język polski jazyk český
Vyhledávání
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Železniční tunely
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 9
Warszawa Wschodnia - Gdańsk Główny
Trať 35
Ostrołęka - Szczytno
Trať 38
Białystok - Głomno
Trať 38a
Karolków 1 - Karolków 2
Trať 38b
Judyty Domarady - Bartoszyce
Trať 39
Olecko - Suwałki
Trať 41
Ełk - Gołdap
Trať 41a
Żytkiejmy - Botkuny
Trať 41c
Gołdap - Stare Kumiecie
Trať 54
Giżycko - Węgorzewo
Trať 54a
Kruklanki - Olecko
Trať 204
Malbork - Braniewo
Trať 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Trať 204b
Elbląg - Elbląg Zdrój
Trať 204c
Słobity - Orneta
Trať 207b
Kwidzyn - Kisielice
Trať 208
Działdowo - Chojnice
Trať 216
Działdowo - Olsztyn Główny
Trať 217 (sz)
Bogaczewo - Braniewo
Trať 219
Olsztyn Główny - Ełk
Trať 219a
Pisz - Giżycko
Trať 219b
Pisz Wschodni - Kolno
Trať 220
Olsztyn Główny - Bogaczewo
Trať 220a
Morąg - Orneta
Trať 221
Gutkowo - Braniewo
Trať 221a
Orneta - Sątopy Samulewo
Trať 221b
Pieniężno - Tywęzy
Trať 222
Małdyty - Malbork
Trať 223
Czerwonka - Ełk
Trať 223a
Mrągowo - Ruciane Nida
Trať 224
Czerwonka - Jarzeń
Trať 225
Nidzica - Wielbark
Trať 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Trať 250A
Kisielice - Biskupiec Pomorski Miasto
Trať 251
Tama Brodzka - Iława Główna
Trať 252
Zajączkowo Lubawskie - Lubawa
Trať 253A
Turza Wielka - Uzdowo
Trať 254
Tropy - Braniewo
Trať 255
Lidzbark Warmiński - Bartoszyce
Trať 257
Ostróda - Morąg
Trať 258
Wiatrowiec Warmiński - Sępopol
Trať 259
Kętrzyn - Węgorzewo
Trať 259a
Ruskie Pole - Gołdap
Trať 259b
Węgorzewo - Ołownik
Trať 260A
Nowe Miasto Lubawskie - Zajączkowo Lubawskie
Trať 261
Sątopy Samulewo - Nowy Młyn
Trať 262
Szczytno - Biskupiec Reszelski
Trať 353
Poznań Wschód - Skandawa
Trať 353e
Samborowo - Uzdowo
Trať 353f
Ostróda - Olsztynek
Trať 747
Szymany - Szymany Lotnisko
Trať 1020 (wąsk)
Spychowo Wąskotorowe - Myszyniec
Trať 1026 (wąsk)
Ełk Wąskotorowy - Turowo
Trať 1027 (wąsk)
Laski Małe - Zawady Tworki
Trať 1028 (wąsk)
Olecko Wąskotorowe - Garbas
Trať 1029 (wąsk)
Olecko Wąskotorowe - Świętajno
Trať 5009 (wąsk)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Jasna
Trať 5009b (wąsk)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Trať 5029a (wąsk)
Kętrzyn Wąskotorowy - Mrągowo Wąskotorowe
Trať 5030 (wąsk)
Sławkowo - Ryn
Trať 5031 (wąsk)
Kętrzyn Wąskotorowy - Srokowo
Trať 5032 (wąsk)
Winda - Barciany
Trať 5033 (wąsk)
Barciany - Wyskok
Trať 5034 (wąsk)
Barciany Odgałęzienie - Korkławki



Województwo warmińsko-mazurskie
Vojvodství město: Olsztyn • Počet obyvatel: 1.437.812 • Rozloha: 24.173 km2Web: www.warmia.mazury.pl

Abecední seznam železničních stanic a zastávek

===== Body na obvyklerozchodné trati =====
Anielin (mij+podg)
Bagienice (po)
