polski čeština

Vyhledávání
Abecední seznam železničních
stanic a zastávek
Železniční tunely
TratěSpojky a spojovací
Tratě
Trať 3
Warszawa Zachodnia - Kunowice
Trať 3b
Podstolice - Miejsce Historyczne 3/2
Trať 3c
Poznań Wschód - Poznań Franowo
Trať 3g
Zbąszyń - Miejsce Historyczne 367/2
Trať 14
Łódź Kaliska - Zasieki
Trať 14a
Miejsce Historyczne 14/1 - Skalmierzyce
Trať 14b
Miejsce Historyczne 14/2 - Ostrów Wielkopolski
Trať 14c
Ostrów Wielkopolski - Miejsce Historyczne 14a
Trať 14d
Ostrów Wielkopolski Odgałęzienie I - Ostrów Wielkopolski Odgałęzienie II
Trať 14e
Karzec - Domachowo
Trať 18
Kutno - Piła Główna
Trať 131
Chorzów Batory - Tczew
Trať 131c
Elektrownia - Ignacew
Trať 131d
Elektrownia - Adamów
Trať 131e
Warenka - Bogdałów
Trať 181
Herby Nowe - Oleśnica
Trať 203
Tczew - Kostrzyn
Trať 206
Inowrocław Rąbinek - Drawski Młyn
Trať 206b
Lubasz k/Czarnkowa Odgałęzienie - Bzowo Goraj Odgałęzienie
Trať 210a
Czaplinek - Jastrowie
Trať 239
Mogilno - Orchowo
Trať 240
Świecie n/Wisłą - Złotów
Trať 271
Wrocław Główny - Poznań Główny
Trať 272
Kluczbork - Poznań Główny
Trať 272a
Poznań Starołęka - Poznań Starołęka R87
Trať 272b
Poznań Starołęka - Poznań Malta
Trať 281
Oleśnica - Chojnice
Trať 281a
Orzechowo - Orzechowo Port
Trať 307
Namysłów - Kępno
Trať 351
Poznań Główny - Szczecin Główny
Trať 351a
Poznań Główny - Miejsce Historyczne 351/1
Trať 351b
Krzyż - Miejsce Historyczne 351/2
Trať 352
Swarzędz - Poznań Starołęka
Trať 353
Poznań Wschód - Skandawa
Trať 354
Poznań Główny PoD - Piła Główna
Trať 355
Ostrów Wielkopolski - Grabowno Wielkie
Trať 356
Poznań Wschód - Bydgoszcz Główna
Trať 357
Sulechów - Luboń k/Poznania
Trať 358a
Miejsce Historyczne 358 - Zbąszyń
Trať 359
Leszno - Zbąszyń
Trať 360
Jarocin - Kąkolewo
Trať 361
Puszczykówko - Osowa Góra
Trať 362
Kobylin - Legnica Północna
Trať 362a
Krzelów - Leszno
Trať 363
Rokietnica - Skwierzyna
Trať 366
Miejska Górka - Kościan
Trať 368
Szamotuły - Międzychód
Trať 369
Mieszków - Czempiń
Trať 371
Wolsztyn - Żagań
Trať 372
Bojanowo - Odrzycko
Trať 373
Międzychód - Zbąszyń
Trať 374
Bzowo Goraj - Piła Główna
Trať 376
Kościan - Opalenica
Trať 377
Gniezno Winiary - Sława Wielkopolska
Trať 378
Gołańcz - Chodzież
Trať 381
Oborniki Wielkopolskie - Wronki
Trať 382
Koźmin Wielkopolski - Piaski Wielkopolskie
Trať 383
Ostrzeszów - Namysłaki
Trať 385
Janowiec Wielkopolski - Skoki
Trať 388
Konin - Kazimierz Biskupi
Trať 390
Miejska Górka - Pakosław
Trať 391
Ociąż - Kucharki
Trať 392
Pleszew - Pleszew Miasto
Trať 394
Poznań Krzesiny - Kobylnica
Trať 395
Zieliniec - Kiekrz
Trať 403
Piła Północ - Ulikowo
Trať 403a
Wałcz - Złotów
Trať 405
Piła Główna - Ustka
Trať 405a
Jastrowie - Węgierce
Trať 412
Wałcz - Krzyż
Trať 808a
Września - Miejsce Historyczne 808
Trať 5020 (wąsk)
Trzeciewnica - Liszkowo Rozgraniczenie
Trať 5021 (wąsk)
Radzicz Rozgraniczenie - Zakłady Przemysłowe
Trať 5022 (wąsk)
Białośliwie Wąskotorowe - Witosław Wąskotorowy
Trať 5022a (wąsk)
Białośliwie Wąskotorowe - Białośliwie Port
Trať 5023 (wąsk)
Czajcze - Kocik Młyn
Trať 5024 (wąsk)
Żnin Wąskotorowy - Ośno Wąskotorowe
Trať 7001 (wąsk)
Poznań Kobylepole Wąskotorowe - Zaniemyśl
Trať 7001a
Poznań Kobylepole Wąskotorowe - Miejsce Historyczne 7001/2
Trať 7002 (wąsk)
Tulce - Kruszewnia
Trať 7003 (wąsk)
Krerowo - Klony
Trať 7004 (wąsk)
Połażejewo Odgałęzienie - Mystki
Trať 7005 (wąsk)
Żabikowo Odgałęzienie - Jaszkowo
Trať 7006 (wąsk)
Annopole Odgałęzienie - Czarnotki
Trať 7007 (wąsk)
Szewce Odgałęzienie - Gowarzewo
Trať 7008 (wąsk)
Krerowo Odgałęzienie - Kleszczewo
Trať 7009 (wąsk)
Chwałkowo Wąskotorowe - Brodowo
Trať 7010 (wąsk)
Opalenica Wąskotorowa - Komorowo Wielkopolskie
Trať 7011 (wąsk)
Rudniki Dwór I - Sędziny
Trať 7012 (wąsk)
Nowy Tomyśl Wąskotorowy - Duszniki Wielkopolskie
Trať 7013 (wąsk)
