Szyb Piast KWK Polska
Trať P210a
Marta - Szyb Jerzy KWK Śląsk
Trať P210b
Kinga - Szyb Kinga KWK Barbara-Chorzów
Trať P211
Karol Miarka - KWK Centrum Szombierki
Trať P212
Lompa - Szyb VI KWK Powstańców Śląskich
Trať P213
Julian - Szyb Julian KWK Julian
Trať P214
Jęzor Centralny JCC - Jaworzno
Trať P215
KWK Jan Kanty - Elektrownia Jaworzno III
Trať P216
Dąbrowa - Jaworzno
Trať P220
Przemsza Most - Przemsza
Trať P221
Jęzor Centralny JCA - Jęzor Centralny JCC
Trať P222
Jęzor Centralny JCA - Przemsza
Trať P223
Jaworzno Je1 - Las
Trať P226
Rozjazd Odgałęziający R601 - Szyb Kazimierz III KWK Niwka-Modrzejów
Trať P227
Milowice - Szyb Milowice III KWK Saturn
Trať P227a
Milowice Odgałęzienie - Szyb Milowice V KWK Saturn
Trať P228
Rozjazd R111 - Most Wanda
Trať P229
Siemianowice - Szyb Podsadzkowy II (KWK Siemianowice)
Trať P232
Rozjazd Odgałęziający R10 - Podstacja Maciejkowice
Trať P233
Rozjazd Odgałęziający R201 - Most Marta
Trať P234
Lompa - Szyb Lompa KWK Rozbark
Trať P235
Barbara - Szyb Witczak KWK Centrum-Szombierki
Trať P236
Rozjazd Odgałęziający R201 - Szyb Piekary KWK Centrum-Szombierki
Trať P237
Julian - Szyb Bobrowniki KWK Julian
Trať P238
Rozjazd Odgałęziający R406 - Szyb Wschodni KWK Niwka-Modrzejów
Trať P239
Jęzor Centralny JCC - Szyb Partia C KWK Jan Kanty
Trať P240
Rozjazd Odgałęziający R461 - Szyb Krasicki KWK Jan Kanty
Trať P241
Las - Elektrownia Jaworzno II
Trať P242
Jaworzno Szyb Sobieski - KWK Jaworzno Ruch III
Trať P243
Jaworzno Szyb Sobieski - Punkt Załadunku Kamienia KWK Jaworzno
Trať P244
Rozjazd Odgałęziający R51 - Szyb Pastwiska KWK Jaworzno
Trať P245
Jaworzno - Szyb Leopold KWK Jaworzno
Trať P246
Jaworzno - KWK Jaworzno Ruch I
Trať P249
KWK Jaworzno Ruch II - Elektrownia Jaworzno I
Trať P250
Jęzor Centralny JCB - PRKB
Trať P251
Jęzor Centralny - PRKB II
Trať P252
Jęzor Centralny - PRUE
Trať P253
Jęzor Centralny - Sosnowiec Jęzor
Trať P301
Kotlarnia - Klara
Trať P301b
Biskupice - Szyb Zachodni KWK Zabrze
Trať P302
Kotlarnia - Boguszowice
Trať P303
Kotlarnia - Korzonek
Trať P304
Kotlarnia - KWK Szczygłowice
Trať P305
Nieborowice - Szyb Foch KWK Knurów
Trať P306
Nieborowice - KWK Sośnica
Trať P307
Czechowice - Centralne Zwałowisko
Trať P308
Czechowice - Michał
Trať P308a
Wesoła - Ludwik
Trať P309
Michał Mi2 - Karol Miarka
Trať P309a
Karol - Szyb Jurand KWK Szombierki
Trať P310