Bajtkowo (po+ład)
Banie Mazurskie (po+ład)
Baranowo (po)
Barany (po)
Barczewo (st)
Barduń (pe)
Bartąg (po)
Bartosze (po)
Bartoszki (mij)
Bartoszyce (po+ład)
Bażyny (po+ład)
Bemowizna (po)
Biała k/Piszu (po+ład)
Biesal (st)
Biskupiec Pomorski (st) Zdjęcia
Biskupiec Pomorski Miasto (st)
Biskupiec Reszelski (st)
Bisztynek (st) Zdjęcia
Błąkały (st)
Bobrownik (po+mij)
Boćwinka (st)
Bogaczewo (st)
Borki (po+mij)
Bos Wielewo p.przeład. (bsz)
Botkuny (po+ład)
Botkuny Odgałęzienie (podg)
Braniewo (st)
Braniewo Brama (po+ład)
Braniewo Wschodnie Mijanka (po+mij)
Bratian (sth)
Brożówka (po+ład)
Brzeźno Mazurskie (po+ład)
Budry (st)
Budwity (po)
Bujaki (po)
Bukwałd (po)
Burkat (po)
Burkat (pe)
Bzowiec (po)
Cegielnia Najdymowo ceg. (bsz)
Cegielnia Rudłowo ceg. (bsz)
Cegielnia Zawiszyn ceg. (bsz)
Cerkiewnik (po)
Chełchy (po)
Chruściel (st)
Ciernie (mij)
Cimochy (po)
Czarny Kierz (po) Zdjęcia
Czerniki (po)
Czerwonka (st)
Dajtki (pe)
Dąbrówka Górkło (po)
Dąbrówka Kobułcka (po)
Dąbrówno (st) Zdjęcia
Dłutowo (st)
Dobre Miasto (st)
Dobrocin (po)
Dobry Pomorski (st)
Dobrzyń (po)
Doliwy (po)
Drogosze (po)
Drużno (pe)
Drwęczno (po)
Drygały (po+ład)
Dubeninki (st)
Dziadowo (po+ład)
Działdowo (st)
Działdowo Wschód (podg)
Działdowo Zachód (podg)
Dzikowo Iławeckie (st)
Dźwierzuty (st) Zdjęcia
Elbląg (st)
Elbląg Miasto (st)
Elbląg Most Zwodzony (po)
Elbląg Zdrój (po)
Elbląg Zdrój (stt)
Ełk (st)
Ełk Szyba Wschód (po)
Ełk Szyba Zachód (po)
Ełk Tartak drzew. (bsz)
Ełk Towarowy (stt)
Ełk Zachód (po)
Fiszewo (pe)
Fiszewo (po)
Franknowo (po+ład)
Frednowy (pe)
Frombork (po)
Gamerki Wielkie (st)
Gągławki (st)
Gierłoż (po)
Gierzwałd (st)
Gietrzwałd (pe)
Giżycko (st)
Głomno (po+ład)
Głowbity (mij)
Golubie (po+ład)
Gołdap (po+ład)
Gołdap Stadion (podg)
Gordejki (st)
Goryń Pomorski (sth)
Gotki (po)
Górki (mij)
Górne (po)
Górowo (po)
Górowo Iławeckie (st)
Grabowo Jeziorki (po+ład)
Gralewo (st)
Grądzkie (po)
Grodzie (po)
Grodziska (po+ład)
Grom (po)
Gronowo Elbląskie (st)
Gryzy (po+ład)
Gryźliny (po)
Gutkowo (st)
Hartowiec (po) Zdjęcia
Henrykowo (po+ład)
Iława Główna (st)
Iława Miasto (po)
Iłowo (st)
Imionki (po+ład)
Jabłonka (st)
Jabłońskie (st)
Jagarzewo (mij)
Jagodna (po)
Jamielnik (st)
Janiki Wielkie (st)
Jankówko (po+ład)
Jarzeń (st)
Jarzębiec (po)
Jasionno (po+ład)
Jaśkowo (ład)
Jeglia (po)
Jeruty (po)
Jesionowiec (po)
Jeziorany (st)
Jeże (po+ład)
Jonkowo (po)
Judyty Domarady (po+ład)
Jurkowo Węgorzewskie (st)
Kadyny (po)
Kaliszki (po)
Kałęczyn Mazurski (st)
Kamiennica Elbląska (po)
Kamionek Wielki (po)
Kanie Iławeckie (po+ład)
Karolewo (po+ład)
Karolewo zboż. (bsz)
Karolków 1 (po+podg)
Karolków 2 (podg)
Karwica Mazurska (po)
Kętrzyn (st)
Kierwiny (st)
Kijewo (po+ład)
Kisielice (st)
Klewki (po)
Klewno (po+ład)
Klimki (po)