Śliwno - Turowo Wielkopolskie
Trať 7014 (wąsk)
Września Wąskotorowa - Arcugowo Odgałęzienie
Trať 7015 (wąsk)
Mierzewo - Stanisławowo
Trať 7015a (wąsk)
Królewiec Odgałęzienie - Królewiec
Trať 7016 (wąsk)
Grotkowo Odgałęzienie - Czeluścin
Trať 7017 (wąsk)
Września Wąskotorowa - Pyzdry
Trať 7017a (wąsk)
Borzykowo Odgałęzienie - Borzykowo Południowe
Trať 7018 (wąsk)
Żółcz Odgałęzienie - Czerniejewo Wąskotorowe
Trať 7019 (wąsk)
Zieliniec - Bieganowo Wielkopolskie
Trať 7020 (wąsk)
Zieliniec - Krzywa Góra Wielkopolska
Trať 7021 (wąsk)
Żydowo Wąskotorowe - Gorazdowo
Trať 7022 (wąsk)
Gniezno Wąskotorowe - Sławoszewek
Trať 7023 (wąsk)
Niechanowo - Mielżyn
Trať 7024 (wąsk)
Sławoszewek - Wilczyn
Trať 7025 (wąsk)
Konin Wąskotorowy - Jabłonka Słupecka
Trať 7026 (wąsk)
Złotków - Jabłonka Słupecka
Trať 7027 (wąsk)
Miejsce Historyczne Koło Wąskotorowe 2 - Dąbie Kolskie
Trať 7028 (wąsk)
Aleksandrów Kujawski Wąskotorowy - Sompolno
Trať 7033 (wąsk)
Sompolno - Koło Wąskotorowe
Trať 7033a (wąsk)
Wierzbie Odgałęzienie - Zaryń
Trať 7033b (wąsk)
Miejsce Historyczne 7033 - Koło Odgałęzienie
Trať 7034 (wąsk)
Sompolno - Sławoszewek
Trať 7034a (wąsk)
Miejsce Historyczne 7034 - Jabłonka Słupecka
Trať 7034b (wąsk)
Cegielnia - Miejsce Historyczne 7024
Trať 7034c (wąsk)
Miejsce Historyczne Cegielnia - Miejsce Historyczne Kleczew
Trať 7036 (wąsk)
Głaznów Odgałęzienie - Dzierzbice Kutnowskie
Trať 7037 (wąsk)
Most Krzewie - Krzewata
Trať 7039 (wąsk)
Włocławek Wąskotorowy - Przystronie
Trať 7043 (wąsk)
Boniewo - Krośniewice
Trať 7044 (wąsk)
Rakoniewice Wąskotorowe - Krzywiń
Trať 7044a (wąsk)
Stare Bojanowo Wąskotorowe - Stare Bojanowo Osobowe
Trať 7044b (wąsk)
Stare Bojanowo Odgałęzienie - Stare Bojanowo Przeładownia
Trať 7045 (wąsk)
Wielichowo Odgałęzienie - Ujazd Wielkopolski Wąskotorowy
Trať 7046 (wąsk)
Witaszyce Wąskotorowe - Zagórów
Trať 7047 (wąsk)
Twardów Mijanka - Czermin
Trať 7048 (wąsk)
Sucha Wąskotorowa - Komorze
Trať 7049 (wąsk)
Grabina - Trąbczyn
Trať 7050 (wąsk)
Przybysław - Lgów
Trať 7051 (wąsk)
Krotoszyn Wąskotorowy - Broniszewice
Trať 7052 (wąsk)
Opatówek Wąskotorowy - Żelazków
Trať 7053 (wąsk)
Kalisz Wąskotorowy - Turek
Trať 7054 (wąsk)
Borków Odgałęzienie - Russów
Trať 7055
Wrocław Wąskotorowy - Sulmierzyce
Trať 7099 (wąsk)
Maltanka - Zwierzyniec



Województwo wielkopolskie
Vojvodství město: Poznań • Počet obyvatel: 3.477.755 • Rozloha: 29.826 km2Web: www.umww.pl

Abecední seznam železničních stanic a zastávek

===== Body na obvyklerozchodné trati =====
Adamów (stz)
Annopole (st)
Antonin (st)
Arkuszewo (mij)
Babiak (st)
Baborówko (po)
Baranów (pe)
Baranówek (pe)
Barłogi (st)
Bąblin (po+ład)
Belęcin Wielkopolski (po+ład) Zdjęcia
Biadki (st)
Biała Pilska (po)
Białośliwie (st)
Białośliwie Wąskotorowe (po+mij)
Bielewo (po)
Biernatowo (st)
Bieżyń (po)
Biniew (st)
Binino (po)
Biskupice Wielkopolskie (po+podt)
Błotnica (po+ład) Zdjęcia
Bodzewko (po+ład)
Bodzewo (po)
Bogdałów (stz)
Bogucin (pe)
Bojanowo (st)
Bolechowo (st)
Bonikowo (po+ład)
Borek Wielkopolski (st)
Borowo (ład)
Borucino (po)
Borysławice (podg)
Borzęciczki (sth)
Boszkowo (po) Zdjęcia
Bożacin (po)
Bralin (po+ład)
Brokęcino (po)
Bronów (st)
Browar Czarnków spoż. (bsz)
Brzeźnica Krajeńska (st)
Brzostów Wielkopolski (po+ład)
Buczek (po+ład)
Budki Nowe (po)
Budzyń (st)
Buk (st)
Bukowiec (pe)
Bukownica Wielkopolska (po+ład)
Bułaków (po)
Bylice (pe)
Bzowo Goraj (po+ład)
Bzowo Goraj Odgałęzienie (rozj) Zdjęcia
Cegielnia Budzyń ceg. (bsz)
Chartowo (po)
Chełmno i Konin (ład)
Chlewiska (ład)
Chludowo (po)
Chocicza (st)
Chociczka (pe)
Chodzież (st)
Chojno Wielkopolskie (po+ład)
Chojny (pe)
Choryń (po)
Chrośnica (po+pb)
Chrzypsko Wielkie (po+ład)
Chwalibogowo (po)
Chwałkowo Kościelne (po)
Ciążyń (po)
Cienin (st)
Cienin Kościelny (po)