Tunel - KWK Makoszowy
Trať P311
Michał - Szyb Zbigniew KWK Bobrek
Trať P312
Drama - Dzierżno
Trať P314
Rozjazd Odgałęziający R201 - Szyb Julita KWK Centrum
Trať P315
Posterunek Sz - KWK Sośnica Zachód
Trať P316
Elektrownia Rybnik EZ - Elektrownia Rybnik
Trať P317
Elektrownia Rybnik EW - Elektrownia Rybnik
Trať P318
Rozjazd Odgałęziający R101 - Gwarex
Trať P319
Paruszowiec - Leszczyny
Trať P320
Rybnik Towarowy - Szyb IV KWK Jas-Mos
Trať P321
Jas2 - Szyb III KWK Jas-Mos
Trať P322
KWK Jas-Mos Ruch Mos - Posterunek SB
Trať P323
KWK Borynia - Pawłowice Górnicze
Trať P324
Wodzisław Śląski - Rybnik Towarowy
Trať P325
Wodzisław Śląski - Szyb Marklowice KWK Marcel
Trať P326
Boguszowice Bg3 - Boguszowice Bg2
Trať P401
Jęzor Centralny - Klara
Trať P402
Jęzor Centralny - Szyb Otwór IV KWK Sosnowiec
Trať P403
Bór Kamień - Bór Dolny
Trať P404
Bobrek - Szyb Leśny KWK Porąbka-Klimontów
Trať P405
Jęzor Centralny JCC - Dąbrowa
Trať P406
Dąbrowa - KWK Ziemowit
Trať P407
Lędziny - KWK Czeczott
Trať P409
Hołdunów - KWK Wesoła
Trať P410
Brzęczkowice - Kosztowy
Trať P411
Dąbrowa - Elektrownia Jaworzno III
Trať P412
Szczakowa Północ - Sławków Cieśle
Trať P415
Bór Górny - Bobrek
Trať P416
Kosztowy R1 - Kosztowy R12
Trať P417
Bór Kamień - Jęzor Centralny JCB
Trať P420
Słupna - Szyb Wschodni KWK Mysłowice
Trať P421
Ćmok - Szyb Wschodni KWK Wieczorek
Trať P422
Poniatowski - Szyb IV KWK Staszic
Trať P423
Miejsce Historyczne Poniatowski - Szyb Poniatowski KWK Wieczorek
Trať P424
Szadok - Szyb IV KWK Śląsk
Trať P425
Wujek - Szyb Wentylacyjny KWK Wujek
Trať P426
Załęże - Szyb Wschodni KWK Kleofas
Trať P427
Kleofas Zachodni - KWK Kleofas
Trať P428
Nowy Wirek - Szyb Wschodni KWK Nowy Wirek
Trať P429
Maciej - Szyb VII KWK Nowy Wirek
Trať P430
Rozjazd Odgałęziający R11 - Szyb Północny KWK Halemba
Trať P431
Wanda Lech - Szyb Lech KWK Pokój
Trať P432
Maria - Szyb Maria KWK Pokój
Trať P433
Klara - Szyb Pawłów Górny KWK Zabrze-Bielszowice
Trať P434
Bobrek - Szyb Bobrek KWK Niwka-Modrzejów
Trať P435
Bór Górny - Szyb Maczki KWK Kazimierz-Juliusz
Trať P436
Rozjazd Odgałęziający R201 - Szyb Bory KWK Kazimierz-Juliusz
Trať P437
Rozjazd Odgałęziający R201 - KWK Kazimierz-Juliusz
Trať P438
Staszic - KWK Niwka-Modrzejów
Trať P439
KWK Porąbka-Klimontów - Szyb Józef KWK Porąbka-Klimontów
Trať P440
Wesoła - Szyb Wacław KWK Wesoła