Kliniak (po+mij)
Klonowo (po+ład)
Klonowo k/Lidzbarka (po+ład)
Kobułty (po)
Kociół (st)
Kolno (pe)
Kolonia (po)
Kolonia Bocznica skład. (bsz)
Komorniki (stt)
Komorowo Żuławskie (po)
Konopki Wielkie (po+ład)
Korpele (po)
Korsze (st)
Korsze Lokomotywownia (ps)
Korsze Towarowe (stt)
Kosewo (po)
Kowale Oleckie (po+ład)
Kozia Góra (po)
Kozłowo (po+ład)
Kożuchy Małe (mij)
Kożuchy Wielkie (po)
Kraplewo (po+ład)
Krasnołąka (po)
Krawczyki (po)
Kronowo (pe)
Kruczy Las (po+mij)
Kruklanki (st) Zdjęcia
Kruszewiec (pe)
Krutyń (po+ład)
Kuligi (po+ład)
Kurowo Braniewskie (po)
Kurzętnik (st)
Kwietniewo (po+ład)
Lesk (podg)
Leszczyna (pe)
Lichtajny (po)
Lidzbark (st)
Lidzbark Miasto (po)
Lidzbark Warmiński (st)
Likuzy (mij)
Linkowo (po)
Lipinki (po)
Lipińskie Małe (po)
Liski żwir. (bsz)
Lubajny (po)
Lubajny (pe)
Lubawa (po+ład)
Lubomino (po)
Łabędź (pe)
Łabuchy (pe)
Łaniewo (st)
Łankiejmy (po)
Łąkorz (pe)
Łęgajny (st)
Łęgówek (podg)
Łodygowo (po+ład)
Łowizowo (pe)
Łysogóra (po+ład)
Majdany Wielkie (po+ład)
Maliniak (po+ład)
Małdyty (st)
Marcinkowo (st)
Markusy (po+ład)
Martiany (po)
Marwałd (st)
Meszno (po)
Miejsce Historyczne Bobrownik (po)
Miejsce Historyczne Elbląg Zdr... (po)
Miejsce Historyczne Kadyny (po+ład)
Mielno (po+ład)
Mikołajki (st)
Mikołajki Most (po)
Miłakowo (st) Zdjęcia
Miłki (po+ład) Zdjęcia
Miłomłyn (st)
Młynary (st)
Modgarby (po)
Mołdzie (po+ład)
Montowo (po+podt)
Morąg (st)
Morąg Kolonia (po)
Morąg Kudypy (po)
Mortęgi (ład)
Mrągowo (st)
Muszaki (po+ład)
Nadbrzeże (po)
Najdymowo (mij)
Napiwoda (po+ład)
Narzym (po)
Naterki (st)
Nerwiki (po+ład)
Nida (mij)
Nidzica (st)
Nidzica Las (po)
Nidzica Park (po)
Niebrzydowo Wielkie (st)
Niegocin (po)
Nikielkowo (pe)
Niziny (pe)
Nowa Krasnołąka (mij)
Nowa Wieś Cierpkie (po)
Nowa Wieś Ełcka (po)
Nowe Guty (po+ład)
Nowe Kiejkuty (st)
Nowe Miasto Lubawskie (st)
Nowe Miasto Lubawskie Południe (sth)
Nowy Młyn (po)
Nowy Wiek (po)
Ochódno (st)
Odoje (po)
Ogonki (po+ład) Zdjęcia
Okartowo (po)
Olecko (st) Zdjęcia
Olecko Małe (po)
Olszewki Mazurskie (po)
Olszewo (po)
Olszewo Węgorzewskie (st)
Olsztyn Gietkowska mag. (bsz)
Olsztyn Główny (st)
Olsztyn Kortowo (pb)
Olsztyn Sielska (podt) Zdjęcia
Olsztyn Towarowa (stt)
Olsztyn Wschodni (stt)
Olsztyn Zachodni (po)
Olsztynek (st)
Olszyny (po)
Ołownik (st)
Opin (po+ład)
Orłowo Mazurskie (st) Zdjęcia
Orneta (st)
Orzysz (st) Zdjęcia
Osranki (mij)
Ostrowite k/Jabłonowa (st)
Ostróda (st)
Owczarki (pe)
Pacołtowo (po)
Parcz (po)
Parleza Wielka (po)
Parys (po)
Pasłęk (st)
Pasym (st)
Perły (st)
Pęklewo (po)
Pęklewo Cegielnia (ład)
Pianki (po+ład)
Piecki (st)
Pieckowo (st)
Pieczonki (po)
Pieniężno (st)
Pierławki (po)
Pierzchały p.przeład. (bsz)
Pikus (po)
Piławki (po)
Piotrowice Gdańskie (po+ład)
Pisz (st) Zdjęcia