Ciołkowo (po)
Ciosaniec Pomorski (po)
Cykowo (ład)
Czarnków (po+ład)
Czekanów (st)
Czeluścin (po)
Czempiń (st)
Czerniejewo (st)
Czerniewicz (ład)
Czerwonak (po+mij)
Czerwonak Osiedle (po)
Damasławek (st)
Daniszyn (po)
Dąbie n/Nerem (st)
Dąbrowa Międzylesie (po)
Dębnica Wielkopolska (po+ład)
Dłoń (po)
Dobramyśl (ład)
Dobrojewo (po)
Dolaszewo Wałeckie (po+ład)
Dolnik (po)
Domachowo (po)
Domanin (st)
Dopiewo (po)
Drawski Młyn (st)
Drużyna Poznańska (po)
Drzymałowo (po) Zdjęcia
Durzyn (stt)
Dusina (po)
Dziembówko (st)
Dzierżanów Wielkopolski (po)
Dzięczyn (po)
Elektrownia (stz)
Fabryka Czekolady Poznań spoż. (bsz)
Fabryka Fornirów Poznań drzew. (bsz)
Fabryka Mebli Murowana Goślina mebl. (bsz)
Fałkowo (po)
Felicjanów (pe)
Feliksowo (ład)
Folsztyn (pe)
Folwark Nowawieś (pe)
Franklinów (podg)
Gaj (pe+ład)
Galew (stz)
Garki (po)
Garzyn (po+ład)
Gądki (st)
Gębarzewo (st)
Gęsia Górka (po)
Głażewo (po+ład)
Głomsk (pe)
Głuchowiec (pe)
Głuponie Cegielnia (ład)
Gniezno (st)
Gniezno Winiary (st)
Godurowo (po)
Godziętowy (po+ład)
Gola (po+ład)
Golęczewo (po)
Golina (po)
Gołańcz (po+ład)
Gołaszewo (po+ład)
Gorszewice (ład)
Gorzupia (po)
Gorzyń Wielkopolski (po+ład)
Gosławice (po)
Gostkowo (po)
Gostyń (st)
Góra (po+ład)
Górka Duchowna (po)
Górzno (pe)
Grabianowo (po+ład)
Grabonóg (po)
Grabów n/Prosną (po+ład)
Granowiec (st)
Granowo Nowotomyskie (po+mij) Zdjęcia
Grąblewo (po)
Grąblewo (po)
Grodzisk Wielkopolski (st) Zdjęcia
Grodzisko (po+ład)
Gronówko (pe)
Grylewo (po)
Grzymysław (ład)
Gulcz (po)
Gułtowy (po)
Gutowo Wielkopolskie (po)
Hanulin (stt)
Henrykowo k/Leszna (po+ład)
Herburtowo (pe)
Huta Szklana (po)
Huta Szkła Ujście szkl. (bsz)
Ignacew (stz)
Iłowiec (po)
Iwno (ład)
Iwno (pe)
Jabłonka (ład)
Jabłonowo Wielkopolskie (st)
Jankowo Dolne (po)
Janków Przygodzki (po)
Janopole (po+ład)
Janów (po)
Jarocin (st)
Jaryszewo Obornickie (po+ład)
Jasin (pe)
Jastrowie (st)
Jastrowie Miasto (po)
Jastrowie Miasto (po)
Jastrzębsko (po)
Jerka (po)
Jędrzejewo Wielkopolskie (po)
Jutrosin (po+ład)
Kaczkowo (po)
Kaczory (st)
Kadzewo (ład)
Kalisz (st)
Kalisz Szczypiorno (po)
Kalisz Szczypiorno (pb)
Kalisz Winiary (po)
Kaliszkowice Kaliskie (po)
Kamień (pe)
Karzec (po)
Kawnice (po)
Kazimierz Biskupi (st)
Kaźmierz Wielkopolski (po+ład)
Kąkolewo (st)
Kębłowo (po) Zdjęcia
Kępno (st)
Kępno (po)
Kępno Kp1 (podg)
Kępno Zachodnie (po+ład)
Kiekrz (st)
Kiełczew (pe)
Kikowo (po)
Kiszewo (st)
Kiszkowo (po)
Klonowiec (pe)
Klukowo (po+ład)
Kłecko Wielkopolskie (po+ład)
Kłoda (pe)
Kłodawa (st)
Kłomino (po)
Kłosowice (po)
Kobylec (po+ład)
Kobylin (st)
Kobylnica (st)
Kocięba (pe)
Kołądek (pe)
Koło (st)
Konarskie (po)
Konary Grabowo (sth)
Konarzew (ład)
Konin (st)
Konin Elektrownia (podg)
Konin Marantów (po)
Konin Niesłusz (po)
Konin Zachód (po)
Kopanica (st) Zdjęcia
Kopanina (ład)
Kosowo Wielkopolskie (po+ład)
Kostrzyn Wielkopolski (st)
Kościan (st)
Kotlin (st)
Kotowiecko (sth)
Kotowo (po)
Kotuń (st)
Koziegłowy (stt)
Koźmin Wielkopolski (st)
Kórnik (po)
Krajenka (st)
Kramsk (st)
Krobia (st)
Krobia Miasto (po+ład)
Krostkowo (po)
Krotoszyn (st)
Krucz (st)
Kruszewo Wielkopolskie (po+ład)
Krzemieniewo (po+ład)
Krzycko Wielkie (po) Zdjęcia
Krzywołęka (pe)
Krzyż (st)
Krzyż Rudno (po) Zdjęcia
Książ Wielkopolski (po)
Książno (po)
Kucharki (po+ład)
Kujan (po+ład)
Kujaniec (ład)
Kuklinów (po)
Kunowo (po)
Kurki (ład)
Kurowo k/Opalenicy (po)
Kurów (po+ład)
Kurzagóra (po+ład)
Kuźnica Żelichowska (po)
Kwilcz (po+ład)
Laski Smardze (po+ład)
Laskownica (po)
Lasocice (st)
Lednogóra (po)
Leszno (st)
Leszno Dworzec Mały (st)
Leszno Grzybowo (po+podt+ład)
Leszno Ls8 (podg)
Lewice (po+ład)
Lewiczynek (po+ład)
Lewków (pe)
Ligowiec (po)
Lipie Góry (st)
Lipie Wielkopolskie (st)
Lipiny Wielkopolskie (st)
Lipka Krajeńska (st)
Lipno Nowe (po+podt)