131 Chorzów Batory - Tczew
Zahájení provozu
1852.08.05 Bydgoszcz Główna - Tczew (KO) • 1859.09.15 Radzionków - Tarnowskie Góry (ROUE) • 1859.09.15 Bytom Karb - Radzionków (OSE) • 1860.08.15 Miejsce Historyczne 131/1 - Chorzów Miasto (OSE) • 1872.05.26 Inowrocław - Bydgoszcz Główna (PBTE) • 1884.04.21 Tarnowskie Góry - Kalety (ROUE) • 1890.10.01 Bytom - Bytom Karb (KPEV) • 1895.05.01 Chorzów Stary - Bytom (OSE) • 1903.05.01 Chorzów Miasto - Chorzów Stary (OSE) • 1926.11.06 Kalety - Herby Nowe (PKP) • 1930.11.08 Herby Nowe - Zduńska Wola Karsznice (PKP) • 1933.03.01 Zduńska Wola Karsznice - Inowrocław (FPTK) • 2005.12 Chorzów Batory - Miejsce Historyczne 131/1 (PKP) [przełożony odcinek linii kolejowej]
Změna trakční soustavy
1965.11.23 Tarnowskie Góry - Zduńska Wola Karsznice (PKP) • 1966.05.30 Zduńska Wola Karsznice - Lipie Góry (PKP) • 1966.12.30 Lipie Góry - Inowrocław (PKP) • 1967.09.09 Inowrocław - Maksymilianowo (PKP) • 1968.12.23 Maksymilianowo - Tczew (PKP) • 1968.12.23 Maksymilianowo - Tczew (PKP) • 1968.12.23 Maksymilianowo - Tczew (PKP) • 1974.05.23 Miejsce Historyczne 131/1 - Tarnowskie Góry (PKP) • 2005.12 Chorzów Batory - Miejsce Historyczne 131/1 (PKP) [ektryfikacja przełożonego odcinka linii kolejowej]
Inne informacje:
Na starym przebiegu linii wiadukt nad ulicą Armii Krajowej posiadał dwa przęsła kratownicowe. Przęsło dla toru nr 1 znajdowało się w km 7.029 i posiadało długość 41,30 m. Przęsło dla toru nr 2 znajdowało się w km 7.041 i posiadało długość 30,80 m. Kawałek dalej znajduje się żelbetonowy wiadukt nad ulicą Wolności. Przęsło było wspólne dla obu torów, ale ponieważ ulica biegnie pod skosem względem dawnych torów, to oś wiaduktu dla toru nr 1 znajdowała się w km 7.158, a dla toru nr 2 w km 7.155. Długość wiaduktu wynosi 20, 80 m. 7.158 7.155
žkmdruh bodunadm.v.bododbočující tratě  
6.17žst278 Chorzów Batory (CB)137164708713  
~7.80hm285 Miejsce Historyczne 131/1
8.98žst293 Chorzów Miasto (CM)708  
12.21žst297 Chorzów Stary (CS)145145a161  
15.91odb282 Rozbark (Rok)870  
17.36žst273 Bytom (Bt)132710P211  
20.06žst283 Bytom Karb (BK)165188P211  
22.89z+odb288 Bytom Północny (BP)888P211  
25.59z305Radzionków Rojca145  
27.40žst311 Radzionków (Rk)127128145  
30.14žst318Nakło Śląskie (NS)127128  
33.88žst296 Tarnowskie Góry (TG)127129130144182  
39.99z292Miasteczko Śląskie682  
44.60hr287Zwierzyniec (Zw)129130  
47.97žst273 Kalety (Klt)129130143  
53.98z+odb292 Strzebiń (Stb)197  
59.68žst286Boronów (Bor)
67.10odb276 Kalina (Kln)687  
69.44žst279 Herby Nowe (HN)181686704  
79.18žst278Wręczyca (Wr)
89.21žst248Kłobuck (Kł)
95.02z242Mokra Częstochowska
96.68hr232Izbiska (Ib)
101.06žst215Miedźno (Mi)
106.29z214Annolesie
109.27hr197Więcki
~111.07hk-hranice vojvodství
113.25žst200Działoszyn (Dz)
119.93hr206Sadowiec (Sd)
124.17žst188 Chorzew Siemkowice (ChS)146  
131.21z172Huta
136.46žst166Rusiec Łódzki (RŁ)
146.56žst154Chociw Łaski (ChŁ)
152.92z162Siedlce Łaskie
157.11žst181Kozuby (Kb)
162.16z163Kustrzyce
167.51z170Zduńska Wola Południowa
168.80žst174 Zduńska Wola Karsznice (ZWK)542739  
173.65odb182 Dionizów (Do)543810  
179.64žst175Szadek (Sz)
191.08žst137Otok (Ok)
203.22žst130Poddębice (Po)
213.09žst121Kłudna (Kn)
221.50žst113Kraski (Ks)
~227.47hk-hranice vojvodství
229.49žst107Dąbie n/Nerem (DN)
240.46žst116 Ponętów (Pn)737740  
243.97odb108 Borysławice (Bo)544809  
251.28žst107Lipie Góry (LG)
260.68žst118Babiak (Bk)
271.91žst102Zaryń (Zn)
~275.11hk-hranice vojvodství
277.00hr104Malina
283.96žst106Piotrków Kujawski (PK)
294.61žst91Chełmce (Ch)
300.90z84Bachorce
306.29žst82Karczyn (Kr)
317.05žst91 Inowrocław Rąbinek (IR)206231742845  
321.04odb92 Mimowola (Mi)741  
324.94žst88 Inowrocław (In)131a231a353742  
331.65žst88 Jaksice (Jk)741  
337.87žst82Złotniki Kujawskie (ZK)
346.08žst75 Nowa Wieś Wielka (NWW)201  
351.08z72Chmielniki Bydgoskie
354.52žst72Brzoza Bydgoska (Bz)
362.52žst73Trzciniec (Tc)
~366.29z66Bydgoszcz Błonie
370.31žst49 Bydgoszcz Główna (BG)1818a356745  5014  
372.50z58Rynkowo Wiadukt
374.77z+hr72Rynkowo (Ry)201  
379.85žst83 Maksymilianowo (Mj)201  5015  
389.81žst93Kotomierz (Km)
397.34žst98Pruszcz Pomorski (Pr)
403.69žst92Parlin (Pa)
410.86žst61 Terespol Pomorski (TP)240  
~414.08vl55 elektr. Podstacja Trakcyjna Nowe Dobra
422.55žst84 Laskowice Pomorskie (La)208215  
426.26z93Dąbrowy215  
438.56žst77Warlubie (Wl)
449.59žst82 Twarda Góra (TG)242  
451.00hk-hranice vojvodství
457.25žst86 Smętowo (Sm)218  
463.40z59Majewo
467.34žst48 Morzeszczyn (Mo)244  
472.11z50Kulice Tczewskie
477.62žst49Pelplin (Pl)
485.16žst42Subkowy (Sb)
492.33z34Czarlin
494.08odb33 Górki (Gk)729735a  
497.15odb25 Tczew Południe732a  
497.92žst23 Tczew (Tw)9203726727728  