Pisz Wschodni (podg)
Piwnice (po+mij)
Pleśno (pe)
Pławty Wielkie (sth)
Płośnica (po+ład)
Pobłędzie (st)
Pogorzel (po)
Pogorzel Wielka (po)
Połowite (po+ład)
Popioły (po+ład)
Porębek (pe)
Pozezdrze (st)
Prioma (po)
Prostki (st)
Prynowo (st)
Przeździęk Wielki (po)
Przykopka (po)
Przystań (po)
Puchałowo (po+ład)
Raczki Elbląskie (podg)
Radomno (st)
Radzieje Węgorzewskie (po)
Rakowice (st)
Rakówko (po+ład)
Redaki (st)
Reszel (st)
Rogale (po)
Rogiedle (po+ład)
Rogóż (po+ład)
Rokitnik (po+ład)
Rosiny (pe)
Różańsko (pe)
Różyna Warmińska (po)
Rubno Wielkie (po)
Ruciane Nida (po+ład)
Ruciane Nida Zachód (po)
Ruciane Nida ZPPiW drzew. (bsz)
Ruda Staświny (po+ład)
Rudzienice Suskie (st)
Rudziska (po+ład)
Ruskie Pole (po+ład)
Rybno Pomorskie (st)
Rygarby (po)
Samborowo (st)
Samolubie (st)
Sarnowo (po)
Sądkowo (po)
Sągnity (st)
Sątopy Samulewo (st)
Sedranki (po+mij)
Selmęt Wielki (mij)
Sępopol (sth)
Sępopol Roszarnia (po)
Siedliska (po)
Siercze (po)
Sikory Ostrokolskie (pe)
Siódmak (po)
Skandawa (st)
Skitno (st)
Skomack Wielki (po+ład)
Słobity (po)
Słonecznik (st)
Smolniki (po)
Snopki (po)
Sorkwity (po+ład)
Sportyny (po+ład)
Spychowo (po+ład)
Stare Dolno (st)
Stare Guty (po)
Stare Jabłonki (st)
Stare Juchy (st)
Stare Kumiecie (po)
Stawiguda (po+ład)
Stegny (mij)
Stegny (po)
Sterławki Małe (po)
Sterławki Wielkie (st)
Stępień (po)
Stożne (po+ład)
Strubno (mij)
Studzieniec (po)
Suchacz (po)
Suchacz Cegielnia (ład)
Suchacz Zamek (po)
Suchy Las (podg)
Susz (st)
Swobodna (po)
Szczepankowo Domkowo (po+ład)
Szczepkowo (st)
Szczytno (st)
Szeroki Bór (po+ład)
Szmykwałd (st)
Szwaruny (st)
Szymany (podg)
Szymany (po+ład)
Szymany Lotnisko (po)
Świętajno (po+ład)
Święty Kamień (po)
Świętykamień Cegielnia (po+ład)
Tarda (po+ład)
Targowska Wola (st)
Tartak Gołpap drzew. (bsz)
Tartak Smolniki drzew. (bsz)
Tolkmicko (po+ład)
Tolniki Wielkie (po+ład)
Tołkiny (st)
Tromity (mij)
Tropy (podg)
Trzonki (po+ład)
Tuchlin (po)
Tuczki (po)
Turza Wielka (po)
Turznica (po+ład)
Tylice Gwiździny (po+ład)
Tyliczki (po+ład)
Tyrowo (pe)
Tywęzy (st)
Ublik (st)
Ukta (st)
Unieszewo (po)
Unikowo (pe)
Upałty (st)
Uzdowo (po+ład)
Wapienniki Pieczonki żwir. (bsz)
Waplewo (po+ład)
WBK 156 Szeroki Bór wojsk. (bsz)
WBK 531 Olsztyn wojsk. (bsz)
Wesołowo (pe)
Węgorzewo (po+ład) Zdjęcia
Węgorzewo Park (po)
Wiatrowiec Warmiński (po+ład)
Wielbark (po+ład)
Wielbark Dworzec Wojskowy (st)
Wielbark Las (podg)
Wielewo (stt)
Wieliczki Oleckie (po)
Wielkie Wieżno (stt)
Wierzbowo (po)
Wilimy (pe)
Wilkacie (pe)
Wilkasy (po)
Wilki (ład)
Wilknity (po+ład)
Wipsowo (po+ład)
Wolnica (st)
Wołowno (po)
Woszczele (po)
Woźnice (po)
Wronki Wesołowo (po+ład)
Wrony (pe)
Wrzosy (pe)
Wydminy (st)
Wyłudy (po)
Wysoka Braniewska (po)
Wysoka Dąbrowa (pe)
Zajączki (st)