Lotyń (po+ład)
Lubasz k/Czarnkowa (po+ład)
Lubasz k/Czarnkowa Odgałęzieni... (rozj) Zdjęcia
Lubcz (pe)
Lubcz Mały (po+ład)
Lubiń Kościański (po)
Lubiń Kujawski (pe)
Luboń k/Poznania (st) Zdjęcia
Luboń k/Poznania (podg)
Lubosina (po+ład)
Lubosz k/Międzychodu (po)
Lubotyń (pe)
Lutogniew (pe)
Łąkociny (po)
Łęka Opatowska (st)
Łęka Wielka (po+ład)
Łobzowiec (po)
Łopuchowo (po)
Łopuchowo Osiedle (po)
Łowisko (po+ład)
Łowyń (po+ład)
Ługi Ujskie (po)
Łukacz (pe)
Łuszkowo (po)
Malewo Ładownia (ład)
Maliniec (po+mij)
Mały Borek (pe)
Manieczki (po+ład)
Marchwacz (pe)
Margonin (st)
Marydoły (pe)
Marysiewice (podg)
Marzenin (po)
Miały (st)
Miasteczko Krajeńskie (po)
Miejsce Historyczne 14/1 (mh)
Miejsce Historyczne 14/2 (mh)
Miejsce Historyczne 14a (mh)
Miejsce Historyczne 3/2 (mh)
Miejsce Historyczne 351/1 (mh)
Miejsce Historyczne 351/2 (mh) Zdjęcia
Miejsce Historyczne 405 (mh)
Miejsce Historyczne 7001/1 (mh)
Miejsce Historyczne 7001/2 (mh)
Miejsce Historyczne 7001a/1 (mh)
Miejsce Historyczne 7001a/2 (mh)
Miejsce Historyczne 7001a/3 (mh)
Miejsce Historyczne 7001a/4 (mh)
Miejsce Historyczne 7001a/5 (mh)
Miejsce Historyczne 7001a/6 (mh)
Miejsce Historyczne 7025/3 (mh)
Miejsce Historyczne 808 (mh)
Miejsce Historyczne Cienin Koś... (po)
Miejsce Historyczne Czekanów (st)
Miejsce Historyczne Gęsia Górk... (po+ład)
Miejsce Historyczne Lewków (pe)
Miejsce Historyczne Poznań Jun... (po)
Miejsce Historyczne Wólka (st)
Miejska Górka (po+ład)
Mieleszyn (po)
Mieszków (st)
Mieścisko (po+ład)
Międzychód (po+ład)
Międzychód Letnisko (po+ład)
Milcz (po)
Milin (pe)
Miłosław (st)
Mirosław Ujski (po+ład)
Młyn Poznań spoż. (bsz)
Młyn Urbanowo zboż. (bsz)
Młynary Chodzieskie (po)
Młyniewo Nowotomyskie (sth) Zdjęcia
Mnichowo (pe)
Mokrz (po)
Morzysław (pe)
Mosina (st)
Mosina Pożegowo (po)
Most (Młyn Słonawy) (po)
Most Kilometr 1 p/Zbąszyniem (po)
Most n/Notecią (po)
Motylewo (po)
Mroczeń (po+ład)
Mrowino (po)
Murowana Goślina (po+mij)
Nadarzyce (st)
Namysłaki (po+ład)
Naramowice (podt)
Nasycalnia Podkładów Wronki drzew. (bsz)
Nekla (po+pb+ład)
Niedźwiedź Wielkopolski (po)
Niemczynek Werkowo (po)
Niepart (po)
Nietuszkowo (ład)
Nojewo (po+mij)
Nosalewo (ład)
Nowa Święta (po+ład)
Nowa Wieś Pilska (pe)
Nowa Wieś Poznańska (podg)
Nowa Wieś Poznańska (po)
Nowawieś Mochy (st) Zdjęcia
Nowe Bielice (pe)
Nowe Skalmierzyce (st)
Nowy Solec (po) Zdjęcia
Nowy Tomyśl (st)
Obora Wielkopolska (po+ład)
Oborniki Most (po)
Oborniki Wielkopolskie (st)
Oborniki Wielkopolskie Miasto (po)
Oborniki Wielkopolskie Most (podt)
Oborzyska Stare (po)
Obra Stara (po)
Obrzyca (ład)
Obrzycko (st)
Ociąż (po)
Oczkowice (po)
Odolanów (st)
Okonek (st)
Okonek Miasto (po)
Olekszyn (po+ład)
Olszowa (po)
Opalenica (st)
Opalenica Wiatraki (po)
Opatówek (st)
Orchowo (po+ład)
Ordzin (sth)
Orle (ład)
Orzechowo (st)
Orzechowo Most (podt)
Orzechowo Port (ład)
Osina (pe)
Osowa Góra (po)
Ostragóra (pe)
Ostroróg (po+ład)
Ostrów Wielkopolski (st)
Ostrów Wielkopolski Gorzyce (po)
Ostrów Wielkopolski Odgałęzien... (rozj)
Ostrów Wielkopolski Odgałęzien... (rozj)
Ostrów Wielkopolski Zachodni (stt)
Ostrówki k/Chodzieży (po+ład)
Ostrzeszów (st)
Osuch (po+ład)
Osusz (podg)
Otoczna (po)
Otusz (po)
Owińska (po)
Paczkowo (po)
Pakosław (st)
Pakówko (pe)
Palędzie (st)
Pałczyn (posł+ład)
Pamiątkowo (po)
Panienka (po)
Panigródź (po+ład)
Parkowo (po+ład)
Patrzyków (st)
Pawłowice (po)
Pawłów Wielkopolski (po)
Pątnów (st)
Pątnów Elektrownia (po)
Perkowo (po)
Perzów (po+ład)
Pęckowo (st)
Pępowo (st)
PGR Gościeszyn roln. (bsz)
Piaski Wielkopolskie (po+ład)
Piecewko (po+ład)
Piecewo (st)
Pierzchno (po+podt)
Pierzyska (st)
Pijanowice (po+ład)
Piła Główna (st)
Piła Kalina (po)
Piła Leszków (po)
Piła Podlasie (po)
Piła Północ (podg)
Piła Rozrządowa (stt)
Piła Staszyce bet. (bsz)