Tabulky v jízdních řádech:
Data od
Data do
Číslo i název tabulky
1944.07.03
1945.09.24
130 Frankfurt (Oder) - Bromberg Hauptbahnhof / Thorn Hauptbahnhof
130t Mogilno - Hohensalza
131d Dirschau - Bromberg Hauptbahnhof
141s Hohensalza - Neu Herby
146 Breslau Hauptbahnhof - Krakau Hauptbahnhof
146c Beuthen (Oberschlesien) - Kattowitz
147 Breslau Hauptbahnhof - Beuthen (Oberschlesien) Hauptbahnhof / Kattowitz
148f Tarnowitz - Woischnik / Saatgrund
1946.07.14
1947.05.03
34 Opole Wschodnie - Przemyśl
1946.07.14
1947.05.03
57 Katowice - Poznań Główny
1946.07.14
1947.05.03
59 Tarnowskie Góry - Herby Nowe / Woźniki Śląskie
1946.07.14
1947.05.03
81 Katowice - Gliwice
1946.07.14
1947.05.03
112 Częstochowa / Herby Nowe - Inowrocław
1946.07.14
1947.05.03
124 Warszawa Wileńska / Warszawa Główna / Łódź Kaliska - Gdynia
1946.07.14
1947.05.03
224 Poznań Główny - Bydgoszcz
1946.07.14
1947.05.03
278 Bydgoszcz - Gdynia
1946.07.14
1947.05.03
298 Inowrocław - Mogilno
1946.07.14
1947.05.03
321 Warszawa Wileńska / Warszawa Wschodnia - Gdynia