Zajączkowo Lubawskie (st)
Zakrzów Sarnowo (po)
Zalewo (st) Zdjęcia
Ząbrowo (st)
Zełwągi (po)
Zerbuń (po)
Zielonka Pasłęcka (po)
Żabi Róg (st)
Żabiny (po)
Żugienie (po)
Żwirownia Mołdzie żwir. (bsz)
Żwirownia Obuchowo żwir. (bsz)
Żytkiejmy (st) Zdjęcia


===== Body na úzkorozchodné trati =====
Bajorski Gaj (po)
Bajory Wielkie (po+ład)
Bałowo (po)
Barciany (st)
Barciany Odgałęzienie (rozj)
Barciany Stary Dwór (po+ład)
Biała Olecka (po)
Bobrowo (po+ład)
Borzymy (po)
Boża Wólka (po)
Boże (po+ład)
Budki (po+ład)
Cacki (po)
Canki (po)
Chojnica (po)
Dąbrowskie (po+ład)
Dąbrowy Wąskotorowe (po+ład)
Drozdowo (po)
Dudki (po+ład)
Dudki (po)
Dworek Mazurski (po)
Ełk Wąskotorowy (st)
Faryny (po+ład)
Faryny Przystanek (po)
Faryny Tartak (po+ład)
Fiszewo Odgałęzienie (rozj)
Fiszewo Wąskotorowe (po+ład)
Garbas (st)
Gęsiki (po)
Giże (po+ład)
Głąbowo (po+ład)
Główczyno (po+ład)
Gnieździenko (po)
Godzikowo (po+ład)
Górka Pustka (po)
Grądzkie Ełckie (po)
Gumniska (po)
Jankowice (po+ład)
Kalinowo (po+ład)
Kałęczyny (po)
Kałki (po)
Kętrzyn Poganówko (po)
Kętrzyn Wąskotorowy (st)
Knis (po+ład)
Knis Podewsie (po)
Kolkiejmy (po+ład)
Kondratowo (po)
Kopijki (po)
Korkławki (po+ład)
Krzywe (po)
Kukowo (po)
Kukowo Folwark (po)
Kukowo Las (po)
Kumielsk (po+ład)
Langanki (po+ład)
Laski Małe (po+ład)
Lenarty (po)
Lipniak Kokoszki (po+ład)
Łęknica Dwór (po+ład)
Łęknica Las (po)
Łęsk (po)
Markuzy (po)
Maże (po)
Mieruniszki Centrum (po+ład)
Mieruniszki Folwark (po)
Mieruniszki Południe (po)
Mieruniszki Północ (po)
Milewo (po)
Młynowo Mrągowskie (po+ład)
Mołtajny (po+ład)
Mrągowo Park (po)
Mrągowo Wąskotorowe (st)
Mrozy Wielkie (po)
Nakomiady (po+ład)
Niedziałki (po)
Niedziały (po)
Ogródki (po+ład)
Olecko Centrum (po)
Olecko Wąskotorowe (st)
Pieńki (po+ład)
Pisanica (po+ład)
Poganówko (po)
Popowo Salęckie (po)
Przylasek (po)
Regielnica (po)
Rodele (po)
Romanowo (po)
Rozgart (po+ład)
Rozogi (st)
Rozogi Przystanek (po)
Ryn (st)
Ryn Strzelnica (po)
Salpik (po+ład)
Sedranki Wąskotorowe (po+ład)
Siejnik (po)
Silec (po)
Skandławki (po+ład)
Skierki (po)
Sławkowo (st)
Sławkowo Dwór (po)
Solanka (po)
Spychowo Wąskotorowe (st)
Srokowo (st)
Stalewo (po+ład)
Stara Różanka (po+ład)
Stare Jegławki (po+ład)
Sypitki (po+ład)
Szczeciniak (po+ład)
Szklarnia (po+ład)
Świętajno Wąskotorowe (st)
Turowo (po+ład)
Turwągi (po+ład)
Wikrowo (po+ład)
Winda (st)
Wiśniowo Ełckie (po)
Wopławki (po+ład)
Wyskok (po+ład)
Wyszembork (po+ład)
Zajdy (po)
Zalesie Kętrzyńskie (po)
Zawady Tworki (po+ład)
Zawojki (po)
Zwierzyniec Mazurski (po)
Zdjęcia Obrazová dokumentace pro 18 z 607 bodů

ATLAS POLSKÝCH a ČESKÝCH DRAH • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2017 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: 10 (6896331 / 6686 / 1837 / 1549 / 4452.12)