Piła Towarowa (stt)
Piła Zamość bet. (bsz)
Piła Zdroje (po)
Piwonice (podg)
Plastowo (po)
Pleszew (st)
Pleszew Miasto (po+ład)
Pleszew Wąskotorowy (po)
Plewiska (po+pe+ład)
Płociczno (po+pe)
Płytnica (po+mij)
Pniewy Szamotulskie (po+ład)
Pobiedziska (st)
Pobiedziska Letnisko (po)
Podgaje Koszalińskie (po+mij)
Podstolice (st)
Pogorzela (sth)
Pokrzywnica (po)
Pokrzywno (podg)
Połajewo (po+ład)
Ponętów (st)
Poniec (st)
Popowo Kościelne (po+ład)
Porażyn (po+pb)
Powodowo (po+ład) Zdjęcia
Poznań Antoninek (po+podg)
Poznań Brama Warszawska (po)
Poznań Dębiec (po)
Poznań Dębina (po)
Poznań Franowo (stt)
Poznań Garbary (po+pb)
Poznań Główny (st)
Poznań Główny PoD (podg)
Poznań Główny Ppd (podg)
Poznań Główny Towarowy (stt)
Poznań Golęcin (pb)
Poznań Górczyn (st)
Poznań Junikowo (po)
Poznań Karolin (po)
Poznań Krzesiny (st)
Poznań Malta (ład)
Poznań Piątkowo (stt)
Poznań Podolany (po)
Poznań Stargardzki (st)
Poznań Starołęka (podg)
Poznań Starołęka (st)
Poznań Starołęka PSk2 PSk2 (podg)
Poznań Starołęka R87 (rozj)
Poznań Strzeszyn (po+ład)
Poznań Wola (st)
Poznań Wschód (st)
Poznań Wschód PW1 (pb)
Pożegowo (ład)
Pólko (po+ład)
Prądówka (po+ład)
Promno (po)
Prusim (po+ład)
Prusinowo (ład)
Przebędowo (po)
Przecławek (pe)
Przepompownia Gazu Kościan gaz. (bsz)
Przybroda (po)
Przychodzko (po+ład)
Przygodzice (st)
Przysieczyn (po)
Przysieka Stara (st)
Ptaszkowo Wielkopolskie (po) Zdjęcia
Ptusza (po+ład)
Puszczykowo (po)
Puszczykówko (st)
Pysząca (po)
Pyszczynek (po+ład)
PZZ Wągrowiec zboż. (bsz)
Racot (po)
Racot Cegielnia (ład)
Raczyn (sth)
Radliczyce (po+podt+ład)
Radlin Wielkopolski (po)
Rakoniewice (st) Zdjęcia
Raków (pe)
Rawicz (st)
Rawicz Wschód (po+ład)
Rąbczyn (po+ład)
Rejowiec (ład)
Rogaczewo (po)
Rogaszyce (pe)
Rogoźno Wielkopolskie (st)
Rokietnica (st)
Rokosowo Gostyńskie (po+ład)
Rosko (st)
Rostarzewo (po) Zdjęcia
Roszkowo Wągrowieckie (po)
Roszkówko (po)
Rożnowo (po)
Różanna (po)
Ruchocice (po) Zdjęcia
Rudnicze (pb)
Runowo k/Wągrowca (po+ład)
Rusiec (po)
Rybno Wielkie (po)
Rychtal (po+ład)
Ryczywół (po+ład)
Rydzyna (po+podt)
Ryżyn (po)
Rzadkowo (pe)
Samborsko (po+ład)
Samołęż (pe)
Sarbia (st)
Sarnowa (po+ład)
Sątopy (po)
Sepno (po+ład)
Siedlisko Czarnkowskie (po+ład)
Sielinko (po)
Sielinko Północne (pe)
Sieraków Wielkopolski (po+ład)
Sikorzyn (po+ład)
Sitowiec (po+ład)
Skalmierzyce (st)
Skoki (po)
Skoraszewice (posł+ład)
Skórka (po)
Skrzatusz (po)
Sława Wielkopolska (po+podg+mij)
Słociniec (po)
Słonawy (sth)
Słonawy zboż. (bsz)
Słupca (po+ład)
Słupia (po)
Smolice (po+ład)
Sobiałkowo (po)
Sokołowo Budzyńskie (po)
Sokołowo Wrzesińskie (podg)
Sokołowo Wrzesińskie (pe)
Solec Wielkopolski (po)
Sosny (pe)
Sośnie Ostrowskie (st)
Spławie (po)
Stara Łubianka (st)
Stare Bojanowo (st)
Starkowo (po) Zdjęcia
Stary Młyn (podg)
Stary Staw (podg)
Staszyce (po)
Stawiany (po+ład)
Stawnica (pe)
Stefanowo (st) Zdjęcia
Stępuchowo (st)
Stęszew (st) Zdjęcia
Stobnica (sth)
Stobno (po+ład)
Straszkówek (pe)
Strumiany (po)
Strykowo Poznańskie (po) Zdjęcia
Strzałkowo (st)
Strzelce Wielkopolskie (sth)
Strzyżewice (pe) Zdjęcia
Strzyżewo Zbąskie (po)
Suchorzew (pe)
Suchy Las (podg)
Sulęcinek (st)
Swarzędz (st)
Sypniewo Krajeńskie (st)
Szamocin (st)
Szamotuły (st)
Szczepankowo (po)
Szelejewo (sth)
Szklarka Trzcielska (po)
Szołdry (po+ład)
Szreniawa (po+mij) Zdjęcia
Szydłowo Krajeńskie (po+ład)
Śliwniki (st)
Śrem (st)
Śrem Domo-Meble mebl. (bsz)
Śrem Odlewnia (po)
Środa Wielkopolska (st)
Świątniki (po)
Świba (po)
Świętno (po) Zdjęcia
Taniecznica (po)
Tarchały Wielkie (po)
Tarczanów (po+podt)
Tarnowo Rogozińskie (po)
Tarnowo Wałeckie (st)
Tarnówka (st)
Tłoki (po) Zdjęcia
Topola Osiedle (po+mij)
Trzcianka (st)
Trzcinica Wielkopolska (po+ład)
Trzebaw Rosnówko (po) Zdjęcia
Trzemeszno (st)
Tuchorza (st) Zdjęcia