Poslední aktualizace: 2017.02.06 - 23:15

Legenda
Označení:
- tratě elektrifikované
- tratě neelektrifikované
- tratě jednokolejné
- tratě dvojkolejné
- tunel
- historické místo
- železniční uzel
- ex železniční uzel
- styčný bod
- ex styčný bod
- planký stanic

W tabeli z opisem posterunków ruchu:
(d) - posterunek w budynku dworcowym

Objekty: (barevné ikony)
existující - v provozu, existující - opuštěné, existující - nesjízdné, neexistující - zrušené, snesené

Železniční kilometrů:
kurzíva kilometr přibližný (s přesností na 10 metrů)
podtržené kilometr přeměněn na aktuální kilometru


Kódy států:
AT - Rakousko
BY - Bělorusko
CZ - Česko
DE - Německo
HU - Maďarsko
LT - Litva
PL - Polsko
RU - Ostpreußen (Sovětský svaz)
SK - Slovensko
UA - Ukrajina
Druh bodu:
(dř)dálkove řízení
cdpcentrální dispečerské pracoviště
d.st.hdříve st. hranice
důldůl hlubinný
hkhranice kraje / vojvodství
hmhistorické místo
hrhradlo
hr+náklhradlo+nákladiště
hr+och.sthradlo+ochranný stanoviště
hzhranice země
kkkonec kolei
linksměr trati
n.žstnákladové nadraží
n/unedostatek údajů
náklnákladiště
och.stochranný stanoviště
och.st+náklochranný stanoviště+nákladiště
och.st+výhochranný stanoviště+výhybna
odbodbočka
odbodbočka
odb+náklodbočka+nákladiště
odb+náklodbočka+nákladiště
odb+och.stodbočka+ochranný stanoviště
odb+vl.stodbočka+vlečkové stanoviště
odb+výhodbočka+výhybna
p.žstprůmyslová stanice
překládka
sl.zslužební zastávka
st.hst. hranice
stsstyk trakčních soustav
t.žsttechnické nadraží
tbtarifní bod
tuneltunel
vlvlečka
vl.stvlečkové stanoviště
výhvýhybna
výh.stvýhybkový stanoviště
výh+náklvýhybna+nákladiště
výh+odbvýhybna+odbočka
výhkvýhybka
zzastávka
z+hrzastávka+hradlo
z+hr+náklzastávka+hradlo+nákladiště
z+n.žstzastávka+nákladové nadraží
z+náklzastávka+nákladiště
z+och.stzastávka+ochranný stanoviště
z+odbzastávka+odbočka
z+odbzastávka+odbočka
z+odb+náklzastávka+odbočka+nákladiště
z+odb+náklzastávka+odbočka+nákladiště
z+odb+vl.stzastávka+odbočka+vlečkové stanoviště
z+odb+výhzastávka+odbočka+výhybna
z+vlzastávka+vlečka
z+vl.stzastávka+vlečkové stanoviště
z+vl.st+náklzastávka+vlečkové stanoviště+nákladiště
z+výhzastávka+výhybna
z+výh+náklzastávka+výhybna+nákladiště
zkzměna kilometráže
žstželezniční stanice
žstželezniční stanice D3
zzzásobník - základka

Atlas Polských a Českých Drah • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2017 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: 1 (7943284 / 17417 / 2661 / 1661 / 4782.23)