Turzynów (po)
Ujazd Wielkopolski (po)
Ujście Noteckie (po+ład)
Ujście Noteckie port (bsz)
Ujście Południowe (po)
Umień (pe)
Urbanowo (po+ład)
Uzarzewo (pe)
Wapno (po+ład)
Warenka (podg)
Wargowo (st)
Wągrowiec (st)
WBK 710 Poznań wojsk. (bsz)
WBK Brokęcino wojsk. (bsz)
WBK Poznań Miłostowo wojsk. (bsz)
Węgierce (st)
Wiardunki (po)
Wiatrowiec (po)
Widzim Nowy (po) Zdjęcia
Widzim Stary (po+ład) Zdjęcia
Wieleń Południowy (st)
Wieleń Północny (st)
Wierzchaczewo (pe)
Wieszczyczyn (po+ład)
Wilkowice (po) Zdjęcia
Wiry (po) Zdjęcia
Witaszyce (st)
Wituchowo (po)
Władysławów (stz)
Włostowo (po)
Włoszakowice (st) Zdjęcia
Wojciechowo (po+ład)
Wojnowice (pe+ład)
Wojnowice Wielkopolskie (po)
Wolenice (po)
Wolsztyn (st) Zdjęcia
Wolsztyn Skansen (po)
Wólka (po)
Wroniawy (po+ład) Zdjęcia
Wronki (st)
Wrotków (sth)
Wrzeszczyna (po)
Września (st)
Wydartowo (st)
Wydawy (pe)
Wyganów (pe)
Wymysłowo (po)
Wymysłowo Górne (pe)
Wyrzysk Osiek (st)
Wyszki (pe)
Zaborowice (po)
Zaborowo k/Leszna (po)
Zacharzyn (st)
Zachodzko (po+ład)
Zakrzewo Złotowskie (po+ład)
Zalesie Wielkopolskie (po+ład)
Zamków (podg)
Zaryń (st)
Zatom Stary (po+ład)
Zawada Wałecka (mij)
Zawady (pe)
Zbąszyń (st) Zdjęcia
Zbąszyń Przedmieście (po+ład) Zdjęcia
Zduny (st)
Zdziechowa (po)
Zieliniec (pe)
Zieliniec (podg)
Zielone Wzgórza (po)
Ziółkowo (po)
Ziółkowo Folwark (po)
Złotniki (st)
Złotniki Osiedle Grzybowe (po)
Złotów (st)
Żabiczyn (ład)
Żegrze (ład)
Żelgniewo (pe)
Żelichowo (po+ład)
Żerków (st)
Żerniki (pe+ład)
Żodyń (st) Zdjęcia
Żwirownia Osuch żwir. (bsz)
Żydowo (po)


===== Body na úzkorozchodné trati =====
Adamowo (podg)
Anastazewo (po+ład)
Annopole Odgałęzienie (rozj)
Annopole Wąskotorowe (po)
Arcugowo (po+ład)
Arcugowo Odgałęzienie (po+ład)
Augustynowo (po+ład)
Babin (po+ład)
Balbinka (po+mij)
Bączew (ład)
Bądecz (po)
Białośliwie Port (ład)
Białośliwie Wąskotorowe (st)
Bibianna (po)
Bieganowo Wielkopolskie (ład)
Bieganowo Wielkopolskie Wschod... (ład)
Bielawy Śmigielskie (po+ład)
Biernatki Dominium (po+ład)
Biernatki Wąskotorowe (po+ład)
Bierzglinek (po)
Bierzglinek (posł)
Biskupie Konińskie (po+ład)
Bocznica Mostki (bsz)
Bocznica Sadlno roln. (bsz)
Borków (po+ład)
Borków Odgałęzienie (rozj)
Borzykowo Odgałęzienie (rozj)
Borzykowo Południowe (po)
Borzykowo Południowe (st)
Borzykowo Północne (po)
Brodowo (ład)
Brody Wąskotorowe (po+ład)
Broniszewice (po+ład)
Bródki (ład)
Brzostków (ład)
Brzoza Wąskotorowa (po+ład)
Budzisław Kościelny (po+ład)
Cegielnia (po+ład)
Charbin (po)
Chełkowo (po+ład)
Chełmno Kolskie (po+ład)
Chodów Kujawski (ład)
Chraplewo (po+ład)
Chudzice (po+ład)
Chwałkowo Wąskotorowe (ład)
Cukrownia Gniezno spoż. (bsz)
Czajcze (st)
Czarnotki (ład)
Czartki (po)
Czartki (po+ład)
Czechowo (ład)
Czeluścin (ład)
Czerlejno (ład)
Czermin (ład)
Czerniejewo Wąskotorowe (ład)
Czerwona Wieś (po)
Czerwona Wieś (ład)
Danków (po+ład)
Dąbie Kolskie (po+ład)
Dąbrówka Wyrzyska (po+ład)
Dębicz (po+ład)
Dębiczek (po+ład)
Dębno Wyrzyskie (po)
Dębsko (po)
Dęby Szlacheckie (po)
Dobroczyn (po)
Dobrzyca (st)
Domaników (ład)
Drzewce Wąskotorowe (po+ład)
Duszniki Wielkopolskie (st)
Dzielice (po+ład)
Dzierzbice Kutnowskie (ład)
Dzierzbin (po+ład)
Dzierzbin Kolonia (po)
Dziunin (po)
Fabianów (po)
Fabianów (ład)
Falmierowo (po+ład)
Fanianowo (po+ład)
Folwark Jelitowo roln. (bsz)
Gąsiory (ład)
Gizałki (po+ład)
Glesno (po+ład)
Glinno (po)
Głuponie Wieś (po+ład)
Gmurowo (po)
Gniezno Wąskotorowe (st)
Goliszew (po+ład)
Gorazdowo (ład)
Gorzykowo (po+mij)
Gosławice Wąskotorowe (po+ład)
Gowarzewo (ład)
Góraj (po)
Góry (po+ład)
Grab (po+ład)
Grabina (st)
Grabionna (po+ład)
Grabowo Wielkopolskie (ład)
Grabowo Wielkopolskie I (ład)
Grabówno (st)
Grotkowo (ład)
Grotkowo Odgałęzienie (rozj)
Grzybowo Chrzanowice (po+ład)
Grzybowo Rabieżyce (po+ład)
Grzybowo Wielkopolskie (po+ład)
Grzymiszew (po+ład)
Henryków Wielkopolski (po+ład)
Ignacewo (po+ład)
Izbiczno (po+ład)
Jabłonka Słupecka (st)
Janowice Kujawskie (po)
Janowo Wielkopolskie (po+ład)
Jaszkowo (ład)
Jaworowo (po+ład)
Jelonek (po+mij)
Jezierzyce Wielkopolskie (po+ład)
Jeziora Kosztowskie (po+ład)
Jurkowo Wielkopolskie (po+ład)
Kaczanowo (po)
Kaczanowo (ład)
Kalisz Wąskotorowy (st)
Kamienica Wąskotorowa (po)
Karmin (po+ład)
Karsewo (po+ład)
Kazimierz Wąskotorowy (po+ład)
Kijaszkowo (po+ład)
Kleczew (sth)
Kleparz (po+ład)
Kleszczewo (ład)
Klony (ład)
Kocik Młyn (po+mij)
Kokanin (po+ład)
Kołaczkowo Wąskotorowe (po+ład)
Koło Miasto (po)
Koło Odgałęzienie (rozj)
Koło Wąskotorowe (st)
Komorniki Średzkie (po+ład)
Komorowo Wielkopolskie (ład)
Komorze (po+ład)
Konin Wąskotorowy (st)
Konin Wielkopolski (ład)
Konstancin (ład)
Kopaszyce (ład)
Kopydłowo (po)
Kopydłówek (po)
Korzeniew (po+ład)
Kosztowo Wyrzyskie (po+ład)
Koszuty (ład)
Kościerzyn Wielki (ład)
Kotków (ład)
Kozielaski (po)
Koźminiec (st)
Krerowo (sth)
Krerowo Odgałęzienie (rozj)
Kretków (po+ład)
Krotoszyn Stary (po)
Krotoszyn Wąskotorowy (stt)
Krotoszyn Wąskotorowy (po)
Królewiec (ład)
Królewiec Odgałęzienie (rozj)
Kruszewnia (ład)
Kruszki (po+ład)
Krzewata (ład)
Krzywa Góra Wielkopolska (ład)
Krzywiń (st)
Kurcew (ład)
Lenartowice (po+ład)
Leśniczówka Kujawska (po+ład)
Leśniczówka Wąskotorowa (po)
Lgów (ład)
Lipiny Kujawskie (po)
Liszkowo Rozgraniczenie (po+podg)
Liszkowo Wyrzyskie (po+ład)
Lubinia Mała (po+ład)
Lubinia Wielka (po+ład)
Lutynia (po+ład)
Lwówek Wąskotorowy (st)
Łobżenica (po+ład)
Łubnica (po+ład)
Ługi Wąskotorowe (po)
Ługi Żwirownia (ład)
Maciejew (po+ład)
Malczewo (po+ład)
Maliniec (po)
Maltanka (st)
Małachowo (po)
Mamoty (ład)
Marantów (po)
Marantów Warsztaty (po)
Markowice Wielkopolskie (po+ład)
Mchowo (po)
Michorzewo (po+ład)
Miejsce Historyczne 7022 (mh)
Miejsce Historyczne 7024 (mh)
Miejsce Historyczne 7025/10 (mh)
Miejsce Historyczne 7025/4 (mh)
Miejsce Historyczne 7025/5 (mh)
Miejsce Historyczne 7025/6 (mh)
Miejsce Historyczne 7025/7 (mh)
Miejsce Historyczne 7025/8 (mh)
Miejsce Historyczne 7025/9 (mh)
Miejsce Historyczne 7033 (mh)
Miejsce Historyczne 7034 (mh)
Miejsce Historyczne 7034a1 (mh)
Miejsce Historyczne 7034a2 (mh)
Miejsce Historyczne Koło Wąsko... (st)
Miejsce Historyczne Koło Wąsko... (st)
Miejsce Historyczne Ptyś (po)
Miejsce Historyczne Sławoszewe... (po+ład)
Miejsce Historyczne Zakrzewo (po+ład)
Miejsce Historyczne Zgliniec (po+ład)
Mielżyn (st)
Mierzewo (st)
Mikołajewice (po+ład)
Miniszew (po+ład)
Miroszka (po)
Młotkowo (po+ład)
Młotkówko (po)
Mokre Ogrody (ład)
Mostki Kolonia (po)
Mostki Kujawskie (po)
Mościska Wyrzyskie (po+ład)
Mycielin Kaliski (po)
Mystki (ład)
Nadarzyce Wąskotorowe (po+ład)
Nadziejewo (ład)
Nagradowice (po+ład)
Neryngowo (po+ład)
Neryngowo Ogród (po)
Nieborzyn (po+ład)
Niechanowo (po+ład)
Niegolewo (ład)
Nietążkowo (po)
Nietążkowo (ład)
Nietążkowo Szkoła (po)
Niewierz Wąskotorowy (ład)
Nieżychowo (po+ład)
Nowa Wieś Kościańska (po+ład)
Nowa Wieś Krotoszyńska (po+ład)
Nowy Tomyśl Strzelnica (po)
Nowy Tomyśl Wąskotorowy (st)
Nowyfolwark (po+ład)
Obory Wąskotorowe (po)
Odrowąż (po+ład)
Ogród Wiktorii (po)
Olszewo Wąskotorowe (po+ład)
Opalenica Cukrownia (po)
Opalenica Kolonia (po)
Opalenica Wąskotorowa (st)
Opatówek Wąskotorowy (po+ład)
Orlina Duża (po+ład)
Osiek Mały (po+ład)
Osiek Wielki (po)
Ostrowo Nowe (po)
Ostrowo Południowe (po+ład)
Ostrowo Stare (po+mij)
Ostrowo Wąskotorowe (po+ład)
Ostrowo Wschodnie (po+ład)
Ośno Wąskotorowe (st) Zdjęcia
Pacanowice (po+ład)
Pakosław Wąskotorowy (po+ład)
Parsko (ład)
Pawłówek Wąskotorowy (ład)
Pątnów (po+ład)
Pątnów Mały (po)
Petryki (po+ład)
Piekarnia Sompolno spoż. (bsz)
Pierzchno Wąskotorowe (po)
Piętno (po+ład)
Pigłowice (ład)
Plebanki (po)
Pleszew Wschodni (po+ład)
Płaczki (po+ład)
Pławce (po+ład)
Pobórka (po+ład)
Podlesie Wąskotorowe (po+ład)
Poklatki (ład)
Polinowo I (po+ład)
Polinowo II (po)
Polwica Wielkopolska (po)
Połażejewo (po+ład)
Połażejewo Odgałęzienie (rozj)
Posadowo (po+ład)
Powidz (po+ład)
Powiercie (po+ład)
Poznań Franowo Wąskotorowe (po)
Poznań Kobylepole Wąskotorowe (st)
Poznań Szczepankowo Wąskotorow... (po+ład)
Półwiosek (po+mij+ład)
Przybrodzin (po)
Przybyłów (po)
Przybysław (po+ład)
Przystań (po)
Przystronie (st)
Ptyś (po)
Pyzdry (st)
Racendów (po+ład)
Radzyń (ład)
Rakoniewice Miasto (po)
Rakoniewice Wąskotorowe (st) Zdjęcia
Raszewy (ład)
Robaczyn (po)
Robaków (st)
Rozdrażew (st)
Rożdżały (po)
Róża (po)
Ruchenna (po)
Rudna Wyrzyska (po+ład)
Rudniki Dwór I (po+ład)
Rudniki Dwór II (ład)
Rudniki Wieś (po)
Rumiejki (po+ład)
Rusibórz (ład)
Rusin (po+ład)
Russów (ład)
Rycerzew (ład)
Rzuchów Wąskotorowy (po)
Sędziniec (po+ład)
Sędziny (ład)
Skiby (po+ład)
Skład Opału Gniezno skł. (bsz)
Skrzypnia (ład)
Słaboludź (po+ład)
Sławoszew (ład)
Sławoszewek (st)
Słodków (po+ład)
Słupia Wielka (po+ład)
Smaszew (po)
Sobótka Wąskotorowa (po)
Sokolniki (po+ład)
Sokołowo (po+ład)
Sokołowo Osłonne (posł)
Sompolno (st)
Spławie Śmigielskie (po+ład)
Spławie Średzkie (po+ład)
Stanisławowo (ład)
Staniszewo (po+ład)
Stare (po+ład)
Stare Bojanowo Odgałęzienie (rozj)
Stare Bojanowo Osobowe (po+mij)
Stare Bojanowo Przeładownia (ład)
Stare Bojanowo Wąskotorowe (po+mij)
Stary Tomyśl (po+ład)
Straszkówek (ład)
Strzeszki (ład)
Strzyżewo Wąskotorowe (po)
Sucha Wąskotorowa (st)
Sulmierzyce (st)
Szczerbin (po)
Szewce Odgałęzienie (rozj)
Szewce Wąskotorowe (po+ład)
Szlachcin (po+ład)
Szymanowice (po+ład)
Ślesin Wąskotorowy (sth)
Śliwno (po+ład)
Śmiełów (ład)
Śmigiel (st)
Śmigiel Ładownia (ład)
Śmigiel Zachód (po)
Śniaty (po+ład)
Śnieciska (po+ład)
Środa Kipa (po)
Środa Wielkopolska Miasto (st)
Środa Wielkopolska Wąskotorowa (po+ład)
Tartak Powidz drzew. (bsz)
Tomisławice (po)
Trąbczyn (po+ład)
Trzcianka Wschodnia (po)
Trzcianka Zachodnia (st)
Trzeboń (po+mij)
Tulce (po+ład)
Turek (po+ład)
Turek Aleja 3 Maja (po)
Turkowo (ład)
Turowo Wielkopolskie (ład)
Turzynów Wąskotorowy (ład)
Twardów (po+ład)
Twardów Mijanka (podg+ład)
Ujazd Wielkopolski Wąskotorowy (po+ład)
Ulejno (po+ład)
Wąsowo (po)
WBK Lotnisko Powidz wojsk. (bsz)
Wiekowo Wąskotorowe (po)
Wielichowo (po+ład)
Wielichowo Odgałęzienie (rozj)
Wielichowo Zachód (po)
Wielka Wieś Kujawska (po)
Wielkopole (po+ład)
Wierzbie (po+ład)
Wierzbie Wieś (po)
Wierzbinek (po)
Wilczyn (po+ład)
Wilkowo Polskie (po+ład)
Wiśniewa (po+ład)
Witaszyce Wąskotorowe (st)
Witkowo (po+ład)
Wola Książęca (po+ład)
Wódki (po+ład)
Wronów (po+ład)
Września Miasto (po+mij)
Września Wąskotorowa (po+mij)
Września Wąskotorowa (stt)
Wyki (po+ład)
Wymysłowo Wąskotorowe (po)
Wysoczka (po)
Wysoka Wąskotorowa (sth)
Wyszakowo (ład)
Zagórów (sth)
Zakłady Przemysłowe (po+ład)
Zakrzewo (po)
Zaniemyśl (po+mij)
Zaryń Ładownia (ład)
Zberki (ład)
Zbiersk (st)
Zbijewo (po+ład)
Zdziechowice (po+ład)
Zgliniec (po+mij)
Zieliniec (st)
Zieliniec (ład)
Zieliniec Północny (ład)
Zieliniec Zachodni (ład)
Ziemin (po)
Ziemin (ład)
Złotków (po+ład)
Złotniki Wielkie (po+ład)
Zwierzyniec (st) Zdjęcia
Żabikowo (ład)
Żabikowo Odgałęzienie (rozj)
Żegrowo (po+ład)
Żegrówko (po)
Żelazkowo (ład)
Żelazkowo (po)
Żelazków (po+ład)
Żerniki (po+ład)
Żółcz (po+ład)
Żółcz Odgałęzienie (rozj)
Żwirownia (po)
Żwirownia Krzywa Góra żwir. (bsz)
Żwirownia Ługi żwir. (bsz)
Żydowo Wąskotorowe (po+ład)
Zdjęcia Obrazová dokumentace pro 45 z 1171 bodů

Atlas Polských a Českých Drah • ISSN 2391-4793 • www.atlasdrah.net • Copyright © 2005-2017 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (7321233 / 8851 / 1302 / 1606 / 4558.68)